SuperCHAT
NejnovějšíEpizoda 9Včera

Poslechněte si podcast: Šokující zpověď Češky, která se přátelila s princem Harrym! Pravda o jeho vztahu s Meghan

Gabriela Peacock je nutriční specialistkou, která se stará o světové hvězdy a také členy britské královské rodiny. Připravovala dokonce na svatbu prince Harryho, její blízkou přítelkyní je princezna Beatrice, která je dokonce kmotrou její dcery Iris. Gabriela byla hostem moderátorky Gabriely Wolfové v talk show Superchat.

29:50

SuperCHAT

Vydává: Super.cz

Rozhovory s celebritami o světě showbyznysu.

Web

Epizoda 8Před 2 týdny 34:48

Kolik vydělávají české královny krásy? 300 tisíc měsíčně není žádný problém. Šéfka Miss promluvila o astronomických částkách

Ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko promluvila, kolik vydělávají její nejúspěšnější vítězky soutěže krásy. Taťána byla hostem moderátorky Gabriely Wolfové v talk show Superchat. A částky, které Miss vydělávají vám vyrazí dech. A také to, kolik například Makarenko vyjde finálový večer její soutěže krásy.

Epizoda 7Před 3 týdny 15:19

Hezoun z Ulice a O mě se neboj Václav Matějovský. Přítelkyně mu dala rozkaz, aby ji nezapíral

Václav Matějovský, rodák z Plzně, kterého dobře znají divačky seriálu Ulice, nedávno ohromil díky roli charismatického advokáta Martina Kaliny v seriálu O mě se neboj, kde hraje po boku Veroniky Arichtevy. O roli, o soukromí i o jeho dalších plánech si přišel popovídat do našeho pořadu Superchat. Přijal tak pozvání moderátora Ondřeje Kočího.

Epizoda 65. leden 2023 19:18

Lucie Borhyová promluvila o dětech i příteli. Proč je nikdy nevidíme na veřejnosti?

Cesta úspěšné české moderátorky začala tak trošku náhodou. Během studia se šla zeptat do televize Nova na stáž a možná ani ji samotnou tehdy nenapadlo, kam až se díky svému talentu vyšvihne. V soukromém životě je pyšnou maminkou dvou dětí a nedávno vydala svůj první singl Splněná přání. Nyní Lucie Borhyová přijala nabídku moderátora Ondřeje Kočího a stala tak dalším hostem pořadu Superchat.

Epizoda 429. prosinec 2022 18:48

Prý už je v kategorii MILF. Lucie Vondráčková promluvila o nabídkách z Playboye, vztahu k alkoholu i hlídání soukromí

Herečka, dabérka a zpěvačka Lucie Vondráčková patří vůbec k nejúspěšnějším umělkyním u nás. Poprvé před kamerou stála v devíti letech. Od té doby dokázala, že exceluje jak za mikrofonem, kamerou, tak na divadle. Právě na prkna, která znamenají svět, se vrátila po dlouhých letech. V soukromém životě je šťastná máma dvou synů a nyní kývla na nabídku moderátora Ondřeje Kočího a přišla si popovídat do pořadu Superchat.

Epizoda 522. prosinec 2022 36:31

Žádná slavná Češka nemá tolik plastik jako tento muž! Za předělanou čelist nebo plastiku nosu zaplatil milióny korun

Má víc plastik než většina slavných žen. Stylista hvězd Filip Vaněk byl hostem naší talk show Superchat. Moderátorce Gabriele Wolfové přiznal, jaké všechny úpravy na svém zevnějšku má. A také to, že ho v blízké době čeká operace, která je následkem jeho povolání. Hodně vás překvapí, co se slavnému stylistovi stalo.

Epizoda 315. prosinec 2022 25:10

Natálie Kočendová musela v 6. měsíci těhotenství porodit mrtvé miminko. Poprvé promluvila a řekla, co se stalo!

Vítězka světové soutěže krásy Top Model of the World a také účastnice reality show Love Island Natálie Kočendová poprvé promluvila o smrti miminka, které nosila pod srdcem. Bohužel o něj před dvěma lety v 6. měsíci těhotenství přišla. Úplně poprvé v pořadu Superchat moderátorce Gabriele Wolfové řekla, co se přesně stalo.

Epizoda 21. prosinec 2022 17:46

Exkluzivní zpověď: Maminku finalistky České Miss v centru Prahy napadli, následkům zranění podlehla

Finalistce České Miss Essens 2022 Vanesse Červové se před třemi měsíci otočil život vzhůru nohama. Modelku i její maminku tři dny před semifinále soutěže krásy napadli v centru Prahy. Její maminka následkům zranění podlehla. Červová byla hostem moderátorky Gabriely Wolfové v nové talk show Super.cz Superchat.

Epizoda 124. listopad 2022 22:24

Agáta otevřeně: Proč jsem se od Soukupa distancovala!

Super.cz představuje nový pořad Superchat, talk show s hvězdnými hosty. Tím prvním je žena, která patří k nejkontroverznějším hvězdám českého šoubyznysu, budí emoce, a i proto články o ní patří k nejčtenějším. Pozvání moderátorky Gabriely Wolfové (42) přijala moderátorka a influencerka Agáta Hanychová (37).