Nosiči vody
Epizoda 488. listopad 2022

Poslechněte si podcast: Strážci Berbrova odkazu jdou po Příhodovi, chtějí ovládnout rozhodčí

Plzeňský útočník Tomáš Chorý úmyslně praští čelem protihráče a pak si vymýšlí pohádky. Jeho úmysl vidí celá republika, jen videorozhodčí Pavel Franěk nikoli. Duch Romana Berbra z pokřiveného českého fotbalu jen tak nevyvane.

01:03:42

Nosiči vody

Vydává: Seznam Zprávy

Trio Jaromír Bosák, Luděk Mádl a Karel Tvaroh každý týden o českém a světovém fotbalu. Příběhy, výkony, aféry, důležité postavy na hřišti i v zákulisí. Každé úterý na Seznam Zprávách a ve všech podcastových aplikacích.

Web

Epizoda 53Před dvěma dny 01:02:05

U Hřebíka by to asi Mbappé schytal. Deschamps ovšem dobře ví, co dělá

Je mnoho cest, jimiž lze ve fotbale dojít k úspěchu. Například Francouzi volí na MS v Kataru jiné zbraně a strategické priority než Brazilci či Angličané. Jakým způsobem favorité hrají a proč, rozebírají Nosiči vody.

Epizoda 52Před týdnem 01:05:56

Mladé pušky v Kataru a Nedvědův konec v Juventusu

Je radost sledovat, jak je fotbal baví, jsou živou vodou turnaje. Mnozí na šampionátu vzývají Messiho či Ronalda, ale Nosiči vody zacílili na borce narozené po roce 2000. Pokud jim nebude patřit tohle MS, tak to příští určitě.

Epizoda 51Před 2 týdny 01:02:35

Proč Katar? FIFA už fotbal nerozvíjí. Ničí ho, jen aby maximalizovala zisk

Ještě žádný šampionát ve fotbalových dějinách nevyvolal tolik kontroverzí jako turnaj, který se rozběhl v Kataru. Mezinárodní fotbalová asociace vybrala pro fotbal nesmyslnou destinaci, neboť ji vede jiná priorita: Nic než peníze.

Epizoda 50Před 3 týdny 59:11

Speciál: Bojkotovat MS v Kataru jako kdysi OH je nesmysl, míní česká legenda Václav Němeček

Fotbalistů, kteří si zahráli jak na fotbalovém MS, tak i na Euru, v Česku zase tolik nenajdete. A navíc tak úspěšně jako on. Václav Němeček přijal pozvání a stal se exkluzivním hostem speciálního vydání podcastu Nosiči vody.

Epizoda 49Před 3 týdny 01:00:43

Hvězda, nebo brzda? Ronaldo před Katarem spálil mosty k United

Cristiano Ronaldo nás nechal před cestou do Kataru nahlédnout do své duše. V Manchesteru United se cítí zrazen a jeho trenéry neuznává, svěřil se. Obsah jeho hysterického interview a také jeho možné důsledky probírají Nosiči vody.

Epizoda 471. listopad 2022 01:08:09

Nahradí Schick Ronalda? A jak Luděk Mádl skautoval Arsenal

Co bude s Ronaldem? O budoucnosti portugalské fotbalové superstar vášnivě diskutuje celý svět. Pokud United opustí, kdo by ho měl vystřídat? Nosiči vody řeší, proč by to podle mnohých nápověd mohl být Patrik Schick.

Epizoda 4625. říjen 2022 54:44

Drsňáci vs. panáci. Jak se proměnily dnešní fotbalové hvězdy?

Nosiči vody se věnovali derby mezi Slavií a Spartou, ožehavé situaci kolem Cristiana Ronalda, plzeňské výkonnostní horské dráze a třeba i vyhlášení ankety Zlatý míč. Jak se ale podle nich v moderní éře proměnily fotbalové hvězdy?

Epizoda 4518. říjen 2022 58:48

Slavii před derby došli robocopové. Proč je marodka v Edenu pořád plná?

Derby pražských „S“ je na programu už tuto neděli. Nosiči vody v podcastu vyhlíží šlágr 13. kola Fortuna ligy, který svede odvěké rivaly v boji o průběžné druhé místo v tabulce. Domácí Slavii aktuálně trápí významné problémy.

Epizoda 4411. říjen 2022 01:02:14

Vrbův konec v Baníku jako příležitost. Poslouží inspirace Olomoucí

Trenér Pavel Vrba skončil na lavičce Baníku Ostrava po necelých pěti měsících. Remíza s oslabeným Libercem se mu nakonec stala osudnou. Co všechno stálo za špatnými výsledky Baníku a kterým směrem by se měl klub vydat?