Epizoda 715. únor 2022

Poslechněte si podcast: S Jarošíkem jsme kdysi naháněli Lenina. On teď s Teplicemi žene soupeře

Proč se Sparta proměnila? Jaromír Bosák a Luděk Mádl ve fotbalovém podcastu Nosiči vody vyzdvihují i přínos práce trenéra Jiřího Jarošíka v Teplicích. A Karel Tvaroh se zaměřil na boj o Top 4 v rámci anglické Premier League.

01:00:01

Nosiči vody

Vydává: Seznam Zprávy

Trio Jaromír Bosák, Luděk Mádl a Karel Tvaroh každý týden o českém a světovém fotbalu. Příběhy, výkony, aféry, důležité postavy na hřišti i v zákulisí. Každé úterý na Seznam Zprávách a ve všech podcastových aplikacích.

Web

Epizoda 27Před čtyřmi dny 56:20

Fotbal musí udělat revoluci nejen v pravidlech. Jinak ztratí mladé

Pavel Nedvěd má jasno. „Fotbal se nutně musí změnit,“ řekl nedávno ve speciálu podcastu Nosiči vody. Jeho protagonisté teď v nové epizodě rozebírají, proč fotbal změny potřebuje. A hlavně jak by mohly vypadat.

Epizoda 26Před týdnem 01:02:45

Ivan Hašek: Katar si pořádání MS zaslouží. Dauhá je jako Brno

Patří k nejvýznamnějším osobnostem českého a československého fotbalu. Má za sebou nejrůznější exotická angažmá. Ivan Hašek se exkluzivně rozpovídal o vztahu ke katarskému fotbalu, nedávné libanonské štaci či sparťanské krizi.

Epizoda 25Před 2 týdny 01:00:29

Barcelonský recept na výchovu hvězdy? Nechte ji hrát, střílet přihrávky a milovat klub

Barcelonská akademie je proslulá. Mezi její odchovance patří i Messi. Proti Česku se v neděli ve španělském dresu představili Gavi, Eric García, ale také 34letý Sergio Busquets. Nosiči vody řeší, jak vychovat barcelonskou hvězdu.

Epizoda 24Před 3 týdny 59:30

Nedvěd exkluzivně o Ronaldovi: Splatil se prodejem dresů, ale kabině neprospěl

Speciální vydání podcastu Nosiči vody vám nabízí exkluzivní interview s Pavlem Nedvědem, v nedávné minulosti fotbalovou hvězdou první velikosti a nyní viceprezidentem Juventusu Turín. Otevřeně promluvil také o Cristianu Ronaldovi.

Epizoda 23Před 3 týdny 56:59

Hložek za Schickem: Leverkusen by mohl mít další silné české duo

Definitivní potvrzení přestupu Adama Hložka ze Sparty do bundesligového Leverkusenu se stále oddaluje. Nicméně klapnout by mělo. A Nosiči vody už podrobně řeší, jaké vyhlídky má česká ofenzivní kometa v novém působišti.

Epizoda 2224. květen 2022 57:31

Největší kontrakt v historii fotbalu přebil Mbappého dětský sen o Realu

Do dějin fotbalu se zapíše nový nejvyšší kontrakt všech dob. Podepsal ho Kylian Mbappé, který se upsal do léta roku 2025 francouzskému PSG. Proč je tak důležitý a co se všechno změní?

Epizoda 2122. květen 2022 01:07:13

Speciál s Vladimírem Šmicerem: Liverpool má pořád šanci na titul

Za Nosiči vody zavítal exkluzivní host. S Vladimírem Šmicerem jsme mluvili o Liverpoolu a jeho ambicích před finále Ligy mistrů. V podcastovém speciálu jsme hledali příčiny neúspěchu Slavie a došlo i na F-evoluci.

Epizoda 2017. květen 2022 59:25

Spartu trápí i organizační „zlepšováky“ a polovičatý sportovní ředitel

Od roku 2014 usiluje Sparta o ligový titul neúspěšně. Cennou by tedy pro ni byla i pohárová trofej, o niž se ve středu utká se Slováckem. Proč Spartu stále dusí tlak, který mnohdy nezvládá?

Epizoda 1910. květen 2022 58:13

Pavel Vrba skončil na lavičce Sparty. Kdo ho nahradí?

Pavel Vrba už po Spartu netrénuje, hledá se jeho nástupce. A podle všeho v cizině. Mnozí fanoušci se možná oklepou hrůzou při vzpomínce na neúspěchy italského kouče Andrey Stramaccioniho, ale stopa nyní vede spíše do Německa.

Epizoda 183. květen 2022 01:04:20

Před bitvou o pohár je Vrba pod tlakem. Ze Sparty může nabrat směr Baník

Zatímco si to Slavia s Plzní rozdala o titul, Sparta klopýtla s Hradcem Králové. O dalším osudu sparťanů i jejich trenéra Pavla Vrby se rozhodne ve finále poháru se Slováckem. Neúspěch může na Letné mnohé změnit.