2. únor 2022

Poslechněte si podcast: Sandra Pogodová: mám šťastný naplněný život i bez dětí. Třeba začnu v padesáti litovat.

Přestože její život nebyl vždycky jednoduchý, nezanevřela na něj nikdy, naopak. Je s ní legrace, miluje humor, nadsázku a dělá tělem i duší všechno proto, aby byla v pohodě. V talk show Face To Face herečka a moderátorka Sandra Pogodová promluvila i o divoké pubertě nebo psychopatovi, který roky terorizoval její rodinu.

41:57

FACE TO FACE

Vydává: FACE TO FACE

Tváří v tvář se zajímavými hosty

Web

Před třemi dny 39:48

Lucie Borhyová prozradila, co ji spojuje s Jaromírem Jágrem a promluvila i o možném třetím dítěti

Začínala jako pomocná redaktorka, dnes je na obrazovce už 23. rokem. Je jednou z nejdéle sloužících a taky nejkrásnějších moderátorek nejsledovanější zpravodajské relace v ČR. Zažila někdy skutečnou závist od kolegů? A co by dělala, kdyby ukončila svou televizní kariéru? I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvila Lucie Borhyová.

Před šesti dny 36:38

Ondřej Havelka o tom, proč skončil s herectvím, mamince herečce i své nadané dceři

Když uslyšíte jeho jméno, okamžitě víte, kam ho zařadit. Pochází z umělecké rodiny a v těchto stopách jdou i jeho děti. Přestože ho mnozí znali hlavně jako herce, dnes je zpěvákem, muzikantem, kapelníkem, režisérem i scénáristou a synem známé herečky. Hostem talk show Face To Face René Kekelyho byl Ondřej Havelka.

Před týdnem 41:34

Andrea Pomeje: Jirka o rakovině lhal a často mě s ní vydíral, nakonec si ji i opravdu přivolal

Je nejenom v Česku, ale i ve světě velmi uznávanou dýdžejkou. Svou profesi miluje. Nejvíce se ale proslavila jako třetí manželka herce a producenta Jiřího Pomeje. Zažila i to, čemu se říká nekonečný mediální hon. Jak to vidí dnes, tři roky poté, a čím vším si musela projít? O tom otevřeně promluvila v talk show Face To Face René Kekelyho DJka Andrea Pomeje.

Před týdnem 36:24

Jiří Mádl otevřeně o vztahu s přítelkyní i výhrůžkách od kolegyně Obermaierové

Kdysi měl v hlavě jen hokej a školu. Pak přišel jeden casting na film, od něhož si vůbec nic nesliboval, a nakonec se z něj stal jeden z nejznámějších hereckých teenagerů u nás. Dnes je nejenom hercem, ale i režisérem, scenáristou a možná začínajícím spisovatelem. Hostem talk show Face To Face René Kekelyho byl Jiří Mádl.

Před 2 týdny 41:48

Marta Jandová o odcházení maminky, velké touze po druhém dítěti a vztahu s exmanželem

Pochází z muzikantského prostředí. Začala nejprve s jazyky, až pak se zpíváním, a to ještě ke všemu v zahraničí. Přestože si získala v Německu své publikum, a to i televizní, dala přednost kariéře v Česku. Nelituje toho někdy a nemají ji někteří za protekční dceru rockové legendy? I o tom zpěvačka a moderátorka Marta Jandová promluvila v talk show Face To Face René Kekelyho.

Před 2 týdny 34:44

Bývalý tajemník Gotta promluvil: Karel měl strach z jedné věci

Více než 30 let stál po boku Karla Gotta. Zažil s ním veselé i smutné situace. Přestože jejich spolupráce čtyři roky před Mistrovou smrtí skončila, zůstali v kontaktu až do konce. Jak dnes s odstupem času vnímá tuto pěveckou ikonu? A skončil takzvaně český showbyznys Gottovým odchodem? I o tom v talk show Face To Face promluvil jeho extajemník JUDr. Jan Adam.

Před 3 týdny 36:31

Sabina Laurinová promluvila o svých rozpadlých vztazích i o tom, s kým a proč se chtěla soudit

Patří k našim nejobsazovanějším a také nejkrásnějším herečkám. Hrála princezny, naivky i mrchy. Nedávno oslavila jubileum. Má dvě krásné dcery, vypadá skvěle a nikdy ji nikdo nevidí jinak než usměvavou a dobře naladěnou. Je taková i ve skutečnosti? A co ona a muži? I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvila herečka Sabina Laurinová

Před 3 týdny 36:16

Pro všechny nevěsty: Zajímavosti i trendy svatebních šatů odtajnila majitelka svatebního domu Nuance

V Česku se ročně koná kolem 46 tisíc svateb. V posledních dvou covidových letech se jejich počet značně snížil. Vrátili se Češi do svatebních síní a kostelů? Změnil se zásadně trend v oblékání na tuto příležitost? Platí stále ona stará pověra o svatbách v květnu? A jaké jsou trendy? I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvila majitelka svatebního salonu NUANCE Vladimíra Blažková.

4. červen 2022 45:51

Blanarovičová velmi otevřeně o tragické smrti obou bratrů i odchodu otce, se kterým se roky nebavila

Studovala dvě konzervatoře, a přestože hrála nezapomenutelná strašidla, dnes by jí její krásu a energii mohly závidět i o generaci mladší ženy. Legendární čarodějnici nebo čertíka už jí nikdo neodpáře. Otevřeně dokázala promluvit i o rodinných tragédiích. Hostem talk show Face To Face René Kekelyho byla herečka Yvetta Blanarovičová.

1. červen 2022 31:27

Hvězda Velmi křehkých vztahů po letech. Zpověď Romana Štolpy o těžké závislosti na alkoholu

Narodil se v Polsku a v dětství měl s češtinou docela problémy. Dnes by to do něj nikdo neřekl. Režíruje komedie, muzikály, opery, klipy, před kamerou ho proslavily seriály. Prožil si velmi složité období včetně těžké závislosti na alkoholu. Dnes z něj čiší pohoda a klid. Jak k tomu došel? I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvil herec a režisér Roman Štolpa.