SuperCHAT
NejnovějšíEpizoda 53Před týdnem

Poslechněte si podcast: Sexbomba Alice Bendová oslavila padesátku a otevřeně promluvila o velkém ženském tabu, o kterém všechny mlčí!

Herečka Alice Bendová oslavila v listopadu 50. narozeniny. Vždy byla považována za jednu z největších českých sexbomb. Své vnady ukázala v několika českých filmech. Poprvé to bylo před 26 lety v dnes již legendárním filmu Báječná léta pod psa.

25:42

SuperCHAT

Vydává: Super.cz

Rozhovory s celebritami o světě showbyznysu.

Web

Epizoda 52Před týdnem 21:41

Varovali ji, že je nerudný a jí jen jablka. Adéla Gondíková zavzpomínala na seznámení s Jiřím Langmajerem

Úspěšná moderátorka a herečka Adéla Gondíková září nejen v pracovním životě, ale i soukromém životě. Už přes čtyři roky je vdaná za Jiřího Langmajera a jejich vztah jim bezvadně klape. Adéla nyní přijala pozvání moderátora Ondřeje Kočího a přišla si popovídat do našeho pořadu Superchat. 

Epizoda 51Před 2 týdny 20:01

Ilona Csáková promluvila o manželství i pubertě synů. A opět odsoudila covid a koronavirová opatření

Zpěvačka Ilona Csáková  po dlouhých 25 letech vyjede příští rok v říjnu na turné s názvem Tornero. Maminku dvou synů tak čeká velká výzva.

Epizoda 5030. říjen 2023 24:12

Kyberšikanu a drsné hejty vztah nevydržel! Diváky nenáviděná Adriana z Love Islandu se rozešla s Oliverem

Kvůli vztahu s Oliverem čelila nenávisti diváků a po návratu do reality drsným hejtům. Adriana Brabencová tlak nevydržela a s Oliverem Průchou se po vypadnutí z reality show rozešla. Adriana byla hostem moderátorky Gabriely Wolfové v naší talk show Superchat.

Epizoda 4927. říjen 2023 29:39

Krásná Miss po porodu zhubla na nejnižší váhu v životě, hateři si pokoj nedali: Kritika kvůli malým prsům

Královna krásy z roku 2011, modelka a influencerka Jitka Nováčková, žije již šest let s partnerem, bývalým kapitánem finské fotbalové reprezentace Timem Sparvem. Mají spolu dvouletou dceru Leu. Jitka byla hostem moderátorky Gabriely Wolfové v naší talk show Superchat.

Epizoda 4823. říjen 2023 47:48

Mlátit lidi za peníze je úžasná věc: Kontroverzní Filip Grznár se poprvé utká o titul

Bývalý kulturista Filip Grznár je jednou z hlavních tváří organizace Clash of the Stars, kde ho čeká už pátý zápas a rovnou titulový. „Je to pro mě nový impuls a těším se na to. Vrcholovému sportu se věnuji už 20 let. Předtím kulturistice, teď bojovým sportům. Už je to pro mě taková rutina, proto se na tento turnaj těším,“ svěřil se Grznár pro Super.cz.

Epizoda 4719. říjen 2023 39:33

Bezďácké chálky v Prostřenu, reality show i turnaj v kleci: Satnady o drastickém hubnutí i přípravě na zápas

Tatérka a influencerka Anastázie Chomičová alias Satnady se už podruhé utká na turnaji organizace Clash of the Stars. Její soupeřkou bude rapperka Playstation Princess.

Epizoda 4616. říjen 2023 36:26

Hvězda Clashe Karlos Benda jde do zápasu se třemi bizarními soupeři: Bijec by chtěl do klece i Rytmuse

Karlose Bendu čeká pod organizací Clash of the Stars už čtvrtý zápas. Na šestém turnaji se utká hned se třemi soupeři a za plných pravidel MMA.

Epizoda 459. říjen 2023 14:05

Superchat: Už rok nepije a nejí tučná jídla. Jan Tománek se vrací do StarDance o 12 kilo lehčí

Letošní ročník StarDance přinesl změny. Tanečníky bude místo čtyř porotců hodnotit pouze trojice ve složení Zdeněk Chlopčík [https://www.super.cz/celebrity/zdenek-chlopcik/#1075], Tatiana Drexler [https://www.super.cz/celebrity/tatiana-drexler/#1074] a Richard Genzer [https://www.super.cz/celebrity/richard-genzer/#49]. Jejich dosavadní kolega Jan Tománek [https://www.super.cz/celebrity/jan-tomanek/#1076] se vrací na taneční parket.

Epizoda 4414. září 2023 17:26

Díky slovenské verzi StarDance našla muže svého života. V Česku se Dominika Rošková ukáže jako Krajčova tanečnice

Slovenská tanečnice Dominika Rošková poprvé ukáže svůj um českým televizním divákům. Těšit se na ni můžeme v letošním ročníku StarDance. Bude tančit po boku hudebníka Richarda Krajča. U našich východních sousedů je ale velmi známá. Ve slovenské verzi taneční soutěže působila již třikrát.

Epizoda 4324. srpen 2023 22:40

Drsné podmínky Zorky Hejdové pro moderování Love Islandu: Luxusní vila, letenky, hlídání dítěte i honorář snů

Moderátorka Zorka Hejdová už za pár dní odlétá na Kanárské ostrovy, kde bude víc než dva měsíce provázet reality show Love Island. Od televize Nova dostala parádní podmínky. Může si s sebou vzít celou rodinu a k dispozici dostane luxusní vilu. A to není vše.