Small Talk
29. září 2021

Poslechněte si podcast: Small Talk #51 - Jak na zasílání květin

Zasílání květin je dnes hojně využívanou službou. Pokud si ale nedáme pozor a podceníme několik praktických detailů, může se lehce naplnit scénář dobře známého rčení, že cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly. Čistě praktické rady, co při zasílání květin nepodcenit, se dozvíte v novém dílu podcastu Small Talk.

02:57

Small Talk

Vydává: Youradio Talk

Velké bitvy rozhodují malé detaily. Průvodce pravidly společenské a obchodní etikety 21. století pro každého.

Web

Před čtyřmi dny 04:44

Small Talk #138 - Jak mlčet jako profík

Odmlka v rozhovorech neboli konverzační ticho bývá až nesnesitelné a umí nás pěkně potrápit. Proč je nám ale tak nepříjemné, že jsme ochotni mluvit za každou cenu a úplně vypouštíme možnost, že by nám profesionálně zvládnuté ticho mohlo i prospět? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

Před týdnem 03:41

Small Talk #137 - Tři změny chování, které vám zlepší život

Máte pocit, že k vám okolí chová přezíravě, přestože se v práci snažíte zapadnout a v soukromí jste vždy vstřícní a připravení pomoci? Následujících pár minut společenského podcastu Small Talk vám to pomůže změnit. 

Před 2 týdny 04:55

Small Talk #136 - Jak se efektivně sbalit

Jak si ušetřit stresující zážitek, když sice sbalíte plný kufr věcí, ale po příjezdu zjistíte, že pro dané místo a příležitost toho s sebou moc nemáte? Budete se divit, ale i pro balení kufrů existují pravidla, sepsali je ty nejpovolanější a najdete je v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

Před 3 týdny 03:53

Small Talk #135 - Etiketa a doteky

Existuje nějaký jednoduchý univerzální návod, jaká forma společenského doteku je v pořádku a co už je za hranou? Návody samozřejmě existují, ale jednoduché to s nimi vůbec není. Letem světem ve zkratce je najdete v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

3. květen 2023 05:11

Small Talk #134 - Etiketa a styl oblékání

Názory na styl oblékání se různí, stačí otevřít internet. Jak se v tom tedy vyznat a proč na stylu oblékání pořád tak moc záleží? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

26. duben 2023 04:51

Small Talk #133 - Etiketa a stěhování

Stěhování je všeobecně stresová záležitost. A jelikož stres je ten nejhorší pomocník, může se lehce stát, že se sice konečně přestěhujete tam, kam se upřímně těšíte, ale první dojem, který v novém prostředí, a zvláště na své nové sousedy uděláte, není úplně takový, jaký byste chtěli. Co tedy při stěhování do nového prostředí nepodcenit a na co si dát pozor? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

19. duben 2023 03:33

Small Talk #132 - Proč nikdy nepálit mosty

Co přesně nebo jak přesně nám někdo něco řekl zapomínáme často, ale co nezapomeneme nikdy je to, jak jsme se u toho cítili. Jak ale ustát se ctí a tzv. nepálit mosty, když vás někdo super naštve nebo vám dokonce ublíží? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

12. duben 2023 03:19

Small Talk #130 - Jak zahájit venkovní kavárenskou sezónu stylově a s elegancí

I když to tak venku vůbec nevypadá, sezóna venkovních kavárenských zahrádek už netrpělivě klepe na dveře. Je tedy ten nejlepší čas na mini opáčko kavárenské etikety tak, abychom sezónu 2023 zahájili stylově a s elegancí. Na co tedy ani v této sezóně nezapomínat? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

5. duben 2023 02:42

Small Talk #130 - Tři věci, které do elegantního šatníku nepatří

29. březen 2023 03:35

Small Talk #129 - Proč dát arogantním lidem šanci

Arogantní jedinci nejsou příjemní nikomu z nás, přesto stojí za to, dát jim přece jen jednu šanci. A proč? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk.