EquiRadio.cz
21. únor 2023

Poslechněte si podcast: S Marcelou Šímovou o volbách do OV ČJF. Na diskuzi nezbylo moc času

Jak uvedla nová předsedkyně výboru Karlovarské oblasti ČJF Marcela Šímová, páteční konference měla poněkud nešťastný průběh, jelikož volby musely probíhat ve čtyřech kolech. Došlo tak na náhradní kandidáty. Na další diskuzní témata nezbylo moc času.

06:46

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Včera 31:22

Barbara Hassová: Začalo to koňmi od kolotočů. Poté otec vybudoval stáj

Jednou z klíčových postav Jezdeckého centra Zduchovice je Barbara Hassová. V podcastu EquiRadia s Josefem Malinovským hovořila nejen o akcích pořádaných v tomto areálu, ale také o chovu koní a jejím silném poutu k těmto ušlechtilým zvířatům.

Před dvěma dny 06:37

Holka z chudých poměrů Mary King. Olympiádu si prožila šestkrát

Zajímavý příběh prožívá britská jezdkyně a šestinásobná účastnice olympijských her Mary King. Protloukala se všelijak, zažila těžké pády, ale dnes patří k legendám světové všestrannosti. O pádech a úrazech říká smířeně, že k tomuto sportu patří.

Před třemi dny 21:57

Barbora Miksánková: Dostihy mi příliš chyběly. Je skvělé být zpátky

Bývalá překážková jezdkyně Barbora Miksánková Málková se v poslední době věnovala hlavně svému jezdeckému kroužku. Letos se na dostihovou scénu vrací jako asistentka Martiny Růžičkové. "Vždy se snažím myslet pozitivně," shrnuje své krédo v podcastu.

Před čtyřmi dny 09:47

Drezura na OH? Bláznivý nápad, ale pojďme to zkusit, říká Vášáryová

Na červnové olympijské kvalifikaci skupiny C v drezuře by v Maďarsku nemělo chybět české družstvo. O jeho sestavení se snaží vedoucí reprezentace Hana Vášáryová. „Jen dát dohromady ten tým, je pro českou drezuru obrovský úspěch,“ uvedla v rozhovoru.

Před čtyřmi dny 04:14

Count Me In má lví podíl na posunu Conora Swaila. Vznikl silný tandem

Irský jezdec Conor Swail se dal dohromady s hnědákem jménem Count Me In teprve v sezoně 2021 a vznikl hned velmi silný tandem. Ir patří do pětice nejlepších parkurových jezdců na světovém žebříčku a jeho spolupráce s talentovaným valachem funguje.

Před pěti dny 04:32

Dinja van Liere má světový bronz v drezuře. Využívá reinigový trénink

V roce 2022 vybojovala při drezurním mistrovství světa v Herningu jednu z medailí Dinja van Liere. Nizozemská reprezentantka se tak dostala do nejužší špičky. Pomohla jí k tomu i poněkud netradiční tréninková spolupráce s reiningovou šampionkou.

Před týdnem 04:40

All In chtěl skákat výš a cválat rychleji, vzpomínal Peder Fredricson

Hvězdná parkurová dvojice All In a Peder Fredricson byla nejen při olympiádě v Tokiu pilířem švédského týmu. Valach All In spolu se Švédem nasbíral úctyhodnou kolekci trofejí v průběhu kariéry a stal se celebritou v reprezentaci i doma ve stáji.

Před týdnem 26:30

Kateřina Muchová: Láska k chlapci mě dovedla k mé životní klisně Freně

Společně s klisnou Frenou si Kateřina Muchová vyzkoušela nejen soutěže spřežení, ale také parkury či všestrannost a v minulosti zkusila i drezuru. V podcastu EquiRadia prozradila, že její sportovní příběh je srdeční záležitostí ovlivněný láskou.

Před týdnem 05:12

Tereza Svobodová je v Young Riders Academy. Máme hektický plán, uvedla

Parkurová jezdkyně Tereza Svobodová upěla ve výběru do Young Riders Academy 2023 a bude moci absolvovat edukativní program doplněný o tříměsíční trénink s některým špičkovým trenérem. Jak prozradila v rozhovoru, nyní ji čeká velmi rušné jaro.

Před týdnem 29:44

Tomáš Vraj: Hongkong se mi líbil, ale v Americe se chci posunout dál

Bývalý úspěšný žokej Tomáš Vraj působí už řadu let v zahraničí jako respektovaný pracovní jezdec. Po zkušenostech z Austrálie a Hongkongu se nyní chystá do Spojených států. V podcastu EquiRadia vypráví o svých dostihových zážitcích a dalších plánech.