Nosiči vody
Epizoda 2017. květen 2022

Poslechněte si podcast: Spartu trápí i organizační „zlepšováky“ a polovičatý sportovní ředitel

Od roku 2014 usiluje Sparta o ligový titul neúspěšně. Cennou by tedy pro ni byla i pohárová trofej, o niž se ve středu utká se Slováckem. Proč Spartu stále dusí tlak, který mnohdy nezvládá?

59:25

Nosiči vody

Vydává: Seznam Zprávy

Trio Jaromír Bosák, Luděk Mádl a Karel Tvaroh každý týden o českém a světovém fotbalu. Příběhy, výkony, aféry, důležité postavy na hřišti i v zákulisí. Každé úterý na Seznam Zprávách a ve všech podcastových aplikacích.

Web

Epizoda 41Před pěti dny 58:05

Co láká fanoušky do ochozů? A existuje bezpečné pyro?

Pyrotechnické show na stadionech mnozí fanoušci milují pro jejich působivý efekt, vábí je i chuť zakázaného ovoce. Zato fotbalisté přerušování zápasů kvůli dýmu nad hřištěm rádi nemají. Pohled na pyro byl tématem pro Nosiče vody.

Epizoda 40Před týdnem 01:07:34

Jak se peče přesun z United do Sparty a co všechno zkomplikoval Brexit

Hostem Nosičů vody byl Viktor Kolář, šéf sportovní agentury Sport Invest. V podcastu zazní, jak se v čase proměnila role sportovních agentur, na čem vydělává fotbalový agent a jak se zrodil přesun Matěje Kováře do pražské Sparty.

Epizoda 39Před 2 týdny 01:04:59

Stoletý Baník nemá co slavit a Plzeň znovu stojí před branami Camp Nou

Baník Ostrava slaví tento týden 100 let od založení klubu. „A stal se tak trochu obětí těch oslav,“ padlo v podcastu Nosiči vody. Klub drtí překotné a nepřipravené angažování kouče Pavla Vrby i neochota omladit kádr.

Epizoda 37Před 3 týdny 01:02:33

Plzeň ve skupině smrti. Na co si vsadit?

Plzeň si brzy vyzkouší konfrontaci s těmi nejlepšími evropskými celky. Nemilosrdný los přisoudil českému šampionovi i na poměry Ligy mistrů těžkou skupinu smrti. Nosiči vody se vydali po sázkařské stezce. Jak si Viktoria povede?

Epizoda 3623. srpen 2022 01:03:22

Smráká se nad Slavií? Mnoho změn, málo lídrů a pověst přestupní stanice

Tým Slavie, který nedávno sváděl vyrovnané souboje s kontinentálními giganty v Lize mistrů, se nyní strachuje o účast v pohárové Evropě. Nosiči vody řeší proměnu týmu Jindřicha Trpišovského.

Epizoda 3516. srpen 2022 56:13

Nové hvězdy, staré problémy. Barcelona projídá vlastní budoucnost

Barcelona nakonec stihla zaregistrovat většinu nových posil. Remíza z úvodního duelu diváky nepotěší, na soupisce navíc pořád schází Jules Koundé. Nosiči vody řeší barcelonskou cestu z dluhové krize.

Epizoda 349. srpen 2022 01:06:13

Plzeň se blíží k Lize mistrů. Podle dat na postup do skupiny má

Nosiče vody tentokrát posílil datový analytik Jakub Dobiáš. Nabídl řadu unikátních postřehů k plzeňské cestě za úspěchy, ale také k charakteristice hry Slavie, formě Kryštofa Daňka a adaptaci Erlinga Haalanda v Manchesteru City.

Epizoda 332. srpen 2022 58:48

Sparta tápe, Karabec stagnuje. Pomohlo by změnit vzduch

Spartě se vstup do nové sezony hrubě nevydařil. Totéž platí také o její velké naději, tedy o Adamu Karabcovi. Nosiči vody se zaměřili na jeho roli v týmu poté, co v létě odešlo ofenzivní duo Bořek Dočkal a Adam Hložek.

Epizoda 3226. červenec 2022 59:03

Posila Dortmundu s vážnou diagnózou. Co už zdravotní prohlídka neodhalí?

Sébastien Haller se v Dortmundu sotva rozkoukal a už čelí fatální výzvě. Lékaři mu diagnostikovali nádor varlat. Nosiči vody řeší, co to znamená pro hráče i klub a jak to běžně chodí při zdravotních prohlídkách fotbalistů.

Epizoda 3119. červenec 2022 01:05:50

České reprezentantky trénují až po práci. Jak nakopnout ženský fotbal?

Ženské fotbalové EURO je v plném proudu. Šampionát přesvědčuje o atraktivitě a vzrůstající popularitě ženského fotbalu. Bohužel bez Česka. Nosiči vody řeší, jak dostat ženský fotbal do popředí.