Časoprostor
17. leden 2023

Poslechněte si podcast: Stopy "jaderné války" na Marsu

Americký astrofyzik, John E. Brandenburg, se domnívá, že dva silné jaderné výbuchy způsobily smrt civilizace a života na Marsu. Vědec se domnívá, že tyto jaderné údery byly provedeny z vesmíru nějakými cizími bytostmi, resp. zákeřnými mimozemšťany.

03:36

Časoprostor

Vydává: YtaX10 | Svět2000

Fakta, šílené výzkumy, záhady i nevyřešené případy. Děsivá místa a podivné zprávy podložené svědectvím a důkazy. To vše a další naleznete na mém podcastu....

Web

Před třemi dny 29:45

„Studna do pekla,“ pozůstatek hazardní hry lidské rasy. Nejhlubší sovětský vrt má neuvěřitelných 12 km do středu Země, co tam vědci našli?

Nyní uzavřený a utěsněný vrt kovovou deskou, je pozůstatkem zapomenuté hazardní hry lidské rasy, namířené nikoli ke hvězdám, ale do hlubin Země.

Před třemi dny 10:58

Pozorování UFO, která zahájila mytologii „Muži v černém“

Ve všech svých různých inkarnacích mají Muži v černém (MIB) obvykle jeden hlavní účel: umlčet svědky podivných, paranormálních jevů. Téměř vždy nosí černé obleky a klobouky. Na očích mají tmavé sluneční brýle, řídí černá auta a přijíždějí ve skupinách po dvou nebo po třech. Někteří je popisují jako agenty FBI, zatímco jiní si pamatují, že MIB mají zvláštní vzhled, někdy s nadpřirozenými rysy, jako jsou zářící oči a zvláštní bílá pleť.

Před třemi dny 06:07

Čína aktivně vyzvala Spojené státy v soutěži o průzkum vesmíru a zdá se, že zatím stále vítězí

Čína bude jedinou zemí, která bude provozovat vlastní vesmírnou stanici, čímž přispěje k jejím nejnovějším úspěchům ve vesmíru. Konkrétně se jim už podařilo přistát s aparátem na Marsu a také na odvrácené straně Měsíce, a to už v roce 2019! 

Před šesti dny 07:42

Americké letectvo zahájilo přísně tajné vyšetřování bizarních tvrzení, že mimozemšťan podával svědkovi palačinky k snídani poté, co přistál se svým létajícím talířem na dvorku farmáře, odhalil dokumen

Překvapivé je, že tento případ byl dokonce "Projektem Blue Book" a samotné palačinky byly odeslány k analýze.

Před týdnem 06:34

Exploze sovětské rakety zabila 48 lidí

179 tun kapalného kyslíku a 73 tun petroleje proměnilo odpalovací komplex v roztavené ruiny. Raketa Vostok-2M se chystala vypustit novou špionážní družici nazvanou Tselina-D. Až tři roky poté, co došlo k explozi, Sověti přiznali, že tento "tajný" kosmodrom existuje. V utajování smrtelného výbuchu pokračovali až do roku 1989.

Před 2 týdny 10:15

Jak těžké je vytvořit atomovou bombu?

Významné překážky související se vším. Od obohacování materiálu, přes vybudování detonačního zařízení, až po dodání konvenčních střel, které unesou extra váhu jaderné hlavice.

Před 2 týdny 03:37

Vědci věří, že mimozemšťané navázali kontakt poté, co "podivný" objekt vyslal k Zemi signál

Astrofyzička a její tým spatřili záhadný objekt, který vysílal opakované rádiové signály každých 18 minut a domnívají se, že možná našli důkaz mimozemského života.

Před 2 týdny 11:40

Čínský satelit sbírá informace pro útok hypersonickými raketami ve stylu Pearl Harboru pomocí zelených laserů, tvrdí odborníci

.Teleskop Subaru zachytil neobvyklé zářící lasery na obloze nad Havají

Před 3 týdny 09:28

Na Měsíci byla objevena 4 miliardy let stará hornina ze Země: Co na to říkají teoretici?

Vědci dlouho věřili, že Měsíc vznikl z trosek, které za sebou zanechaly po srážce planety velikosti Marsu zvané Theia se Zemí. Tento objev má ale mimořádný háček.

Před 3 týdny 06:10

Lidé právě v poušti testovali nejpodivnější zbraňový nápad studené války: "Boží tyč"

„Boží tyče“ amerického letectva mohly zasáhnout silou jaderné zbraně bez spadu. Bohužel jsou budoucností válek součastnosti.