6. říjen 2021

Poslechněte si podcast: Small Talk #51 - Dress Code Black–Tie není jen o oblečení

Tím, jak se oblékáme a chováme, se svým okolím komunikujeme a okolí k nám podle tohoto přistupuje. Ale jen samotný na jedničku splněný Dress Code z nás dámu ani gentlemana neudělá. Co dalšího kromě oblečení nepodcenit? To se dozvíte v novém dílu podcastu Small Talk.

04:40

Small Talk

Vydává: Youradio Talk

Velké bitvy rozhodují malé detaily. Průvodce pravidly společenské a obchodní etikety 21. století pro každého.

Web

Před šesti dny 03:12

Small Talk #95 - Nikomu o tom neříkej

S diskrétností je to vždycky ošemetné, protože udržet tajemství není vůbec jednoduchá disciplína. A co na to společenská pravidla, když někdo vaše „přísně tajné“ vypustí do světa? O tom už více nový díl společenského podcastu Small Talk.

Před týdnem 03:08

Small Talk #94 - Dress Code: Coctail

Coctail jako drink bývá krásně barevný, je s ním spousta zábavy a umí nás pěkně odvázat. A co má společného s dress codem stejného názvu? Možná víc, než byste čekali a dozvíte se to v novém dílu společenského podcastu Small Talk.

Před 2 týdny 03:55

Small Talk #93 - Proč nepodceňovat vliv svého okolí

Vliv, který má na nás naše nejbližší okolí, často podceňujeme a jsme přesvědčeni, že jsme s ním naprosto v souladu a máme jeho vliv na nás samé pod kontrolou. Ale jak už to v životě bývá, všechno je jinak. A jak? O tom se dozvíte v novém dílu společenského podcastu Small Talk.

Před 3 týdny 04:46

Small Talk #92 - Jak reagovat, když vás někdo nachytá na švestkách

Také se poměrně často přistihnete u toho, že přesně víte, jak nejlépe reagovat nebo co trefného říct až tzv. ex post neboli se zpožděním? Věřte tomu, že nejste sami a že to jde změnit. A jak? O tom se dozvíte v novém dílu společenského podcastu Small Talk.

6. červenec 2022 04:37

Small Talk #91 - Jak zahájit prezentaci svého projektu, produktu či služby

Stejně jako na první dojem, který po sobě zanecháte, tak i na vzbuzení zájmu o svůj projekt, produkt nebo službu, kterou nabízíte, máte prvních pár minut. Jak a čím tedy nejlépe začít? Konkrétní tipy & inspiraci najdete v novém dílu společenského podcastu Small Talk. 

29. červen 2022 04:02

Small Talk #90 - Každý je tím, kým se udělá

Věřili byste, že v životě máme na výběr jen ze dvou rolí a záleží jen na nás, pro kterou se rozhodneme. Ani jedna z nich není špatně, jen se v ní musíme cítit dobře. A které to jsou? Poslechněte si nový díl společenského podcastu Small Talk. 

22. červen 2022 02:39

Small Talk #89 - Je zablokování kontaktu nebo profilu společenským faux pas?

Jak vyřešit situaci, když už nechci být s někým v telefonickém nebo online kontaktu? Je zablokování telefonního čísla nebo profilu na sociálních sítích společenským faux pas? Odpověď najdete v novém dílu společenského podcastu Small Talk.

15. červen 2022 02:49

Small Talk #88 - Jak jíst listový salát

Zeleninové saláty chutnají v létě naprosto skvěle. Ale co s těmi velkými salátovými listy, které nám na talíři přinesou? Mám je nakrájet nebo jíst dokonce rukama? Odpověď najdete v novém dílu společenského podcastu Small Talk.

8. červen 2022 03:54

Small Talk #87 - Společenská pravidla & děti

V novém dílu společenského podcastu Small Talk najdete konkrétní příklady, čím & jak můžeme my dospělí našim i úplně cizím dětem společensky prospět.

1. červen 2022 04:00

Small Talk #86 - Desatero venkovních společenských akcí

Venkovní společenská sezóna jasně odstartovala. Co nepodcenit, na co se soustředit nebo jak se elegantně vyvléct ze společnosti někoho, ve které být nechcete? Nenechte si ujít nový díl společenského podcastu Small Talk.