• Podcasty
  • NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast
NAMAŽ SI ROHLÍK
– antimotivační podcast
Sezóna 1Epizoda 2315. červen 2021

Poslechněte si podcast: Sousedské vztahy: Je horší mít za souseda vraha, nebo varhaníka? (23)

Slunce, seno a pár facek. A taky trochu Sama doma. V díle o sousedských sporech to roztočíme, drahoušku. Sousedské vztahy jsou totiž neúspěch, který zná skoro každý. Co chtěla žena v Bavorsku udělat s kohoutem za plotem? Jak vás může senior terorizovat fuseklemi? A co je horší: když vedle vás bydlí vrah, nebo varhaník?

26:01

NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast

Vydává: Antimotivační podcast

Chcete to někam dotáhnout? Chcete, aby vás měli všichni rádi? Tak s tím vám bohužel nepomůžeme. Zato máme spoustu rad, jak žít s neúspěchem. K ničemu vám to stejně nebude, ale je to zdarma, tak co byste chtěli... Vaše pravidelná dávka negativity v diktatuře pozitivního myšlení! Sledujte nás na Instagramu @namaz_si_rohlik!

Web

Sezóna 3Před dvěma dny 16:51

Aktualita: Týdenní pobyt ve tmě a upgrade korunovačních klenotů

Jak si užít týdenní pobyt ve tmě, zvlášť když plujete v kontejneru z Bangladéše? Co zažila během prezidentské volby máma? Jak úspěšnému rande přes seznamku pomůžou automatické odpovědi? Víte jistě, že vaše dítě neumí počítat v čínštině? A za jaký ovoce bychom vyměnily jablko z korunovačních klenotů? Témata pro Aktualitu.

Sezóna 3Epizoda 79Před týdnem 35:06

Jak vystoupit z komfortní zóny? Přežít v Krušných horách a zapnout sporák (79)

Být indiánem v Krušných horách. Jít na svatbu v kroksech. Přežít teambuilding v McKamey Manor. Kamarádit se s lidmi, kteří nás nemají rádi. Pořídit si kočku. Zadržet dech na poradě. Zapnout sporák. Vystoupit z komfortní zóny není jako práce s buzolou, děti. Ale, upřímně, nevystupujeme z komfortní zóny stejně nedobrovolně každý den? A máme vůbec opouštět svůj komfort? Kdo říká, že nás tam venku čeká něco lepšího?

Sezóna 3Před 2 týdny 19:01

Aktualita: Byla Lassie ve skutečnosti japonský youtuber a je první mimino roku podvod?

Jaký vliv má jaderná elektrárna na výkony maratonského běžce? Co když Lassie nebyl pes, ale japonský youtuber? Jak se stát dvojníkem Pelého? A není soutěž o první mimino narozené v novém roce podvod? Rozebíráme v aktuální Aktualitě.

Sezóna 3Epizoda 78Před 3 týdny 37:06

To „nejlepší” z podcastu Namaž si rohlík 2022 (78)

Crème de la crème. Bestofka. Výběr z hroznů. Historky, které byste měli slyšet, než umřete. Sestřih z antimotivačního podcastu Namaž si rohlík za rok 2022. Doporučuje jedenáct z deseti průměrných a neúspěšných.

Sezóna 230. prosinec 2022 14:48

Aktualita: Je horší být sestrou dcery učitele, nebo znát svůj horoskop na rok 2023?

Nechali byste si na náhrobek vytesat QR kód? Byli byste radši dcerou, nebo ženou učitele? Komu chystá rok 2023 duchovní expanzi a u koho vidí velký špatný? To vše rozebíráme v poslední Aktualitě tohoto roku.

Sezóna 2Epizoda 7720. prosinec 2022 26:35

Necítíte na Vánoce klid a mír? Chybu hledejte u druhých (77)

Vánoce. Svátky klidu, míru – a bezohlednosti. Čekáte pohodu a ono to ne a ne přijít? Chybu hledejte u druhých. Pohrozte autobusákovi pěstí. Loktařte na Staromáku. Flusejte na kolemjdoucí. Přáníčka neposílejte. Nepouštějte si videa s motivačním vánočním úklidem. Zabíjejte labutě. A hlavně si kupte náš vánoční starter pack: prášky, sluchátka a polštářek Fuck you Santa!

Sezóna 220. prosinec 2022 00:38

Trailer: Necítíte na Vánoce klid a mír? Chybu hledejte u druhých

Trailer k vánoční epizodě.

Sezóna 217. prosinec 2022 15:43

Aktualita: Yemi letí do vesmíru a Gandalf přestává kouřit

V aktuální Aktualitě stavíme oslí můstky z jižních Čech až na Měsíc: Na Novém Zélandě vymřou kuřáci dřív než kivi. V Táboře nefunguje topení. Choreograf Yemi A.D. letí do vesmíru. Zatímco náhradní astronaut Aleš Svoboda letí, stejně jako my, akorát tak do…

Sezóna 2Epizoda 766. prosinec 2022 38:56

Co z vás dělá společenského lůzra? Neznalost Harryho Pottera a společný talíř se psem (76)

Pečenou krkovičku necháte radši sežrat psovi (z vlastního talíře). Převlíkáte se za Elvise Presleyho. Četli jste Babičku, ale ne Harryho Pottera. V hospodě pijete sodovku. Spíte v posteli z Ikey a neměníte si pyžamo každý den. Neznáte Paretovo pravidlo. Gratulujeme, jste společenský lůzr. Kam se hrabe Bittner!

Sezóna 24. prosinec 2022 15:35

Aktualita: Hokej ve fotbale a zombie mravenci v mozku Karla Janečka

Život je jako prošlá bonboniéra a my z ní v aktuální Aktualitě vytahujeme létající tuňáky, zombie mravence, fanoušky hokeje, co mají hokej ve fotbale, falešné podpisy Boba Dylana i radu pro Karla Janečka.