Small Talk
10. listopad 2021

Poslechněte si podcast: Small Talk #57 - Čím nasbírají muži u žen nejvíce bodů?

Není to žádná „rocket science“, pár tipů & inspirace, čím zaujmout i ředitelku zeměkoule se dozvíte v novém dílu podcastu Small talk.

03:49

Small Talk

Vydává: Youradio Talk

Velké bitvy rozhodují malé detaily. Průvodce pravidly společenské a obchodní etikety 21. století pro každého.

Web

Před dvěma dny 03:48

Small Talk #121 - Etiketa & CV

Znalosti etikety si běžně do svého životopisu (CV) nezapíšete, ale bez nich to půjde jen těžko. A proč? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

Před týdnem 03:12

Small Talk #120 - Plesový dress code

Tradiční plesový dress code je Black Tie a není, jak uslyšíte, nijak složitý. Ale jak na to v případě, když si tradiční plesový dress code nemůžeme nebo z nějakého důvodu nechceme dovolit? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

Před 2 týdny 03:08

Small Talk #119 - Jak taktně skákat do řeči

Skákání do řeči a dokončování vět za druhé není příjemné nikomu, přesto to ruku na srdce děláme s různou intenzitou všichni. Pár tipů & inspirace, jak tyto komunikační neřesti taktně zmírnit, najdete v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

Před 3 týdny 02:59

Small Talk #118 - Konkrétní příklady, v čem vám může dobře zvládnutý small talk prospět

Nevázaná společenská konverzace bez hlubšího obsahu, velmi dobře známá pod anglickým názvem small talk, má svá pravidla, která se víc jak vyplatí ovládat.  A proč? V čem konkrétně vám může dobře zvládnutý small talk prospět? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

4. leden 2023 02:41

Small Talk #117 - Jak zabodovat při prvních setkáních nového roku

Nové začátky jsou důležité a pokud se nám podaří začít minimálně z půlky tak, jak chceme, dá to tolik potřebný nový vítr do plachet našemu sebevědomí a všechno jde hned o něco lépe.  Tipy a inspiraci, jak a čím při prvních setkáních nového roku zabodovat, najdete v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

28. prosinec 2022 02:36

Small Talk #116 - Dobrý důvod, proč dodržovat silvestrovský digitální detox

Oslavy konce roku se kvapem blíží. Proč se vyplatí dodržovat silvestrovský digitální detox a jak se zachovat v případě, když ho porušíme a ve víru oslav sdílíme cosi, co bychom na Nový rok raději ani neviděli. Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

21. prosinec 2022 03:35

Small Talk #115 - Co dělat, když mě naštve dárek

Přijímání dárků není vůbec jednoduchá disciplína a co teprve, když mi dárek pořádně zvedne tlak. Co dělat, když mě naštve dárek? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

14. prosinec 2022 03:37

Small Talk #114 - Inspirace x kopírování

Poslední měsíc v roce má rozhodně víc jak jeden důvod chtít se pořádně vyfiknout. Čeho se při výběru vhodného outfitu vyvarovat?  Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

7. prosinec 2022 03:39

Small Talk #113 - Společenské akce & uzavřené vs. otevřené boty

Pro jakou příležitost jsou vhodné uzavřené boty a kdy je naopak ten nejlepší čas pro ty otevřené? Pro muže absolutně nedůležité téma, protože Ti volí otevřené boty jen & pouze při absolutně super neformálních příležitostech. Ale po nás ženy to může být téma mírně schizofrenní. A proč? To se dozvíte v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

30. listopad 2022 03:12

Small Talk #112 - Kdy je parfém vhodným dárkem

Parfém jako dárek? To není vůbec špatný nápad, tím přece nic nezkazím. Ale ono to s parfémem jako dárkem není úplně tak jednoduché. A proč? To se dozvíte v dalším dílu společenského podcastu Small Talk.