Káva o čtvrté
30. listopad 2022

Poslechněte si podcast: Správné líčení? Takové, ve kterém se člověk cítí dobře, zdůraznila influencerka Petra Vanču

V kabelce mám rtěnku, pudr a parfém. To je základ, když se potřebuji během dne upravit, prohlásila influencerka Petra Vančurová. Vyvíjí kosmetické produkty a natáčí videa na YouTube. V roce 2016 a 2017 se umístila v žebříčku 77 nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích. Jak se správně nalíčit? Co by v koupelně nemělo chybět? Jak pečovat o starší pleť? Jaké jsou trendy v líčení? Proč se ve vyšším věku líčení bojíme?

32:27

Káva o čtvrté

Vydává: Český rozhlas

Diskuze o aktuálních otázkách v legislativě, zdravotnictví, životním stylu, chovatelství…

Web

Dnes 32:59

Diskusní pořad, dnes na téma: Máme se bát o práci?

Host: Lenka Vokáčová, manažerka pro sociální odpovědnost ManpowerGroup. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová.

Včera 32:31

Diskusní pořad, dnes na téma: Slzy

Host: MUDr. Pavel Stodůlka, přednosta očních klinik Gemini. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová.

Před čtyřmi dny 32:07

Diskusní pořad, dnes na téma: Semínka, zázrak přírody

Host: Ing. Pavel Matiska, Ph.D., Katedra zahradnictví Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské univerzity v Praze. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová.

Před šesti dny 32:36

Diskusní pořad, dnes na téma: Vejce nad zlato

Host: Anna Grosmanová, foodblogerka roku 2022. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová.

Před týdnem 35:53

Diskusní pořad, dnes na téma: Ženy sendvičové generace

Host: Lenka Špaková, vedoucí projektu Sendvičová generace, Centrum pro rodinu a sociální péči Brno. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová.

Před týdnem 33:50

Diskusní pořad, dnes na téma: Mám to v genech!

Host: MUDr. Antonín Šípek, Primář ambulantní části Ústavu biologie a lékařské genetiky 1. LF UK a VFN v Praze. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová.

Před týdnem 35:39

Diskusní pořad, dnes na téma: Africké fialky

Host: RNDr. Eva Smržová, Botanická zahrada hl. m. Prahy. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová.

Před týdnem 35:49

Diskusní pořad, dnes na téma: Čaje

Host: Ing. Hana Střítecká, Ph.D., ředitelka spolku FÉR potravina. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová.

Před týdnem 34:08

Diskusní pořad, dnes na téma: Tančeme!

Host: Yvona Kreuzmannová, ředitelka platformy Tanec Praha. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová.

Před 2 týdny 33:28

Diskusní pořad, dnes na téma: Jak efektivně hospodařit

Host: Veronika Kalátová, lektorka finančního vzdělávání. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová.