Tiebreak Tennis
24. květen 2022

Poslechněte si podcast: Roland Garros začíná 🇫🇷 | Tenisová stopa #12

Další díl pořadu Tenisová stopa toho přinesl hodně. V úvodní části jsme si povídali o turnajích minulého týdne. Velice nás překvapila Angie Kerber, která si došla pro titul ve Štrasburku. Zmínili jsme také turnaj v Ženevě, který ovládl Casper Ruud a dal zapomenout na ne příliš oslnivé výsledky z poslední doby. Hlavním tématem však bylo French Open. Bavili jsme se především o českých hračkách a hráčích, kterých je v pavouku znovu nespočet. Poprvé se navíc můžeme těšit na tři české mužské zástupce v hlavní soutěži. Přejeme příjemný poslech.

01:09:40

Tiebreak Tennis

Vydává: Tiebreak Tennis

Tenisový podcast projektu Tiebreak Tennis, jehož součástí je pořad Tenisová stopa, ve kterém probíráme to, co se zrovna ve světě tohoto sportu děje. Když se to hodí, zveme si k nám lidi a ptáme se jich na tenisové věci. :) Pro lepší zážitek navštivte náš YouTube kanál. Web: http://tbtennis.cz/ YT: https://www.youtube.com/channel/UCYlY3dFnjhBsqyYhlK8_klA IG: https://www.instagram.com/tiebreak__tennis/

Web

Včera 56:14

Hvězdné války v Ostravě | TTP #36

Tiebreak Tennis Podcast je zpět s novým dílem, ve kterém jsme se výjimečně věnovali jen jednomu turnaji. Podnik v Ostravě je totiž největší tenisovou akcí v Česku a podrobně jsme si tedy prošli jeho jednotlivé fáze, od kvalifikace až po hlavní soutěž. Čas jsme věnovali i domácím hráčkám, přičemž jsme nezapomněli ani na soutěž čtyřher. Přejeme příjemný poslech.

Před třemi dny 01:01:36

Dojemné loučení legendy | Tenisová stopa #29

V dalším díle Tenisové stopy bylo naším cílem probrat konec kariéry tenisové legendy Rogera Federera. Na to jsme navázali premiérovým vítězstvím Týmu světa na letošním Laver Cupu. Sdíleli jsme své pocity a také zaspekulovali o možných ztrátách Týmu Evropy. V další části jsme probrali turnaje minulého týdne a řekli, kdo podle nás zaznamenal tu největší tenisovou stopu. Na závěr jsme zmínili turnaj v Ostravě, který startuje už v sobotu. Přejeme příjemný poslech a omlouváme se za zhoršenou kvalitu audia.

Před týdnem 01:04:26

Český hattrick | Tenisová stopa #28

V dalším díle našeho pravidelného pořadu Tenisová stopa jsme probrali zejména výkony českých lvic. Jak Linda Fruhvirtová, tak Kateřina Siniaková totiž získaly velice cenné tituly a my se tak ohlédli po jejich cestě turnaji. Rozebrali jsme také úspěšnou českou a slovenskou baráž o udržení v elitní skupině Davis Cupu a neopomenuli jsme ani světovou skupinu této soutěže. V závěru jsme zmínili blížící se Laver Cup. Přejeme příjemný poslech.

Před 2 týdny 01:01:24

Hvězdy na trůně | Tenisová stopa #27

Ve 27. epizodě Tenisové stopy jsme podrobně rozebrali druhou polovinu závěrečného grandslamu sezóny. Posvítili jsme si na finálové zápasy a vynikající výkony Carlose Alcaraze a Igy Swiatek. Nezapomněli jsme na finalisty Caspera Ruuda a Ons Jabeur, ale ani na ostatní hráče, kteří svými výsledky překvapili. Dále jsme zmínili velký úspěch dvojice Krejčíková/Siniaková a v samém závěru jsme probrali i základní skupiny Davis Cupu, které budeme moci v průběhu týdne sledovat. Přejeme příjemný poslech.

Před 3 týdny 59:50

Jedeme dál | Tenisová stopa #26

V Tenisové stopě číslo 26 jsme naši pozornost zaměřili na probíhající US Open. Postupně jsme rozebrali výkony těch největších hvězd, ale zmínili jsme i tenisty, kteří nás příjemně překvapili. Nezapomněli jsme ani na povedené představení českých reprezentantek Plíškové a Kvitové či Australanů Kyrgiose a Tomljanovic. Přejeme příjemný poslech.

31. srpen 2022 01:08:33

The Last Dance | Tenisová stopa #25

Ve 25. dílu Tenisové stopy jsme si v úvodu připomněli obdivuhodné výkony hráčů a hráček z minulého týdne. Pak jsme přešli na dlouho očekávané US Open a postupně jsme rozebrali největší favority na celkový triumf, ale i českou a slovenskou stopu na turnaji. Na závěr jsme si ještě připomněli, co čeká loučící se Serenu Williams, a zmínili pokračující úspěchy Brendy Fruhvirtové. Přejeme příjemný poslech.

22. srpen 2022 01:03:48

Hvězdné návraty | Tenisová stopa #24

Ve 24. epizodě Tenisové stopy jsme rozebrali především dění v americkém Cincinnati. Samozřejmě jsme zmínili nevídaný úspěch Borny Čoriče a také zlepšené výkony Stefanose Tsitsipase. U žen zase naši pozornost upoutala Caroline Garcia, ale nezapomněli jsme ani na překvapivý výsledek Petry Kvitové a Madison Keys. V závěru jsme si připomněli úspěchy českých tenistů na turnajích nižších kategorií a už tradičně jsme se podělili o naše analýzy některých zápasů tohoto týdne. Přejeme příjemný poslech.

15. srpen 2022 01:04:37

Kanadská překvapení | Tenisová stopa #23

Ve 23. epizodě Tenisové stopy jsme se věnovali hlavně prestižním turnajům v Torontu a Montrealu. Poměrně dost času jsme strávili nad životním úspěchem Pabla Carreño Busty. Naší pozornosti ale neunikly ani zajímavé výkony Daniela Evanse, Huberta Hurkacze či Tommyho Paula. U žen jsme kromě vítězky Simony Halep rozebrali i zlepšené výkony Karolíny Plíškové nebo překvapivou cestu do finále Beatriz Haddad Maiy. Z Kanady jsme se dále přesunuli do amerického Concordu, kde ve finále skončila 16 zápasů dlouhá vítězná šňůra Bernardy Pery. Závěrečných 10 minut pak patřilo analýze zápasů z Cincinnati a přidali jsme také své tipy na celkové vítěze tohoto turnaje. Přejeme příjemný poslech.

14. srpen 2022 53:17

Linda Nosková: Když zápas skončí, jsem zase normální | TTP #35

V dalším díle Tiebreak Tennis Podcastu jsme přivítali jednoho z největších talentů českého tenisu. Naše pozvání totiž přijala Linda Nosková, s kterou jsme si povídali o jejich začátcích a také o její krátké juniorské kariéře, kde toho ale dokázala opravdu hodně. Sdělila nám pocity, jaké to je vyhrát juniorský grandslam. V další části podcastu jsme se bavili již o profesionální kariéře a na závěr přidali dotazy od diváků. Přejeme příjemný poslech.

9. srpen 2022 01:03:40

Betonový rozjezd | Tenisová stopa #22

Ve 22. epizodě Tenisové stopy jsme si postupně rozebrali turnaje minulého týdne od Washingtonu až po Los Cabos. Vyzdvihli jsme výkony nečekaného finalisty Yoshihity Nishioky a dalších vítězů jednotlivých turnajů. Nezapomněli jsme ani na úspěch Jiřího Lehečky v Liberci a v závěru jsme si rozebrali, co nás čeká v nejbližším týdnu. Turnaje v Montrealu a Torontu jsou obsazeny téměř všemi hvězdami, a tak jsme vám přiblížili i některé zajímavé zápasy.