Slyšíme se?
31. říjen 2019

Poslechněte si podcast: Slyšíme se #12: Gay kotrmelec Miloše Zemana a další politická divadla

Jací jsou politici v zákulisí a v čem fabulují při veřejných vystoupeních? O tom je dnešní Slyšíme se.

24:19

Slyšíme se?

Vydává: David Vaníček

Podcast Davida Vaníčka empaticky otevírá osobní i společenská témata a silné příběhy lidí. Podcasty s videem najdete také na Youtube kanálu Slyšíme se podcast show. Podpoř tento podcast a získej bonusové materiály: https://anchor.fm/slysimese/subscribe [https://anchor.fm/slysimese/subscribe]

Web

Sezóna 3Epizoda 3Dnes 01:04:47

Jak moc bolí bodyshaming. Proč supermarkety kopírují originály? A jak elity padají mezi burany

V novém vydání Slyšíme se?  se podíváme na příběhy lidí, které niterně poranil bodyshaming, urážky a komentáře na jejich vzhled, váhu, výšku... Mrkneme se na vulgarity za hranou svobody slova, dáme si lekci facebookového kyberútoku podle ombudsmana Křečka a ukážu vám, jak se z diskontů stává tržnice plná fake výrobků.

Sezóna 3Epizoda 2Před 2 týdny 43:02

Kostymér filmů z Netflixu Tomáš Kučera: Jak se u filmu „oblékají“ erotické scény a kdy hollywood nakupuje v sekáči?

Tomáš Kučera je kostymér filmových produkcí, které natáčejí (nejen v Česku) filmové trháky, které pak známe například z Netflixu. V podcastu Slyšíme se nás vezme do zákulisí a prozradí, jak to u filmu s oblékáním a filmovými triky chodí, i jak náročná práce to může být.

Sezóna 3Epizoda 1Před 2 týdny 48:15

Léto v Americe, první třída, zdraví, šetření a orál v Domažlicích

Slyšíme se? je zpátky v nové třetí sezóně a s novou dávkou energie a podcastů. Začnete novým sólo formátem, který vás čeká vždy jednou za 14 dní. Pět témat k věci, vážně i nevážně. A tak dnes dojde vážně na první školní den mých dětí, ale i na volby nebo zdražování.  Předplať si Slyšíme se a podpoř tak svůj oblíbený podcast: anchor.fm/slysimese/subscribe

Sezóna 2Epizoda 8824. červen 2022 53:04

Podcast o cestování s dětmi i bez nich

Začínají prázdniny a každý z nás má svůj mikrosvět, ve kterém buď cestuje s nadšením a rád anebo je to pro něj stres. Patřím k té první skupině lidí a proto bych vás tímto podcastem chtěl případě inspirovat, pokud se vám některý z mých způsobů cestování bude líbit...   Pokud byste chtěli podpořit moji tvorbu, budu rád, když se přihlásíte k placenému odběru podcastu za dolar měsíčně na www.anchor.fm/slysimese

Sezóna 2Epizoda 8827. květen 2022 42:37

Šest let tátou. Co mě děti naučily, v čem mě změnily a co mi rodičovství vzalo

Je to milník, když vaše děti na dortu sfoukávají 6 svíček. I ty moje to čeká tento víkend a já billancuju. 6 let tátou - podcast o tom, co děti učí dospělé a o co naopak přicházíme, když se stanete rodičem.

Sezóna 2Epizoda 8713. květen 2022 18:49

Nahá reportáž z nudistické vesnice

Na Kanárských ostrovech existuje vesnice, která je místní vládou oficiálně uznána jako nudistická. Jak se tam žije a co (ne)uvidíte, když sem dorazíte jako turisté? O tom je dnešní Slyšíme se. 

Sezóna 2Epizoda 876. květen 2022 25:10

Havlíkovi vyměnili život v Česku za Kanáry: Z dovolené v dodávce až k vlastní surfařské škole

Kateřina a Petr Havlíkovi žijí na ostrově Fuerteventura, kde spolu provozují úspěšnou surfařskou školu Blue wave. Jaká byla jejich cesta k odstěhování se na Kanárské ostrovy, jaké zvyky a tradice oželeli a z čeho neuhnuli a jak se jim pracuje s českými turisty, kteří se chtějí naučit surfovat pod jejich vedením?

Sezóna 2Epizoda 8629. duben 2022 26:32

Epizoda z lesa: Hledání rovnováhy mezi prací a rodinou

Dnes vás v podcastu Slyšíme se? vezmu do lesa. V tenhle šílený týden mi zbyla jen jedna jediná hodina, kdy jsem mohl podcast stihnout natočit a zároveň to přesně vypovídá i o dnešním tématu: Jde vůbec najít rovnováhu mezi prací a rodinou? Můžeme být profíci ve své profesi a zároveň dobří rodiče, co se naplno věnují dětem?

Sezóna 2Epizoda 8522. duben 2022 48:22

Jak připravit děti na vztahy i sociální sítě: Moc je nechvalte a vyhněte se zákazům

Krása nepotřebuje filtr, tak se jmenuje nová kampaň, která má mladým lidem pomoci vnímat sociální sítě. Ty mohou být pro děti škodlivé, pokud je začnou konzumovat nepřipraveny. Psycholožka a garantka projektu Šárka Kučerová v podcastu Slyšíme se radí, jak na to, proč sítě nezakazovat a proč to u dětí nepřehánět s chválou.  Přečtěte si více o projektu a načerpejte inspiraci, jak s dětmi mluvit o sebedůvěře: https://www.dove.com/cz/dove-self-esteem-project/sebeduvera.html Tento podcast vznikl ve spolupráci s projektem Dove, projekt sebedůvěry.

Sezóna 2Epizoda 848. duben 2022 01:11:48

Timur utekl z Ruska kvůli Putinovi: "Když zaútočil na Ukrajinu, cítil jsem tu pravou nenávist."

Timur Kireev je ruský emigrant, bloger a aktivista. Pracuje v Praze jako vychovatel v neziskové organizaci pomáhající mimo jiné dnes i ukrajinským uprchlíkům. Původem občan Ruska, který před diktátorským režimem utekl do svobodného Česka ve svých 18 letech. Jak prožívá válku na Ukrajině, co si myslí o zločineckém režimu Vladimira Putina. Proč podniká osamocené protesty a jak jeho srdci učarovaly krásy Česka? O tom je nový dil podcastu Slyšíme se.