NejnovějšíEpizoda 103Včera

Poslechněte si podcast: Zapomenutá válka. Konflikt v Jemenu ohrožuje bezpečnost v bohatých Emirátech

Stovky tisíc obětí, humanitární a uprchlická krize, patová situace. Válka v Jemenu se vleče už sedm let. Co by ji mohlo ukončit? Hostem podcastu Stopáž je odborník na Blízký východ Jakub Ježek.

34:33

Stopáž

Vydává: Seznam Zprávy

Podcast pro ty, které zajímá, kam se za uplynulý týden posunul svět, ale nemají čas neustále sledovat Twitter. Komentovaný přehled těch nejdůležitějších nebo nejzajímavějších zpráv, které hýbaly světem, připravuje Jan Kordovský. Vychází každý pátek na Seznam Zprávách.

Web

Epizoda 102Před týdnem 35:01

V zákulisí největšího dealu. Microsoft si kromě her kupuje i problémy

Microsoft kupuje za 68,7 miliard dolarů výrobce her Activision Blizzard. Pokud deal schválí americký regulátor, což může zabrat až 18 měsíců, půjde o dosud největší nákup Microsoftu a v technologickém byznysu vůbec.

Epizoda 101Před 2 týdny 40:49

Zákaz Trumpa na sítích se vyplatil jen částečně, říká vědkyně

Kam se přesunul Donald Trump a jeho příznivci? Kde si píše s fanoušky Lubomír Volný? A proč na Facebook nejde svalovat vina za všechny společenské problémy, které máme? Pozvání do podcastu Stopáž přijala digitální antropoložka Marie Heřmanová.

Epizoda 100Před 3 týdny 38:57

Vyhýbat se Green Dealu nedává smysl. Kolik bude stát a co přinese?

Trochu mě straší to, že šéfové české energetiky a průmyslu zelené revoluci nevěří a ignorují ji, přitom je třeba firmy na ni chystat. Jinak se nám může stát, že ztratíme trh, říká reportérka Zuzana Kubátová.

Epizoda 9924. prosinec 2021 00:36

(Bonus) Ztracený fakt na konec

Z Vánoční epizody se nám vytratil tradiční fakt na konec. A obzvlášť dnes by to bez tradic nešlo...

Epizoda 9924. prosinec 2021 48:17

Besídka audiotýmu Seznam Zpráv: Co poslouchat přes svátky?

Editoři podcastů Seznam Zpráv hodnotí ve speciálním dílu Stopáže podcastové pokroky, úspěchy i chyby a prozrazují, co budou poslouchat a sledovat přes vánoční svátky.

Epizoda 9817. prosinec 2021 36:26

Nová vláda, nový ministr zdravotnictví. Co od Válka čekat?

„Vlastimil Válek stejně jako čtyři ministři před ním nenastupuje jako ministr zdravotnictví, ale jako ministr covidu. A právě v této oblasti je absence jeho plánů nejpatrnější,“ říká komentátor Seznam Zpráv Martin Čaban.

Epizoda 9710. prosinec 2021 40:42

XIXOIO se pohybuje v šedé zóně. Jedinou garancí je jméno zakladatele

„Na byznysu XIXOIO není nic nelegálního, ale je nutné si uvědomit, že investice nejsou nijak zajištěné. Podle Richarda Watzkeho je hlavní garancí jeho jméno.“ Reportér Dan Novák v dnešní epizodě vysvětluje pozadí byznysu XIXOIO.

Epizoda 963. prosinec 2021 39:37

Hůle: Přes počáteční problémy je Milostivé léto úspěch. Prodlužme ho

Nemyslím si, že Milostivé léto bude brzy zopakováno, ale politiky prosím o jeho prodloužení. Ať lidem, kteří mají vůli dluhy zaplatit, dají více času - Bohemia Energy totiž některým situaci hodně zkomplikovala, říká Daniel Hůle.

Epizoda 9526. listopad 2021 26:09

Kauza Michalik: Amatérismus. Vedení STAN o jeho podnikání vědělo, říká reportér

Věslav Michalik sice stáhl svou kandidaturu, ale pro Starosty bude i nadále klíčovým členem. Svůj vliv si uchová, a tipuji, že bude pátrat po tom, kdo ten ohýnek rozfoukal, říká reportér Ondřej Koutník.