Mikrovlnky
8. červenec 2022

Poslechněte si podcast: Starosta se oženil s aligátorem a Brnem jel cyklista se záchodem. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejmasitější olivy ze zpravodajského háje. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

09:35

Mikrovlnky

Vydává: Český rozhlas

Mikrovlnky jsou týdenní výběr toho nejlepšího ze zpráv Radia Wave podle Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Zprávy, které nezpůsobí žádnou informační tsunami, ale příjemně rozčeří hladinu vašeho všedního dne.

Web

Před pěti dny 08:23

Opice napadají turisty v Tádž Mahalu a zloděj kradl tržbu z mikrovlnky. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejmacatější olivy ze zpravodajské misky. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Před týdnem 10:47

Domov seniorů si najal striptérku a strážníci vytáhli ptáčka. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ta nejsladší povidla ze zpravodajské sklenice. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Před 2 týdny 10:34

Děti se raději svěří robotovi a tramvaják našel tašku plnou jehel. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkulatější kdoule ze zpravodajské zahrádky. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Před 3 týdny 10:24

Šimpanzi komunikují bubnováním na stromy a Brňan vrtěl pánví. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkřupavější okurčičky zpravodajské sklenice. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

2. září 2022 08:13

Maďaři vyhodili šéfku meteorologů a Brňan chtěl okrást strážníky. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejchutnější borůvky ze zpravodajské stráně. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

26. srpen 2022 09:54

Mladí Japonci málo nasávají a ženy mohou vyvrcholit na tři způsoby. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější croissanty ze zpravodajské patisserie. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

19. srpen 2022 09:07

Šachový robot zlomil chlapci prst a v Brně řádil onanista. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější dalamánky ze zpravodajského rynku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

5. srpen 2022 10:29

V Pákistánu se narodilo kůzle s megaušima a močící Brňan zaútočil. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejjemnější švestičky ze zpravodajského sadu. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

29. červenec 2022 12:07

Mikrovlnky: Osamělá žena falšovala ruské dějiny a v Brně se bojovalo o petržel. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkřupavější dalamánky ze zpravodajské pekárny. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

22. červenec 2022 08:06

Žena prodávala orgány zesnulých a tučňáci nechtějí papat levně. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejmastnější langoše ze zpravodajského stánku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.