Klub Rádia Junior
Před týdnem

Poslechněte si podcast: Sprcha v délce písničky nebo kompost. Projekt Udrž to! radí, jak ulevit planetě

Kdo z moderátorů se zapojil do výzvy Udrž to! 7 dní pro planetu? Co je to námořnická sprcha? A kde jsou hranice udržitelnosti? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

40:44

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Odpolední jízda se zajímavými moderátory, tématy, soutěžemi a hosty. Kdo přijde do studia tentokrát?

Web

Včera 41:11

Luboš Kreč s dcerou Theou a psycholožka Bára Downes v Klubu Rádia Junior

Instagramový účet Thea a táta sleduje 80 tisíc followerů. Thea s tátou natáčí videa z jejich každodenního života, rehabilitací, výletů, plavání. Moderuje Klára Nováková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Včera 33:48

Lichtag poprvé ve filmu ukázal setkání člověka s bílým žralokem bez klece. Viděly to milióny lidí

Jak se Steve obrnil proti strachu při potápění se žraloky? Vypravte se s námi na ostrov Aldabra. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před dvěma dny 31:16

Lingvistka Dagmar Magincová v Klubu Rádia Junior

Dlouho jsme si nehráli s našimi křestními jmény a příjmeními. Kde se vzalo například jméno Anežka? A z čeho vzniknul Jakub? Posvítíme si na to. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 37:57

Cyklista Tomáš Slavata v Klubu Rádia Junior

Netrhli jsme partu, dojeli jsme k Baltu! Tak zní heslo Tomáše Slavaty a dětí z dětských domovů z Valašského Meziříčí a Vizovic Chrasťěšovská, kteří na kole dojeli až k moři. Jaká byla cesta a co všechno může mladý cyklista zažít? Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 36:40

Lidi na mě často sahají, potvrzuje kominík. Jak probíhá studium?

Proč je důležité, aby se o řemeslech vědělo a je zajímavé je studovat? Co vše se musí naučit kominík? A nosí kominíci vážně štěstí? Moderuje Eva Sinkovičová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 42:37

Děti nás berou jako plyšáky, to je na vystoupení táhne, říkají Čiperkové

Jaké byly začátky skupiny? Kolik let už Čiperkové vystupují? A jak se stát součástí dětského seskupení? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 38:55

Koučka zdravého životního stylu a trenérka Nordic Walking Jitka Kočová v Klubu Rádia Junior

Dnes si povídáme o dobrotách zdravých i nezdravých a o životním stylu. O tom, co máme rádi a dělá nám dobře, co bychom jíst neměli a jak nahradit v jídelníčku to, co potřebujeme, ale nechutná nám to – jednoduše o správném nastavení jídelníčku. Moderuje Denisa Kimlová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 31:51

Ropuchy mají dobrou paměť. V ČR žijí tři druhy, naučte se je rozeznat

Které tři druhy ropuch můžete potkat v České republice? Podle čeho se zbarvují? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 30:13

Tanečnice a lektorka tance Aneta Krejčík Plšková v Klubu Rádia Junior

Aneta si vyzkoušela různé styly tance od latinsko-amerických, standardních přes Street Dance až ke Contemporary. Zajímá se o historii a ráda píše. Moderuje Jitka Slezáková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.