Na pohovce Jožky Kubáníka
27. říjen 2022

Poslechněte si podcast: S panem Somrem jsme občas před novináři utíkali na pivo, říká Petra Staňková

Lidé, kteří osobně znali herce Josefa Somra, na něj vzpomínají úplně stejně. Jako na velmi skromného a pokorného muže. Mezi ty, kteří s ním mohli strávit určitý čas a stali se jeho přáteli, patří i Petra Staňková. Ta přijala na jaře 2021 pozvání na rozhlasovou Pohovku Jožky Kubáníka, aby společně alespoň na dálku popřáli panu Somrovi k narozeninám.

09:03

Na pohovce Jožky Kubáníka

Vydává: Český rozhlas

Povídání Jožky Kubáníka se zajímavými hosty na téma, které uvádí vlastním tematickým fejetonem.

Web

24. listopad 2022 19:25

Trenér Martin Vandírek o zkušenostech v tělocvičně říká: Mnoho lidí zvedá egem

Když si lidé chtějí zlepšit kondici, mohou začít skákat přes švihadlo, nebo mohou každé ráno běhat, nebo mohou dělat desítky dřepů, a nebo – osloví trenéra Martina Vandírka, který jim poradí, co je pro ně nejlepší. A právě on byl hostem Jožky Kubáníka, aby si na rozhlasové Pohovce o cvičení společně popovídali.

23. listopad 2022 23:24

Zpěvačka Yvetta Simonová říká: Nebydlím ve vile, takže cvičím hlas, když jsou děti sousedů ve škole

Yvetta Simonová patří i ve čtyřiadevadesáti letech k osobnostem, které diváky přitahují noblesním vystupováním, věčně dobrou náladou a chutí pořád zpívat. Co zatím tajemstvím úspěchů vězí? I o tom si legendární zpěvačka povídala na rozhlasové pohovce s Jožkou Kubáníkem.

17. listopad 2022 14:18

Ředitelka Alzheimer Home Zlín Pavla Budošová říká: Pokud vaši blízcí nevědí, že už jedli, zpozorněte

Jak často se v populaci vyskytuje Alzheimerova nemoc? Kdy bychom u našich blízkých měli zbystřit? Co nám napovídá, že něco není v pořádku? O vzpomínání a zapomínání si Jožka Kubáník na jeho rozhlasové Pohovce povídal s ředitelkou Alzheimer Home Zlín Pavlou Budošovou.

16. listopad 2022 51:23

Herec a režisér Jan Kačer vzpomíná: Josef Somr byl největší erotický tahák Činoherního klubu

V pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka jsme mluvili o vzpomínání a pozvání k rozhovoru přijal Jan Kačer, který zavzpomínal na herecké legendy, se kterými se setkal.

10. listopad 2022 19:27

Zootechnička Marta Němcová prozrazuje: Když se mění čas, krávy jsou v šoku

V pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka jsme mluvili o dobrém ránu. Pozvání přijala i zootechnička Marta Němcová, která o brzkém vstávání a dobrých ránech ví své.

9. listopad 2022 21:17

Moderátorka Dobrého rána s Českou televizí Soňa Baranová prozrazuje: Budík mám natažený na 3:40

V pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka jsme mluvili o dobrém ránu. Proto nechyběla usměvavá moderátorka Dobrého rána s Českou televizí Soňa Baranová.

3. listopad 2022 24:06

Herec Pavel Hromádka prozrazuje o audioknihách: Hodinová povídka vzniká i tři hodiny

Herec Slováckého divadla Pavel Hromádka je obdivovaným představitelem tragikomických postav, diváci jej znají například z Čechovových Tří sester. Je také vyhledávaným muzikálovým hercem a září například v rockové opeře Jesus Christ Superstar. Své umění dokazuje i před mikrofonem, protože je vyhledávaným interpretem audioknih. A právě o nich si na rozhlasové Pohovce povídal s Jožkou Kubáníkem.

2. listopad 2022 23:20

Režisérka audioknih Helena Rytířová říká: Mikrofon odhalí úplně všechno včetně kručení břicha

Hostem pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka byla spisovatelka a režisérka audioknih Helena Rytířová.

1. listopad 2022 06:12

Na pohovce Jožky Kubáníka živě se Simonou Stašovou ve Slováckém divadle

31. listopadu 2022 jste na prknech Slováckého divadla v Uherském Hradišti mohli „naživo“ vidět natáčení talk show rozhlasového pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka.