Slavia - Totální podcast
NejnovějšíSezóna 1Epizoda 5Dnes

Poslechněte si podcast: Michal Suchánek: Radost ze sportu by měla být futrovaná do každého dítěte. Dnešní svět? Korektnost je za hranou normálnosti

Pátý díl Totálního podcastu přináší opravdu netradiční rozhovor s hercem a komikem Michalem Suchánkem. O výchově hokejisty, prostředí sportovního kolektivu očima rodiče, o kariéře „influencera“ nebo o korektnosti dnešního světa, která vytváří nesmyslné mantinely nejen v televizní zábavě.

47:29

Slavia - Totální podcast

Vydává: SK Slavia Praha

Slavia Praha je víc než fotbal, mnohem víc než sportovní klub. Červenobílé příběhy, jak je neznáte. Rozhovory s lidmi, kteří pro Slavii dýchají a jsou ochotni svoji věčnou lásku bránit do roztrhání těla nejen na hřišti, ale i v hledišti nebo v zázemí klubu.

Web

Sezóna 1Epizoda 4Před týdnem 44:18

Dekret: Démonizace fanoušků je nesmysl. Prostředí stadionů a tribun můžeme zlepšit i společnou diskusí ve veřejném prostoru

V pořadí čtvrtý díl Totálního podcastu je věnovaný fanouškům. Mezi jejich zástupce se, společně se svým kolegou z projektu Za čárou Vlajkonošem, řadí Michal „Dekret“ Husa. S Michalem Půrem se bavili o dění na tribunách, pohledu médií a veřejnosti na fans nebo hudební tvorbě věnované Slavii.

Sezóna 1Epizoda 3Před 2 týdny 45:21

David Prachař: Syn mi vždy říká, že správný fanoušek musí být neobjektivní

Hostem třetího dílu Totálního podcastu byl herec David Prachař. Jeden z nejvýraznějších fanoušků Slavie mluvil o své celoživotní lásce k našemu klubu, silné rodinné tradici v sešívaném nebo o zážitcích se svým otcem Iljou a syny Jakubem a Františkem. Samozřejmě došlo i na další zajímavá témata.

Sezóna 1Epizoda 2Před 3 týdny 21:35

Zuzana Hejnová: Dostaneme se na hranici, která je pro běžného člověka smrtelná

Druhý díl přináší rozhovor s dvojnásobnou mistryní světa, stříbrnou olympijskou medailistkou a jednou z nejlepších čtvrtkařek své doby Zuzanou Hejnovou. Velká slávistka mluvila o propojení fotbalu a atletiky, náročnosti tréninku i životě po aktivní kariéře. Natáčeli jsme před domácím zápasem s Bohemians a přestože Zuzka říkala, že nedorazí, protože nemá hlídání, nakonec přišel v neděli fandit i půlroční syn Matyáš.

Sezóna 1Epizoda 12. květen 2023 01:22:26

Jaroslav Tvrdík: Fotbal musí pochopit, že hlavní zákazník je fanoušek

Hostem premiérového dílu byl předseda představenstva SK Slavia Praha Jaroslav Tvrdík. Šéf klubu oslavil v dubnu 2023 sedm let ve funkci a se sedmi trofejemi na kontě je jedním z hlavních strůjců úspěšné éry posledních let. Zhodnotil i prozradil mnoho. Osobní a hodně otevřený pohled na současný stav klubu i českého fotbalu. Tohle si dejte. Stojí to za to.