Small Talk
17. březen 2021

Poslechněte si podcast: Small Talk 23 - Jak poděkovat při zvláštních příležitostech

Možná se většina z vás pozastaví nad tím, co by na tom mohlo být ASI TAK SLOŽITÉHO? Ale věřte, že něco na tom přece jen bude. Které příležitosti si zaslouží zvláštní poděkování, jak na to & proč neuvádět „DĚKUJI“ hned v první větě, to všechno se dozvíte v dalším dílu podcastu SMALL TALK. 

04:04

Small Talk

Vydává: Youradio Talk

Velké bitvy rozhodují malé detaily. Průvodce pravidly společenské a obchodní etikety 21. století pro každého.

Web

Včera 03:23

Small Talk #129 - Proč dát arogantním lidem šanci

Arogantní jedinci nejsou příjemní nikomu z nás, přesto stojí za to, dát jim přece jen jednu šanci. A proč? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

Před týdnem 03:46

Small Talk #128 - Tři pravidla, na která u stolu často zapomínáme

Pravidla stolování nejsou jen o držení příboru, skleničky nebo kam s ubrouskem, ale zahrnují také to, jak se u stolu chováme k ostatním a způsoby, kterými při jídle vyjádříme svůj respekt. Další díl společenského podcastu Small Talk se zaměřuje na tři pravidla, na která v této souvislosti u stolu často zapomínáme. 

Před 2 týdny 04:42

Small Talk #127 - Jednoduchý způsob, který vám pomůže naučit se říkat NE

Odmítnout nebo nevyhovět, prostě říct jasné NE a ustát to, je pro všechny, kteří jsou nastaveni právě naopak, nepředstavitelně těžké. Jednoduchý způsob, který vám to pomůže změnit, je tématem dalšího dílu společenského podcastu Small Talk. 

Před 3 týdny 03:36

Small Talk #126 - Chování, kterým prozradíte, že si nevěříte

Ať se snažíme působit co nejvíce sebevědomě a sebejistě, často svou nejistotu a strach svým chováním odhalíme sami. Na co si tedy dát pozor & co nepodcenit? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk.   

1. březen 2023 04:06

Small Talk #125 - Proč se nebát mlčení

Mlčení v nás vyvolává především pocit neúspěchu & nejistoty a vůbec si nepřipouštíme, že umění mlčet je naopak projevem zdravého sebevědomí. Kdy je mlčení jedinou správnou reakcí a jak ho zvládnout? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

22. únor 2023 03:09

Small Talk #124 - Jak taktně ukončit nepříjemný telefonický rozhovor

Nepříjemný telefonický rozhovor dobře známe všichni. Jak ale nepropadnout emocím a nepříjemný či dokonce konfliktní telefonát taktně ukončit? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

15. únor 2023 04:24

Small Talk #123 - Jak na představování svých kolegů, partnerů a doprovodu vůbec

Srozumitelně představit sám sebe není až takový problém, ale představuje-li druhé jako naše kolegy, životní partnery nebo náš doprovod vůbec, je to o něco komplikovanější. A proč? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

8. únor 2023 03:55

Small Talk #122 - Elegantní za 10 minut

Jak stvořit své elegantní já za deset minut? Tipy & inspiraci najdete v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

1. únor 2023 03:48

Small Talk #121 - Etiketa & CV

Znalosti etikety si běžně do svého životopisu (CV) nezapíšete, ale bez nich to půjde jen těžko. A proč? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

25. leden 2023 03:12

Small Talk #120 - Plesový dress code

Tradiční plesový dress code je Black Tie a není, jak uslyšíte, nijak složitý. Ale jak na to v případě, když si tradiční plesový dress code nemůžeme nebo z nějakého důvodu nechceme dovolit? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk.