FACE TO FACE
22. září 2021

Poslechněte si podcast: Smutné přiznání Heluš z Ordinace: Proč nemá děti, jak přibrala 15 kg, i o změně těla po přechodu

Dlouho hrála divadlo, a kromě diváků, kteří do něj chodili, ji nikdo příliš neznal, pak přišla role Heluš v Ordinaci a téměř přes noc se stala hvězdou televizní obrazovky. Dnes je v dalším nekonečném seriálu a hraje divadlo. Proč se bojí stárnutí a jaký by měl být ideální muž jejího života? I o tom v talk show Face To Face promluvila herečka Martina Randová.

31:04

FACE TO FACE

Vydává: FACE TO FACE

Tváří v tvář se zajímavými hosty

Web

Dnes 32:25

Bohuš Matuš ve velmi otevřeném rozhovoru o velkém podrazu, mladé manželce i útocích bulváru

Letos v srpnu oslaví padesátiny. Karel Gott mu před lety řekl, že pokud ho na scéně někdo může alespoň částečně nahradit, je to právě on. Proč jej, i přes jeho famózní hlas média nevnímají jako právě božského Káju? Jakými prohlášeními si udělal problémy, a co je jeho největším snem? I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvil zpěvák Bohuš Matuš.

Před šesti dny 35:53

Leona Machálková se slzami v očích promluvila o Bořkovi, odchodu syna do Itálie i nové lásce

Začínala jako rozhlasová moderátorka a dnes patří k nejuznávanějším zpěvačkám. Zpívá o tom, že svět je plnej bláznů a opravdovej chlap je vzácnost… Opravdu? Našla lásku svého života? Jak vnímá svět showbyznysu, a jak se jí jako matce žije poté, co její 19letý syn vyletěl z hnízda? I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvila Leona Machálková.

Před 2 týdny 37:13

Karin Krajčo Babinská promluvila o svém velkém hříchu, vztahu s Richardovou ex i odcházení Gotta

Je velmi úspěšnou režisérkou, spisovatelkou, taky herečkou, ale hlavně manželkou frontmana slavné skupiny a taky herce. Nedávno ji vyšla nová kniha, která je prý o starých vzpomínkách, které se vracejí jako velké vlny. Je těžké, když spolu žijí dva umělci, nebo to má naopak spoustu výhod? O tom v talk show Face To Face Reného Kekelyho promluvila Karin Krajčo Babinská.

Před 2 týdny 42:40

Daniel Hůlka o nemoci, která ho málem stála život, muzikálu Drákula a splněném snu o velké lásce

Ve svých 27 letech získal nejslavnější muzikálovou roli Draculy a díky svému hlasu a charismatickému vzhledu, tak i díky účinkování v Troškově pohádce Z pekla štěstí, velkou popularitu. Kdysi hrával vrcholově volejbal, pak s ním pro zdravotní problémy skončil. Čím by byl dnes, kdyby nepřišly komplikace? Hostem talk show Face To Face René Kekelyho byl zpěvák a herec Daniel Hůlka.

31. prosinec 2022 27:09

Monika Bagárová o nové lásce, touze po dalších dětech a rodinných plánech

V roce 2009 obsadila 5. místo v Československé Superstar. Je stále mladá, krásná, nyní i čerstvě zamilovaná. Je maminkou dvouleté dcerky. Nedávno vydala dokonce své třetí album. Co vše chce ještě stihnout do své třicítky? I o tom v talk show Face To Face promluvila zpěvačka Monika Bagárová.

24. prosinec 2022 29:09

Bára Basiková o složitém dětství, nepovedených manželstvích i odmítnutém muzikálu z písní Olympicu

Patří k našim nejznámějším zpěvačkám. Muzikály ji kdysi dostaly na výsluní a dnes je její jméno značkou kvality. Zatímco v profesi se jí daří, v osobním životě to má složitější. Má dcery-dvojčata a syna, příští rok oslaví kulatiny. Cítí se na to tuhle skutečnost přijmout? A co ji dělá největší radost? I o tom v talk show F2F René Kekelyho promluvila zpěvačka Bára Basiková.

17. prosinec 2022 32:19

Roman Šebrle promluvil o krachu manželství, focení pro Playboy i o ukradených medailích

V posledních letech je vnímán spíš jako moderátor zpráv na Primě, ale jinak je hlavně sportovcem. Jeho legendární athénské zlato v desetiboji už mu nikdo neodpáře. Jak dnes vidí své úspěchy, ale třeba i neúspěchy?  Jak to bylo se zmizelými medailemi a je nyní šťastný a zamilovaný? I na to v talk show Face To Face René Kekelyho odpověděl Roman Šebrle.

10. prosinec 2022 25:32

Manželka Pavla Trávníčka se otevřeně vyjádřila k obvinění manžela, k manželství i potratům

Za manžela má slavného českého herce, je manažerkou slavného houslisty a je maminkou malého syna. Kdysi byla více v pozadí, dnes je poměrně hodně vidět. Její život i život jejího manžela Pavla Trávníčka ovlivnil v poslední době bulvár, přesto se nenechala znechutit a pracuje na sto procent. Hostem Face To Face byla manažerka i producentka Monika Trávníčková. 

3. prosinec 2022 33:25

Rey Koranteng otevřeně o Lucii Borhyové, konci v televizi i o rasismu

Když se poprvé objevil na televizní obrazovce, byl tak trochu zjevením pro českého diváka. Dnes ho po více než 25 letech všichni vnímají jako součást životů. Musel se někdy potýkat s nesnášenlivostí, trpí trémou a na jaké vysílání nejraději vzpomíná? I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho moderátor Rey Koranteng promluvil.

26. listopad 2022 29:10

Aneta Vignerová po rozchodu s Kolečkem: Mám pocit, že jsem se nadechla

Před 13 let získala titul Miss ČR. Česko pak reprezentovala i na Miss World 2009 v Johannesburgu. Je maminkou 2,5letého syna a o nabídky na práci nemá nouzi. Je stále krásná, okouzlující, a i když si nedávno prošla životní krizí a neušla zájmu bulváru, snaží se být nad věcí a v pohodě. Hostem talk show Face To Face René Kekelyho byla modelka Aneta Vignerová.