Kryptonovinky.cz
23. březen 2023

Poslechněte si podcast: STAČÍ DRŽET BITCOIN? | NFT hype na BTC | Krypto firmy hledají útočiště ve Švýcarsku

Americká komise pro cenné papíry a burzu se zahryzla do Coinbase a kryptobaróna Justina Suna. Mezitím analytici tvrdí, že BTC může tento rok vytvořit nové ATH, no útok na milión do 90 dní by si raději nepřáli. Pozornost se zaměřila opět na airdrop Arbitrum a CTO Tetheru tvrdí, že bitcoinoví maximalisti měli celý čas pravdu.

16:39

Kryptonovinky.cz

Vydává: Kryptonovinky.cz

Aktuální novinky ze světa kryptoměn

Web

Včera 13:39

Důležitá cena BTC podle Glassnode | Dobré zprávy pro těžaře BTC

Těžaři bitcoinu v USA se dozvěděli nadějné zprávy, Glassnode naznačila zajímavou cenovou úroveň a různá data ukazují, že tento cyklus Bitcoinu je v mnohých ohledech odlišný oproti tým předchozím. I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn.

Před dvěma dny 14:06

Proč Bitcoin posílil? | Peter Schiff vydává NFT na Bitcoinu

Známý kritik Bitcoinu Peter Schiff vydává na bitcoine NFT kolekci skrz Ordinals, bitcoin posílil a onchain data naznačují pokračující akumulaci BTC ze strany retailu, no a mezitím Cointelegraph udělal přehled o tom, co si o nejznámější kryptoměně myslí američtí kandidáti na prezidenta.

Před pěti dny 16:54

Čínská reportáž o kryptoměnách | USA ztrácí půdu pod nohama....

Spojené státy americké ztrácí podle Cathie Wood půdu pod nohama, pokud jde o kryptoměny. Čína odvysílala reportáž o kryptoměnách, kterou potom stáhla a Trezoru se daří díky PR selhání konkurenčního výrobce HW peněženek Ledger. I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn.

Před šesti dny 15:42

Bitcoin zemře, jak opět vyhraje Biden (Ron DeSantis)

Kandidát na amerického prezidenta Ron DeSantis tvrdí, že jak volby vyhraje Joe Biden, Bitcoin můžu v USA úplně zabít. Mezitím cena BTC oslabuje směrom k důležité úrovni, NFT na Bitcoinu předběhly Solanu a Shaquille O'Neal konečně dostal oznámení o žalobě.

Před týdnem 20:17

Co chybí bitcoinovému trhu? HODL stále dominuje

Na Twitteru se objevil falešný ověřený Kicom, podle Michaela Saylora začal nový bitcoinový bullrun, který bude pohánět více faktorů a společnost Ledger ustupuje od spuštění funkce Ledger Recover. I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn.

Před týdnem 13:37

Co chybí bitcoinovému trhu? HODL stále dominuje

Strategie HODL podle onchain dat nadále dominuje, bitcoin mírně stoupl na ceně a Bitcoin oslavoval 13. výročí Pizza Day. Kryptofondy mezitím krvácely a šéf fondu 3iQ vyslovil zajímavou myšlenku. I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn.

Před týdnem 20:52

Poplatky za Ordinals na BTC stouply o 700% | Kdy se stal z Kennedyho Bitcoiner?

Poplatky za mintovaní NFT na Bitcoine známé jako Ordinals nadále výrazně stoupají, prezidentský kandidát Kennedy Jr. vysvětlil, kdy ho zaujal Bitcoin a kryptokomunita nadále řeší i kauzu Ledger a jeho služby Ledger Recovery. I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn

Před týdnem 18:46

Tether vybral prachy z bank a jde kupovat BTC!

Emitent stablecoinu USDT společnost Tether vybrala peníze z bank a oznámila, že jde nakupovat bitcoiny.  Dále se zajímavé věci dějí v souvislosti s Ripple (XRP), či v americkém Senátu. Je tu dnešní souhrn zpráv ze světa kryptoměn.

Před 2 týdny 20:46

Lepší časy pro krypto na Slovensku? | V EÚ schválili přísný zákon, o co jde?

Dočkají se Slováci nižších daní při prodeji kryptoměn, jakou regulaci přináší EÚ a proč je vůbec nejpřísnější a co nové u Trezoru či Ledgeru? Je tu dnešní souhrn zpráv ze světa kryptoměn.

Před 2 týdny 19:47

Co hovoří tajná služba USA o kryptoměnách? Budete překvapení :)

Co si myslí o kryptoměnách americká tajná služba, jak vnímá regulace Gary Gensler (šéf SEC) a do čeho by investovali profesionálové a retail v případě, že by USA nesplatili svůj dluh? I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn.