Small Talk
19. leden 2022

Poslechněte si podcast: Small Talk #67 - Jak se chovat na horách

Na co si dát na svahu pozor a co o vás prozradí způsob držení polévkové lžíce? To všechno se dozvíte v novém dílu podcastu Small Talk.

04:07

Small Talk

Vydává: Youradio Talk

Velké bitvy rozhodují malé detaily. Průvodce pravidly společenské a obchodní etikety 21. století pro každého.

Web

Před pěti dny 03:13

Small Talk #111 - S čím ve společnosti s jistotou zabodujete

Každý z nás chce někam patřit, mít svou vlastní společenskou smečku a úspěšně si ji rozšiřovat. Jak ale na to, jak vzbudit zájem ostatních, aby si nás všimli a s důvěrou nás na své další kontakty napojili? To se dozvíte v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

Před týdnem 02:56

Small Talk #110 - Jak si taktně klást podmínky

Klást si podmínky není přece žádná věda. Vím, co chci, co je můj cíl, a pokud to neakceptují, tak je mi líto. Zní to skutečně jednoduše, ale pokud nemáte v ruce všechny trumfy světa, tak jednoduché to nikdy není a je zapotřebí začít mírně taktizovat. A jak? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

Před 2 týdny 03:36

Small Talk #109 - Proč se pozvánky prostě neodmítají

To není pro mě, nikoho tam neznám, nejsem žádná VIP, tam nejdu. Jediné, co vás brání od přijetí pozvánky, je obyčejný lidský strach a nedůvěra sama v sebe. Jak se přepnout do programu „Já na to mám!“? To se dozvíte v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

Před 3 týdny 02:12

Small Talk #108 - Jak je to s tělovými silonkami a jak se nejlépe ubránit puchýřům ze společenských bot

Tělové silonky, nosit nebo nenosit? A jak se nejlépe ubránit puchýřům ze společenských bot?   To se dozvíte v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

26. říjen 2022 03:26

Small Talk #107 - Co ve společnosti je a není příliš osobní informace

Na to, že prostřednictvím sociálních sítí sdílíme velkou část našeho soukromí, jsme si už zvykli a komu se to nelíbí, ať dá nesledovat. Ale on je velký rozdíl „postnout“ kdesi cosi a osobně něco svěřit. Protože to, co pěkně nahlas ve společnosti sdílíte, je už navěky veřejné a nevymažete to jako svůj profil. Co tedy ve společnosti je, a naopak není příliš osobní informace? To se dozvíte v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

19. říjen 2022 02:43

Small Talk #106 - Pět tipů, jak se obléknout elegantně & šik i s pár kily navíc

Také máte s nástupem podzimu pocit, že se vám většina teplého oblečení ve skříni přes léto nějak srazila? Nezoufejte, určitě nejste sami. Pět tipů, jak se obléknout elegantně & šik i s pár kily navíc, se dozvíte v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

12. říjen 2022 03:43

Small Talk #105 - Jak taktně reagovat na plané sliby

Sliby činíme na svou vlastní čest. Často se ale můžeme setkat s těmi, kteří své sliby až zas tak neřeší a bez sebemenší známky sebereflexe je prostě nesplní, čímž nás dostanou do situace, na kterou bychom měli být připraveni adekvátně reagovat. A jak? O tom se dozvíte v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

5. říjen 2022 02:55

Small Talk #104 - Pět věcí, které se před každou schůzkou vyplatí zkontrolovat

Podle čeho si pamatujete ty, se kterými jste se setkali jen jednou jedinkrát? Často podle toho, s čím jste vy sami nebyli úplně v souladu. Právě proto se vyplatí žádnou schůzku nepodcenit a před ní samotnou dodržet pět doporučení, které se dozvíte v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

28. září 2022 02:52

Small Talk #103 - S elegancí nejdál dojdeš

Elegance není jen o bezvadně sladěném, mírně usedlém, outfitu, elegance je prostě životní styl a elegantní tak můžete být i v holínkách uprostřed rozbahněného pole. A proč mám za to, že s elegancí nejdál dojdeš, o tom se dozvíte v dalším dílu společenského podcastu Small Talk.

21. září 2022 03:14

Small Talk #102 - Proč raději spolupracovat než soupeřit

Hájení vlastního území je přirozeností lidského druhu, ale často zapomínáme na staré dobré přísloví „Když dva dělají totéž, nikdy to není totéž“. Proč se může vyplatit podat konkurenci ruku jako první a připustit si ji blíž? O tom se dozvíte v dalším dílu společenského podcastu Small Talk.