• Podcasty
  • Na férovku s Vavřincem Hradilkem
Na férovku s Vavřincem Hradilkem
1. září 2022

Poslechněte si podcast: Na férovku s Vavřincem Hradilkem: Nový beachvolejbalový pár Havelková a Nausch Sluková: Naší největší výzvou je olympiáda v Paříži

Markéta Nausch Sluková a Helena Havelková. Tohle spojení si dobře zapamatujte. Jedná se o nový beachvolejbalový pár, který se hodlá poprat o účast na olympijských hrách v Paříži 2024. Nejen o tom si povídají ve čtvrteční sportovní talkshow Na férovce s Vavřincem Hradilkem. Jak si bývalá reprezentační kapitánka Havelková zvyká na souhru pouze s jednou spoluhráčkou? Cítí se Sluková po mateřské pauze v ideální formě? Užijte si celý rozhovor s nově vzniklým sportovním párem.

41:09

Na férovku s Vavřincem Hradilkem

Vydává: Český rozhlas

Se svým hostem si povídá vodní slalomář, stříbrný medailista z LOH 2012 v Londýně a dvojnásobný mistr světa Vavřinec Hradilek.

Web

Před dvěma dny 31:48

Baseballista Marek Chlup: Postup na World Baseball Classic byl obrovský a nečekaný úspěch

Ve studiu Radiožurnálu Sport si s moderátorem Vavřincem Hradilkem v pořadu Na férovku povídal člen reprezentačního týmu baseballistů Marek Chlup. Reprezentační tým složený z amatérských hráčů zvládl náročnou kvalifikaci a postoupil na elitní turnaj World Baseball Classic. Jak vnímají hráči tento historický úspěch? Jak náročná je příprava baseballistů? Jaký je rozdíl v tréninku a zápasech v Americe oproti Česku? Užijte si celý rozhovor.

Před týdnem 32:15

Se svým hostem si povídá vodní slalomář, stříbrný medailista z LOH 2012 v Londýně a dvojnásobný mistr světa

Moderuje Vavřinec Hradilek.

Před 2 týdny 30:14

Na férovku s Vavřincem Hradilkem: Na kolonádě mě všichni znali a křičeli, to mi pomohlo, chválí závod ve Varech triatlonista Volár

Tématem pořadu Na férovku bylo tentokrát povídání o triatlonu. Minulý víkend se v Karlových Varech konal Světový pohár v triatlonu a nejlepší český výsledek zaznamenal český triatlonista a reprezentant Jan Volár. Právě jeho si pozval do studia moderátor Vavřinec Hradilek, aby si s ním povídal o tom, proč je závod ve Varech oblíbený jak u závodníků, tak diváků, a také o tom, jak se na závody připravuje.

Před 3 týdny 33:08

Na férovku s Vavřincem Hradilkem: Akrobatický pilot Petr Kopfstein: Mám jediný sportovní sen a tím je návrat do Red Bull Air Race

Do studia Radiožurnálu Sport zavítal jeden z nejlepších akrobatických letců světa Petr Kopfstein. Doufá v návrat slavné série závodů Red Bull Air Race? Co místo toho momentálně létá? Chybí mu parta lidí, která se pohybuje kolem leteckého sportu? Jaká jsou specifika stroje, s kterým absolvuje závody? Nejen o tom si povídá v pořadu Na férovku s moderátorem Vavřincem Hradilkem. Poslechněte si celý rozhovor.

25. srpen 2022 28:24

Na férovku s Vavřincem Hradilkem: Závodnice ve freestyle BMX Iveta Miculyčová: Backflip dávám v každém tréninku minimálně třikrát

Ve sportovní talkshow Na férovku s Vavřincem Hradilkem si povídá čerstvá mistryně Evropy BMX Iveta Miculyčová. Titul šampionky získala teprve jako šestnáctiletá. Jak na závod v Mnichově vzpomíná? Proč se rozhodla ve čtrnácti letech z fotbalu přesedlat na freestylové kolo? Jaké stavy zažívá těsně před startem závodů? Inspiruje se ostatními závodnicemi ze světové špičky? Užijte si rozhovor s první Češkou, která dokázala jako první otočit náročný trik backflip.

18. srpen 2022 35:57

Na férovku s Vavřincem Hradilkem: Orientační běžkyně Tereza Janošíková: Zisk medaile ze Světových her považuji za splněný sen

S Vavřincem Hradilkem si v pořadu Na férovku povídá žena, která se jen tak někde neztratí, protože se věnuje orientačnímu běhu. Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijala stříbrná medailistka z nedávných Světových her a mnohonásobná juniorská sběratelka cenných kovů z mistrovství světa Tereza Janošíková. Jak probíhá mapová příprava před závody? Poslechněte si celý rozhovor se sympatickou mladou závodnicí.

11. srpen 2022 33:28

Na férovku s Vavřincem Hradilkem: Cestovatel Petr Horký: Na Severním ledovém pólu se člověk na ledě pohybuje i během spánku

V devadesátých letech začal cestovat po celém světě a vůbec jako první Čech se může pochlubit dobytím tří pólů. Hostem čtvrteční talkshow Na férovku s Vavřincem Hradilkem je cestovatel, filmař, spisovatel a muž mnoha tváří Petr Horký. Co považuje za hlavní význam sportu? Kam se chce vášnivý dobrodruh vydat na sólovou výpravu? Poslechněte si celý rozhovor s borcem, který se nebojí žádné výzvy.

4. srpen 2022 29:34

Ondřej Kopecký: Chtěl jsem s atletikou skončit, ale Roman Šebrle mě nasměroval na správnou cestu

Momentálně nejlepším českým desetibojařem je atlet Ondřej Kopecký. Ve čtvrteční sportovní talkshow Na férovku s Vavřincem Hradilkem vysvětlil, proč nakonec nestartoval na světovém šampionátu v Eugene. Rozpovídal se i o tom, jak probíhá spolupráce s trenérem Romanem Šebrlem, který se do atletického prostředí vrátil po x letech. Co odchovance pardubické atletiky nejvíce baví na desetibojařské komunitě? Užijte si celý rozhovor s borcem, který má osobní rekord 8310 bodů.

28. červenec 2022 41:52

Se svým hostem si povídá vodní slalomář, stříbrný medailista z LOH 2012 v Londýně a dvojnásobný mistr světa

Moderuje Vavřinec Hradilek.