Buchty
2. listopad 2022

Poslechněte si podcast: Sadomasochismus si nevybereš, on si vybere tebe

Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu přivítaly Lucku, která je vizážistkou a vlasovou stylistkou a kromě toho má zálibu v BDSM praktikách. Moderátorky se jí tedy vyptávaly hlavně na její sexuální preferenci, která obnáší nejen dominanci a submisivitu, ale třeba i představy o gilotině a čekání na partnera vkleče.

40:54

Buchty

Vydává: Český rozhlas

Buchty jsou sofistikovaně neseriózní zábavný girl talk Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Podcast o všem a o ničem, co život naděluje a bere. Dvě moderátorky, které nemoderují, a občasný host, kterým může být i žena a který se občas dostane i ke slovu.

Web

Včera 40:08

Polsko nejsou jen levné potraviny a láska k Jožinovi z bažin

Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu studenta umění a polštiny Vincenta, kterého k Polsku váže ambivalentní vztah plný lásky i kritiky.

Před týdnem 38:22

Vykakat se do lůna sopky? To by byl umělecký čin

Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu přivítaly designéra a teoretika v oblasti memes Jakuba Polácha původem ze Střelné, který se rozhodl vykládat o tom, kdo je podle něj správný designér, jaké jsou hranice umění a proč je podle něj dobré se neprodávat.

Před 2 týdny 39:06

Na dlouhodobém vztahu a na baráku je třeba zamakat

Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu přivítaly vizážistu Pavla Kortana původem z Hané, který se rozhodl vykládat o tom, jak opepřit dlouhodobé vztahy a jak se ubránit přílišnému tlaku na vzhled.

Před 3 týdny 49:00

Jen solárko, kardio a tvaroh? Kulturistika je mnohem víc a dá se dělat i se šrouby v páteři

Ivana a Zuzana tentokrát ve studia přivítaly Marii Bouchalovou, provdanou Berouškovou, která se po úrazu začala věnovat kulturistice a změnilo jí to život od základů.

22. únor 2023 43:30

Sbírat sochy a knihy není jen doménou staromilců

Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu přivítaly dva mladé muže z různých koutů republiky – Jana Florentýna a Hynka, které spojuje vášeň ke sběratelství soch, malůvek a knih.

15. únor 2023 36:29

Ve lnu můžete jít na Sněžku, na randíčko i na techno

Ivana a Zuzana tentokrát ve studia přivítaly designérky a tvůrkyně lněného oblečení Vendulu a Natálii. Těch se ptaly nejen na overal, ve kterém se dá močit.

8. únor 2023 33:46

Ve Španělsku bijí katedrály i srdce lidí poněkud jinak

Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu přivítaly Tomáše, který je studentem španělské filologie a milovníkem Andalusie a croptopů.

1. únor 2023 40:41

Kde sbalit holku, když jsem holka nad 30? Je fajn jít na basket nebo florbal

Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu přivítaly PR manažerku Jitku, která přišla popovídat o tom, proč se lesby moc neexponují ve veřejném životě a jaké je zjistit na prahu dospělosti, že se vám líbí holky.

18. leden 2023 45:52

Co s neplodností? Není dobré čekat, až se vesmír spojí a přijde „to“ samo

Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu přivítaly Hanku Šafkovou ze spolku Indiánky, který sdružuje ženy potýkající se s neplodností. Téma tedy nebylo úplně k popukání, ale bylo třeba se mu pověnovat.

11. leden 2023 35:29

Jak cestovat v dodávce a nerozejít se? Jde to, ale dře to

Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu přivítaly Radka a Terezu, kteří spolu za prvé chodí, a za druhé za sebou mají už dvě dlouhé cesty v dodávce.