Small Talk
22. prosinec 2021

Poslechněte si podcast: Small Talk #63 - Jak u vánočního stolu

Nový díl podcastu Small Talk přináší tipy & inspiraci, jak se chovat u vánočního stolu se stylem a elegancí.

02:38

Small Talk

Vydává: Youradio Talk

Velké bitvy rozhodují malé detaily. Průvodce pravidly společenské a obchodní etikety 21. století pro každého.

Web

Před pěti dny 04:08

Small Talk #154 - Jak aktivovat řeč těla ve vlastní prospěch

Aktivní řeč těla je jedním ze základních pilířů zdravě sebevědomé komunikace. Praktické tipy, jak aktivovat řeč těla z módu „vůbec si nevěřím“ na „já na to mám“, na vás čekají v dalším dílu společenského podcastu Small Talk.  

Před týdnem 03:13

Small Talk #153 - Jak se chovat u stolu, když jsme dojedli, ale na talířích pořád něco zbývá?

Jak se chovat u stolu, když před námi zůstává množství talířů a talířku s nedojedenými zbytky, ale my sami už nemáme chuť pokračovat? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk.  

Před 2 týdny 03:22

Small Talk #152 - Jak reagovat, když vás někdo ex post požádá o diskrétnost?

Jak reagovat, když vás někdo požádá o diskrétnost až se zpožděním? Nejlépe tak, že si zachováte styl i důstojnost a toho, kdo vás o to požádal, nepřivedete do nepříjemné situace. A jak konkrétně? To se dozvíte v dalším dílu společenského podcastu Small Talk.  

Před 3 týdny 03:16

Small Talk #151 - Jak překonat strach z neúspěchu

Strach z vlastního neúspěchu nás umí paralyzovat do té míry, že naše touhy a plány nikdy ani nezkusíme. Jak strach a obavy překonat? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk.  

23. srpen 2023 04:36

Small Talk #150 - Jak vyjádřit nespokojenost bez negativních emocí a dosáhnout svého cíle

Jak vyjádřit nespokojenost, aniž bychom někoho naštvali a dosáhnout toho, co chceme? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk.  

16. srpen 2023 03:12

Small Talk #149 - Na návštěvu nikdy nechodíme s prázdnou, ale je láhev vína vhodným dárkem?

Je, anebo není, láhev vína tím vhodným dárkem, když jsme pozvaní a jdeme na návštěvu? Odpověď i další společenské tipy na vás čekají v novém dílu společenského podcastu Small Talk.  

9. srpen 2023 03:42

Small Talk #148 - Na co při domácím pohoštění pro návštěvy často zapomínáme

Nejde o to být perfektní a mít pohoštění jako z časopisu, ale jde o to, vytvořit prostředí, ve kterém se budou všichni cítit pohodlně a nebudou muset řešit, co s tou peckou z olivy, kterou mám pořád v puse. Na co tedy při domácím pohoštění často zapomínáme a neměli bychom? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk.  

2. srpen 2023 04:13

Small Talk #147 - Jak říct někomu, na kom vám záleží, nepříjemnou pravdu

Sdělit někomu, na kom vám záleží, nepříjemnou pravdu není vůbec jednoduchá disciplína. Jeden ze způsobů, který by Vám to mohl ulehčit, najdete v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

26. červenec 2023 03:41

Small Talk #146 - Pět zlatých pravidel, jak se chovat u snídaně formou bufetu

Snídaně formou bufetu si užíváme jak při dovolenkových pobytech, tak i služebních cestách. Pět zlatých pravidel, jak se při nich chovat, na co si dát konkrétně pozor, a co je úplné tabu se dozvíte v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

19. červenec 2023 04:24

Small Talk #145 - Pět společenských zlozvyků, které Vám zbytečně ubírají společenské body

Nervozita z nového prostředí a přehnaná snaha do nového prostředí rychle zapadnout, vytváří situace, ve kterých se chováme tak, že společenské body spíš ztrácíme, než získáváme. Na co si dát pozor? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk.