8. prosinec 2021

Poslechněte si podcast: Small Talk #61 - Každý vánoční dárek si zaslouží své osobní přání

Pravdou je, že každý vánoční dárek si zaslouží své osobní přání, ale jaké by mělo být, jak přesně vypadat a kam s ním? To se dozvíte v novém dílu podcastu Small talk.

03:36

Small Talk

Vydává: Youradio Talk

Velké bitvy rozhodují malé detaily. Průvodce pravidly společenské a obchodní etikety 21. století pro každého.

Web

Před pěti dny 02:39

Small Talk #89 - Je zablokování kontaktu nebo profilu společenským faux pas?

Jak vyřešit situaci, když už nechci být s někým v telefonickém nebo online kontaktu? Je zablokování telefonního čísla nebo profilu na sociálních sítích společenským faux pas? Odpověď najdete v novém dílu společenského podcastu Small Talk.

Před týdnem 02:49

Small Talk #88 - Jak jíst listový salát

Zeleninové saláty chutnají v létě naprosto skvěle. Ale co s těmi velkými salátovými listy, které nám na talíři přinesou? Mám je nakrájet nebo jíst dokonce rukama? Odpověď najdete v novém dílu společenského podcastu Small Talk.

Před 2 týdny 03:54

Small Talk #87 - Společenská pravidla & děti

V novém dílu společenského podcastu Small Talk najdete konkrétní příklady, čím & jak můžeme my dospělí našim i úplně cizím dětem společensky prospět.

Před 3 týdny 04:00

Small Talk #86 - Desatero venkovních společenských akcí

Venkovní společenská sezóna jasně odstartovala. Co nepodcenit, na co se soustředit nebo jak se elegantně vyvléct ze společnosti někoho, ve které být nechcete? Nenechte si ujít nový díl společenského podcastu Small Talk.

25. květen 2022 03:06

Small Talk #85 - Jak reagovat na předbíhání ve frontě

Čekání ve frontě patří téměř mezi všední každodennosti a s ním jde také ruku v ruce jeden lidský nešvar, kterým je předbíhání. A právě o tom, jak na předbíhání ve frontě ve vší úctě, ale přesto důrazně reagovat, je nový společenského podcastu Small Talk.

18. květen 2022 04:09

Small Talk #84 - Jak se poprat s vlastní závistí, aby nám k něčemu byla

Závist sama o sobě nám nikdy nic příjemného nepřinese, což je všeobecně známo, protože ruku na srdce, kdo z nás alespoň jednou něco někomu nezáviděl. Ale existuje metoda, kterou to můžeme změnit a naší vlastní závist překlopit v inspiraci, která nás posune zase o něco dál. A jak na to? Poslechněte si nový díl společenského podcastu Small Talk.

11. květen 2022 06:08

Small Talk #83 - Jak překonat strach a úzkost z nového prostředí, získat nové kontakty a přátele

Představte si situaci, kdy se přestěhujete, změníte práci nebo jen chcete začít nějaký nový sport. Začínat v novém prostředí úplně sami není vůbec jednoduchá záležitost a úzkost, která to může doprovázet, nemusí být vždycky lehké překonat. Pár tipů, jak to úspěšně zvládnout a strach & úzkost z nového a neznámého překonat, najdete v novém dílu společenského podcastu Small Talk.

4. květen 2022 06:22

Small Talk #82 - Jak být dobrým hostitelem/kou

Jak úspěšně zorganizovat odpolední party nebo večírek pro své přátele a známé, čím je pohostit a na co nezapomenout? Tipy & inspiraci na aktuální sezónu jaro/léto najdete v novém dílu společenského podcastu Small Talk.

27. duben 2022 03:44

Small Talk #81 - Jak přiznat vlastní chybu

Přiznávání vlastních chyb není vůbec jednoduchou záležitostí. Jak najít zlatou střední cestu, jak chybu s důstojností přiznat a přijmou následky? A kdy je na místě upřímná lítost a kdy hluboká omluva? Poslechněte si nový díl společenského podcastu Small Talk.

20. duben 2022 05:27

Small Talk #80 - Sedm tipů, čím zvýšit svou šanci na seznámení

Jarní sluníčko má zvláštní kouzlo, energii a dodává touhu nejen věci měnit, ale i poznávat nové lidi. Celých sedm jarních tipů, čím svou šanci na seznámení ve společnosti zvýšit, najdete v novém dílu společenského podcastu Small Talk.