Setkání u mikrofonu
NejnovějšíPřed čtyřmi dny

Poslechněte si podcast: Ve studiu Českého rozhlasu Liberec se tentokrát u mikrofonu setkaly dvě výrazné herečky z libereckého Šaldova divadla, které jsou obě zároveň i držitelky Thálie

Na místo hosta usedla Markéta Tallerové, kterou si pozvala moderátorka pořadu Setkání u mikrofonu Veronika Korytářová. Samozřejmě si povídaly o divadle, ale nejenom o něm. Řeč byla i o fotografování, paličkování, nebo třeba výrobě mýdel.

26:00

Setkání u mikrofonu

Vydává: Český rozhlas

V moderátorském křesle střídají zkušení rozhlasoví matadoři, Halina Pawlowská, Pavel Kudrna, Pavel Petr a Petr Kumpfe s nováčky z řad významných regionálních osobností, herečka Veronika Korytářová, ředitel zoo David Nejedlo, ředitel iQLANDIE Pavel Coufal, či herec Zdeněk Kupka. Podle toho jsou i různorodí hosté a témata, která se v talk show probírají.

Web

Před týdnem 31:14

Zákaz vstupu do rozhlasu pro nového ředitele ČT1

Znají se desítky let, za mikrofonem vedle sebe seděli nesčetněkrát, proti sobě ale úplně poprvé. Setkání u mikrofonu rozhlasáků Pavla Kudrny a Jiřího Kokmotose.

Před 2 týdny 27:17

Kdybych ve 13 neodešel z domova, kdo ví, jestli bych se biatlonu věnoval, říká Michal Krčmář

Sportovní redaktor Pavel Petr si do pořadu Setkání u mikrofonu pozval stříbrného medailistu zimních olympijských her 2018, rodáka z Vrchlabí Michala Krčmáře.

Před 3 týdny 50:00

U mikrofonu se tentokrát setkala Halina Pawlowská s herečkou Martinou Hudečkovou, kterou si známá moderátorka pozvala do své talkshow Na větvi s Halinou

3. září 2023 19:03

Na bicí se může naučit každý, kdo dokáže dupat do rytmu, říká bubeník a učitel hudby Jan Nikendey

Hraje v několika kapelách a hrát na bicí nástroje učí i další generaci. Hostem Zdeňka Kupky v Setkání u mikrofonu byl bubeník Jan Nikendey zvaný Nikáč.

27. srpen 2023 26:47

SETKÁNÍ U MIKROFONU - Ředitel Zoo Liberec David Nejedlo si do studia Českého rozhlasu Liberec pozval terénního pracovníka liberecké zoo Tomáše Ouhela

Řeč byla například o úspěšném zátahu na pašeráky zvířat v Indonésii, na kterém se podíleli i čeští ochránci přírody.

20. srpen 2023 29:15

Oživil Vratislavickou kyselku a vyzná se v chutích vody. Naším hostem byl Jan Vokurka z firmy Kitl

Pozvání do Setkání u mikrofonu od Pavla Kudrny přijal Jan Vokurka, majitel firmy Kitl, která lidem vrátila Vratislavickou kyselku. A právě její příběh, jak objevení v 19. století, tak i její návrat na trh v 21. století, byl jedním z hlavních témat pořadu.

17. srpen 2023 26:28

Jak dnes žijí „lidé z maringotek“? Zeptali jsme se principála rodinného cirkusu Patrika Joo

Setkání u mikrofonu tentokrát vedlo do cirkusového prostředí. Hostem Pavla Petra byl Patrik Joo, který pochází z artistické rodiny a je také ředitelem Cirkusu Jo-Joo.

6. srpen 2023 24:35

Vracím se do míst, která mě pojí s rodinnou historií, říká nový ředitel Lázní Libverda Zdeněk Kopal

Setkání u mikrofonu se tentokrát nenatáčelo ve studiu Českého rozhlasu Liberec, ale takzvaně v terénu. Konkrétně na kolonádě v Lázních Libverda, které byly i hlavním tématem pořadu. Hostem Pavla Kudrny byl Zdeněk Kopal, výkonný ředitel Lázní Libverda.

30. červenec 2023 29:56

Setkání se zajímavými osobnostmi, nejen z Libereckého kraje

Hosty k mikrofonu si zvou Halina Pawlowská, Petr Urban, Marcela Augustová a Pavel Kudrna.

23. červenec 2023 40:38

Setkání se zajímavými osobnostmi, nejen z Libereckého kraje

Hosty k mikrofonu si zvou Halina Pawlowská, Petr Urban, Marcela Augustová a Pavel Kudrna.