Setkání u mikrofonu
28. květen 2023

Poslechněte si podcast: Ivana na Novém Zélandě: Když jsem viděla Pána prstenů a Hobita, rozhodla jsem se, že se tam vydám

Redaktorka Ivana Bernáthová je proslulá svou cestovatelskou vášní. Když se ale rozhodla vydat na cestu kolem světa, několikero obočí se pozdvihlo. Ivana už je zpět a o první části té cesty, na Nový Zéland, přišla vyprávět do Setkání u mikrofonu.

21:01

Setkání u mikrofonu

Vydává: Český rozhlas

V moderátorském křesle střídají zkušení rozhlasoví matadoři, Halina Pawlowská, Pavel Kudrna, Pavel Petr a Petr Kumpfe s nováčky z řad významných regionálních osobností, herečka Veronika Korytářová, ředitel zoo David Nejedlo, ředitel iQLANDIE Pavel Coufal, či herec Zdeněk Kupka. Podle toho jsou i různorodí hosté a témata, která se v talk show probírají.

Web

Před čtyřmi dny 27:17

Setkání se zajímavými osobnostmi, nejen z Libereckého kraje

Hosty k mikrofonu si zvou Halina Pawlowská, Petr Urban, Marcela Augustová a Pavel Kudrna.

Před týdnem 50:00

U mikrofonu se tentokrát setkala Halina Pawlowská s herečkou Martinou Hudečkovou, kterou si známá moderátorka pozvala do své talkshow Na větvi s Halinou

Před 2 týdny 19:03

Na bicí se může naučit každý, kdo dokáže dupat do rytmu, říká bubeník a učitel hudby Jan Nikendey

Hraje v několika kapelách a hrát na bicí nástroje učí i další generaci. Hostem Zdeňka Kupky v Setkání u mikrofonu byl bubeník Jan Nikendey zvaný Nikáč.

Před 3 týdny 26:47

SETKÁNÍ U MIKROFONU - Ředitel Zoo Liberec David Nejedlo si do studia Českého rozhlasu Liberec pozval terénního pracovníka liberecké zoo Tomáše Ouhela

Řeč byla například o úspěšném zátahu na pašeráky zvířat v Indonésii, na kterém se podíleli i čeští ochránci přírody.

20. srpen 2023 29:15

Oživil Vratislavickou kyselku a vyzná se v chutích vody. Naším hostem byl Jan Vokurka z firmy Kitl

Pozvání do Setkání u mikrofonu od Pavla Kudrny přijal Jan Vokurka, majitel firmy Kitl, která lidem vrátila Vratislavickou kyselku. A právě její příběh, jak objevení v 19. století, tak i její návrat na trh v 21. století, byl jedním z hlavních témat pořadu.

17. srpen 2023 26:28

Jak dnes žijí „lidé z maringotek“? Zeptali jsme se principála rodinného cirkusu Patrika Joo

Setkání u mikrofonu tentokrát vedlo do cirkusového prostředí. Hostem Pavla Petra byl Patrik Joo, který pochází z artistické rodiny a je také ředitelem Cirkusu Jo-Joo.

6. srpen 2023 24:35

Vracím se do míst, která mě pojí s rodinnou historií, říká nový ředitel Lázní Libverda Zdeněk Kopal

Setkání u mikrofonu se tentokrát nenatáčelo ve studiu Českého rozhlasu Liberec, ale takzvaně v terénu. Konkrétně na kolonádě v Lázních Libverda, které byly i hlavním tématem pořadu. Hostem Pavla Kudrny byl Zdeněk Kopal, výkonný ředitel Lázní Libverda.

30. červenec 2023 29:56

Setkání se zajímavými osobnostmi, nejen z Libereckého kraje

Hosty k mikrofonu si zvou Halina Pawlowská, Petr Urban, Marcela Augustová a Pavel Kudrna.

23. červenec 2023 40:38

Setkání se zajímavými osobnostmi, nejen z Libereckého kraje

Hosty k mikrofonu si zvou Halina Pawlowská, Petr Urban, Marcela Augustová a Pavel Kudrna.

19. červenec 2023 38:45

Do 12 jsem chtěl být vojákem, pak ale zapracovaly geny, vzpomíná Kuchař roku Lukáš Čížek

Další díl pořadu Setkání u mikrofonu natáčel redaktor Pavel Petr ve Vrchlabí, v kavárně, kterou si otevřel běžec na lyžích Adam Matouš. U mikrofonu se tam ale setkal s Kuchařem roku 2022, Lukášem Čížkem. A natáčení bylo veřejné, tedy s publikem.