SuperCHAT
Epizoda 1410. březen 2023

Poslechněte si podcast: 10 kilo dole, vážné zranění a velmi otevřená slova Báry ze Surivivoru o Karolíně Krézlové! Tohle se herečce líbit nebude

 Před měsícem vypadla Bára Mlenková z reality show Survivoru. Protože odchod musela ještě chvíli tajit, odletěla se schovat do Egypta. Po návratu byla hostem moderátorky Gabriely Wolfové [https://www.super.cz/celebrity/gabriela-wolfova/#269] v naší talk show Superchat [https://www.super.cz/celebrity/superchat-superchat/#1493]. 

36:20

SuperCHAT

Vydává: Super.cz

Rozhovory s celebritami o světě showbyznysu.

Web

Epizoda 31Včera 37:17

Šéf Clash of the Stars chce bitvu velkých celebrit: Ženy chtějí zápasit s muži, za tuhle hranici ale nezajdeme, říká

Ještě před dvěma lety by promotér organizace Clash of the Stars zřejmě nevěřil, jak velký úspěch bude tento koncept v Česku mít. Často kontroverzními a bizarními zápasy tady zkrátka zaplnil díru na trhu.

Epizoda 30Před dvěma dny 45:02

Otevřená zpověď Tadeáše Kuběnky o životě i vztazích: Chci vlastní gay klub v Praze, Monika Binias je ikona

Tadeáš Kuběnka si získal fanoušky svou osobitou kontroverzní povahou a otevřeností, která není v českém influencerském rybníčku úplně běžná.

Epizoda 29Před pěti dny 23:21

Eva Perkausová promluvila o focení pro Playboy. Grafici mi zvětšovaly vnady, nahá už se fotit nebudu

Moderátorka Eva Perkausová se v minulosti dvakrát objevila v časopise Playboy. Kdyby mohla, první fotky by nejraději spálila. Hvězda zpráv televize Prima byla hostem naší talk show Superchat.

Epizoda 28Před týdnem 37:19

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann v exkluzivní zpovědi. Prozradil i to, kolik měl v posteli žen

Vítěz reality show Survivor Česko-Slovensko Tomáš Weimann poprvé promluvil o vztazích se ženami. Momentálně je nezadaný a jak sám, říká vztahy na jednu noc ho nezajímají. Spousta lidí si tak dlouho myslela, že je gay.

Epizoda 27Před týdnem 29:26

Hvězdu Survivoru Josefa Kůrku opustili rodiče, když byl dítě. Mámu jsem neviděl patnáct let, nemá zájem, říká

Muž roku 2016 a finalista Survivoru Josef Kůrka má za sebou nejen těžké chvíle v nejtěžší reality show světa, krušné časy zažíval už od dětství. Jeho rodiče se ho vzdali a vychovávali ho babička s dědečkem. O to těžší pro Pepu bylo se poprat se smrtí dědečka, o které se dozvěděl během svého působení v Survivoru.

Epizoda 26Před 2 týdny 13:08

Superchat: Bylo to bolestivé, emoce byly silné. Gabriela Lašková poprvé otevřeně o odchodu z Primy

Devět let televizní diváci vídali Gabrielu Laškovou jako moderátorku Hlavních zpráv na CNN Prima News (dříve na TV Prima). Po valentýnském vysílání ale přišel zvrat a televize poté oznámila, že tato usměvavá brunetka ve vysílání končí a místo ní budeme po boku Petra Suchoně vídat Evu Perkausovou.

Epizoda 25Před 2 týdny 30:00

Andrea Bezděková v Superchatu. Drsné podezření na podvod v Survivoru. Krézlová nehubla, protože měla dostatek jídla?

To tu ještě nebylo. V Survivoru zřejmě docházelo k podvodu. V hlavní roli měla být herečka Karolína Krézlová [https://www.super.cz/celebrity/karolina-krezlova/] (35). Soutěžící začali na ostrově nacházet pod pařezy prázdné krabičky od jídla, a jak se ukázalo, měli vážné podezření. A to na podivné praktiky herečky Karolíny Krézlové.

Epizoda 24Před 3 týdny 27:19

Příběh jako z Hollywoodu: Jan Bendig náhodou našel vlastní sestru, kterou dala jeho matka po porodu k adopci

Byl mu pouhý rok, když jeho maminka porodila dalšího potomka, dceru Soňu. Velmi krátce po porodu ji ale dala k adopci. Jan Bendig byl hostem moderátorky Gabriely Wolfové v naší talk show Superchat, kde promluvil nejen o rodině, ale také o partnerovi, o šikaně v dětství a samozřejmě o úspěšné kariéře.

Epizoda 2328. duben 2023 27:32

V reality show vyhráli 2 milióny, po roce jsou na nule. Nezbylo nám nic, říkají vítězové Love Islandu Laura a Martin

Před sedmnácti měsíci vyhráli Laura Chrebetová a Martin Kulhánek reality show Love Island, ze které si odnesli pohádkovou výhru dva milióny korun. Dvojice stále tvoří pár, plánují svatbu, ale z výhry už jim nezbyla ani koruna.

Epizoda 2219. duben 2023 16:40

V 18 porodila syna, kterého dostal do péče otec. Topmodelka Němcová ho vybojovala zpátky až v jeho 14 letech

Topmodelka Pavlína Němcová [https://www.super.cz/celebrity/pavlina-nemcova/#388] odstartovala svojí profesní kariéru v 16 letech, kdy odjela za modelingem do Paříže. Tam se ale zamilovala a v osmnácti letech porodila syna Alana. Manželství s jeho otcem ale nevydrželo příliš dlouho a otec následně získal syna do péče. Jako matka vybojovala syna zpátky, až když mu bylo 14 let.