NejnovějšíPřed šesti dny

Poslechněte si podcast: Small Talk #83 - Jak překonat strach a úzkost z nového prostředí, získat nové kontakty a přátele

Představte si situaci, kdy se přestěhujete, změníte práci nebo jen chcete začít nějaký nový sport. Začínat v novém prostředí úplně sami není vůbec jednoduchá záležitost a úzkost, která to může doprovázet, nemusí být vždycky lehké překonat. Pár tipů, jak to úspěšně zvládnout a strach & úzkost z nového a neznámého překonat, najdete v novém dílu společenského podcastu Small Talk.

06:08

Small Talk

Vydává: Youradio Talk

Velké bitvy rozhodují malé detaily. Průvodce pravidly společenské a obchodní etikety 21. století pro každého.

Web

Před týdnem 06:22

Small Talk #82 - Jak být dobrým hostitelem/kou

Jak úspěšně zorganizovat odpolední party nebo večírek pro své přátele a známé, čím je pohostit a na co nezapomenout? Tipy & inspiraci na aktuální sezónu jaro/léto najdete v novém dílu společenského podcastu Small Talk.

Před 2 týdny 03:44

Small Talk #81 - Jak přiznat vlastní chybu

Přiznávání vlastních chyb není vůbec jednoduchou záležitostí. Jak najít zlatou střední cestu, jak chybu s důstojností přiznat a přijmou následky? A kdy je na místě upřímná lítost a kdy hluboká omluva? Poslechněte si nový díl společenského podcastu Small Talk.

Před 3 týdny 05:27

Small Talk #80 - Sedm tipů, čím zvýšit svou šanci na seznámení

Jarní sluníčko má zvláštní kouzlo, energii a dodává touhu nejen věci měnit, ale i poznávat nové lidi. Celých sedm jarních tipů, čím svou šanci na seznámení ve společnosti zvýšit, najdete v novém dílu společenského podcastu Small Talk.

13. duben 2022 03:25

Small Talk #79 - Jak je to se šperky

Téma šperků zdá se být určeno převážně ženám, ale to neznamená, že by muži neměli poslouchat, protože během několika málo minut získají neocenitelné tipy, čím vším krásným, barevným a blýskavým mohou udělat svým ženám a dívkám radost, a hlavně pro jakou příležitost. Chcete-li se dozvědět více o tom, které šperky, pro jakou příležitost zvolit, poslechněte si nový díl podcastu Small Talk.

6. duben 2022 03:50

Small Talk #78 - Jak zlepšit komunikaci podmínkou

Nevěřili byste, jak zlepšíte svou komunikaci používáním slovesa v jeho podmiňovacím způsobu. Ono totiž být zdvořilá/ý, neznamená nechat si všechno líbit. Chcete-li se dozvědět více, poslechněte si nový díl podcastu Small Talk.

30. březen 2022 03:55

Small Talk #77 - Jak se taktně připomenout o peníze, které mi někdo dluží

Téma peněz do společenské konverzace nepatří, ale do každodenního života ano a často se může jednat o konverzaci, která není vůbec příjemná a uvádí vás do rozpaků, a to dokonce do té míry, že je vám trapné se těm, kteří vám nějaké peníze dluží o ně připomenout. A jak se tedy taktně a bez ostychu o své peníze připomenout? To se dozvíte v novém dílu podcastu Small Talk.

23. březen 2022 05:41

Small Talk #76 - Jak jednat s toxickými lidmi

Máte ve svém okolí lidi, kteří vám vysávají energii, doslova vás dusí a vy nevíte proč se jim neumíte postavit a jak na jejich toxické chování reagovat? Pokud ano, tak je nový díl podcastu Small Talk určen přímo pro vás a neměli byste si ho nechat ujít.

16. březen 2022 04:27

Small Talk #75 - Jak se seznámit s novými sousedy

Právě jste se přestěhovali, jste tam noví, nikoho neznáte a co teď? Jak se s pomocí společenských pravidel nejlépe & co nejrychleji s novými sousedy seznámit? Co udělat jako první, co o sobě prozradit a o čem naopak raději pomlčet? Odpovědi, tipy a inspiraci „jak na to“ se dozvíte v novém dílu podcastu Small Talk.

9. březen 2022 03:11

Small Talk #74 - Kam na talíři s hořčicí, exotickou omáčkou, rybími kostmi nebo peckami z oliv?

O správném držení příboru, skleničky nebo pravidlech používání ubrousku jste už slyšeli mnohokrát, ale kam konkrétně, tedy do kterého místa na talíři přesně odložit odpad v podobě pecek z oliv nebo kostí z ryby, anebo naopak kam na talíři s hořčicí, kečupem nebo exotickou omáčkou a proč? To už je o stupínek výš a dozvíte se to v novém dílu podcastu Small Talk.