Small Talk
15. prosinec 2021

Poslechněte si podcast: Small Talk #62 - Jak naznačit návštěvě, že je čas jít

Návštěvy jsou fajn, ale co když se jim vůbec nechce domů? Jak bez ztráty stylu & elegance naznačit, že je čas jít? To se dozvíte v novém dílu podcastu Small talk.

02:56

Small Talk

Vydává: Youradio Talk

Velké bitvy rozhodují malé detaily. Průvodce pravidly společenské a obchodní etikety 21. století pro každého.

Web

Včera 03:18

Small Talk #112 - Kdy je parfém vhodným dárkem

Parfém jako dárek? To není vůbec špatný nápad, tím přece nic nezkazím. Ale ono to s parfémem jako dárkem není úplně tak jednoduché. A proč? To se dozvíte v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

Před týdnem 03:13

Small Talk #111 - S čím ve společnosti s jistotou zabodujete

Každý z nás chce někam patřit, mít svou vlastní společenskou smečku a úspěšně si ji rozšiřovat. Jak ale na to, jak vzbudit zájem ostatních, aby si nás všimli a s důvěrou nás na své další kontakty napojili? To se dozvíte v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

Před 2 týdny 02:56

Small Talk #110 - Jak si taktně klást podmínky

Klást si podmínky není přece žádná věda. Vím, co chci, co je můj cíl, a pokud to neakceptují, tak je mi líto. Zní to skutečně jednoduše, ale pokud nemáte v ruce všechny trumfy světa, tak jednoduché to nikdy není a je zapotřebí začít mírně taktizovat. A jak? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

Před 3 týdny 03:36

Small Talk #109 - Proč se pozvánky prostě neodmítají

To není pro mě, nikoho tam neznám, nejsem žádná VIP, tam nejdu. Jediné, co vás brání od přijetí pozvánky, je obyčejný lidský strach a nedůvěra sama v sebe. Jak se přepnout do programu „Já na to mám!“? To se dozvíte v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

2. listopad 2022 02:12

Small Talk #108 - Jak je to s tělovými silonkami a jak se nejlépe ubránit puchýřům ze společenských bot

Tělové silonky, nosit nebo nenosit? A jak se nejlépe ubránit puchýřům ze společenských bot?   To se dozvíte v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

26. říjen 2022 03:26

Small Talk #107 - Co ve společnosti je a není příliš osobní informace

Na to, že prostřednictvím sociálních sítí sdílíme velkou část našeho soukromí, jsme si už zvykli a komu se to nelíbí, ať dá nesledovat. Ale on je velký rozdíl „postnout“ kdesi cosi a osobně něco svěřit. Protože to, co pěkně nahlas ve společnosti sdílíte, je už navěky veřejné a nevymažete to jako svůj profil. Co tedy ve společnosti je, a naopak není příliš osobní informace? To se dozvíte v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

19. říjen 2022 02:43

Small Talk #106 - Pět tipů, jak se obléknout elegantně & šik i s pár kily navíc

Také máte s nástupem podzimu pocit, že se vám většina teplého oblečení ve skříni přes léto nějak srazila? Nezoufejte, určitě nejste sami. Pět tipů, jak se obléknout elegantně & šik i s pár kily navíc, se dozvíte v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

12. říjen 2022 03:43

Small Talk #105 - Jak taktně reagovat na plané sliby

Sliby činíme na svou vlastní čest. Často se ale můžeme setkat s těmi, kteří své sliby až zas tak neřeší a bez sebemenší známky sebereflexe je prostě nesplní, čímž nás dostanou do situace, na kterou bychom měli být připraveni adekvátně reagovat. A jak? O tom se dozvíte v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

5. říjen 2022 02:55

Small Talk #104 - Pět věcí, které se před každou schůzkou vyplatí zkontrolovat

Podle čeho si pamatujete ty, se kterými jste se setkali jen jednou jedinkrát? Často podle toho, s čím jste vy sami nebyli úplně v souladu. Právě proto se vyplatí žádnou schůzku nepodcenit a před ní samotnou dodržet pět doporučení, které se dozvíte v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

28. září 2022 02:52

Small Talk #103 - S elegancí nejdál dojdeš

Elegance není jen o bezvadně sladěném, mírně usedlém, outfitu, elegance je prostě životní styl a elegantní tak můžete být i v holínkách uprostřed rozbahněného pole. A proč mám za to, že s elegancí nejdál dojdeš, o tom se dozvíte v dalším dílu společenského podcastu Small Talk.