Small Talk
10. leden 2021

Poslechněte si podcast: Small Talk 13 - Proč je důležité vědět, jak vzbudit zájem

Tento díl je o tom, že sebevědomí si lidé často pletou s arogancí a také o tom, proč je důležité osvojit si základní pravidla prvního dojmu, který je něco jako DNA, které po sobě zanecháme. 

04:43

Small Talk

Vydává: Youradio Talk

Velké bitvy rozhodují malé detaily. Průvodce pravidly společenské a obchodní etikety 21. století pro každého.

Web

Před čtyřmi dny 03:46

Small Talk #128 - Tři pravidla, na která u stolu často zapomínáme

Pravidla stolování nejsou jen o držení příboru, skleničky nebo kam s ubrouskem, ale zahrnují také to, jak se u stolu chováme k ostatním a způsoby, kterými při jídle vyjádříme svůj respekt. Další díl společenského podcastu Small Talk se zaměřuje na tři pravidla, na která v této souvislosti u stolu často zapomínáme. 

Před týdnem 04:42

Small Talk #127 - Jednoduchý způsob, který vám pomůže naučit se říkat NE

Odmítnout nebo nevyhovět, prostě říct jasné NE a ustát to, je pro všechny, kteří jsou nastaveni právě naopak, nepředstavitelně těžké. Jednoduchý způsob, který vám to pomůže změnit, je tématem dalšího dílu společenského podcastu Small Talk. 

Před 2 týdny 03:36

Small Talk #126 - Chování, kterým prozradíte, že si nevěříte

Ať se snažíme působit co nejvíce sebevědomě a sebejistě, často svou nejistotu a strach svým chováním odhalíme sami. Na co si tedy dát pozor & co nepodcenit? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk.   

Před 3 týdny 04:06

Small Talk #125 - Proč se nebát mlčení

Mlčení v nás vyvolává především pocit neúspěchu & nejistoty a vůbec si nepřipouštíme, že umění mlčet je naopak projevem zdravého sebevědomí. Kdy je mlčení jedinou správnou reakcí a jak ho zvládnout? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

22. únor 2023 03:09

Small Talk #124 - Jak taktně ukončit nepříjemný telefonický rozhovor

Nepříjemný telefonický rozhovor dobře známe všichni. Jak ale nepropadnout emocím a nepříjemný či dokonce konfliktní telefonát taktně ukončit? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

15. únor 2023 04:24

Small Talk #123 - Jak na představování svých kolegů, partnerů a doprovodu vůbec

Srozumitelně představit sám sebe není až takový problém, ale představuje-li druhé jako naše kolegy, životní partnery nebo náš doprovod vůbec, je to o něco komplikovanější. A proč? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

8. únor 2023 03:55

Small Talk #122 - Elegantní za 10 minut

Jak stvořit své elegantní já za deset minut? Tipy & inspiraci najdete v dalším dílu společenského podcastu Small Talk. 

1. únor 2023 03:48

Small Talk #121 - Etiketa & CV

Znalosti etikety si běžně do svého životopisu (CV) nezapíšete, ale bez nich to půjde jen těžko. A proč? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

25. leden 2023 03:12

Small Talk #120 - Plesový dress code

Tradiční plesový dress code je Black Tie a není, jak uslyšíte, nijak složitý. Ale jak na to v případě, když si tradiční plesový dress code nemůžeme nebo z nějakého důvodu nechceme dovolit? Poslechněte si další díl společenského podcastu Small Talk. 

18. leden 2023 03:08

Small Talk #119 - Jak taktně skákat do řeči

Skákání do řeči a dokončování vět za druhé není příjemné nikomu, přesto to ruku na srdce děláme s různou intenzitou všichni. Pár tipů & inspirace, jak tyto komunikační neřesti taktně zmírnit, najdete v dalším dílu společenského podcastu Small Talk.