EquiRadio.cz
Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Rok ve funkci prezidenta ČJF. Radek Rouč komentuje důležitá témata

Radek Rouč je již rok prezidentem České jezdecké federace. Co se povedlo a co se nepovedlo, jak si vede tato zastřešující organizace jezdeckého sportu v ČR po ekonomické stránce a co ji čeká v blízké budoucnosti, o tom hovoří v podcastu EquiRadia.

01:09:37

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Včera 54:20

Doufám, že stále mám co říct nastupující generaci jezdců, říká Drahota

Roman Drahota již řadu let patří mezi nejuznávanější české trenéry. V podcastu EquiRadia prozradil, proč oficiálně ukončil aktivity pro ČJF v rámci juniorské reprezentace. Hovořil také o práci s mladými koňmi a zavzpomínal i na své jezdecké začátky.

Před dvěma dny 06:02

Pius Schwizer jezdil mnoho složitých koní. Dnes to považuje za výhodu

Mistr Švýcarska, bronzový olympijský medailista a držitel zlata z evropského šampionátu Pius Schwitzer letos oslavil šedesátiny. Ve věku, kdy jeho vrstevníci už jezdili po mezinárodních akcích, on obrážel menší národní závody.

Před pěti dny 03:37

Mia Rodier-Dawallo zůstala na vozíku. I přesto se stala šampionkou

Paradrezurní šampionka Mia Rodier-Dawallo má otřesné životní zážitky. Kvůli jednomu z nich zůstala na vozíku. Narodila se imigrantům, kteří přišli do Spojených států amerických z blízkého východu až na přelomu tisíciletí. Nic z toho jí nezastavilo.

Před šesti dny 32:51

Weinmannová: Dovolená v Rakousku a reiningové závody. Tak to začalo

V letošním roce se Lenka Weinmannová stala seniorskou mistryní České republiky v reiningu. K mistrovskému titulu přidala stříbro z kategorie amatér. V podcastu EquiRadia s Jitkou Kynclovou si povídala o jezdeckých začátcích i plánech do budoucna.

Před týdnem 08:06

Denisa Sikorová: Vyhrát v Madridu je sen, každý den na sobě pracuji

Mladá jezdkyně Denisa Sikorová minulý víkend zvítězila na tříletém Australia Cape v Madridu a upozornila na sebe španělské trenéry. Na závodiště La Zarzuela přitom původně přijela jen na zimní pracovní pobyt. "Hodně mi pomohl Václav Janáček," říká.

Před týdnem 42:33

To nejlepší z Prague Playoffs 2022. Atmosféra, na kterou se nezapomíná

Čtvrtý ročník galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs nabídl v pravidelně zaplněné O2 areně řadu skvělých sportovních výkonů i nezapomenutelných momentů. Na EquiRadiu vám nabízíme výběr toho nejzajímavějšího.

Před týdnem 05:01

Charlotte Fry je nejmladší drezurní seniorskou šampionkou v historii

Britka Charlotte Fry se narodila s jezdeckými geny. Její cesta na vrchol byla však těžká, když musela překonat tragický okamžik, který mohl zastavit její kariéru. A tehdy se projevilo skutečné přátelství jednoho z top světových jezdců.

Před 2 týdny 19:42

20 minut o Prague Playoffs: Vše, co musíte vědět o parkurové akci roku

Kdo budou hlavní osobnosti letošního Prague Playoffs, jak sehnat vstupenky a kde najdete živé vysílání z O2 areny? Galashow světového parkuru je za dveřmi, letošní ročník se koná od 17. do 20. 11. V podcastu EquiRadia pro vás máme užitečné tipy.

Před 2 týdny 06:53

Do O2 areny se moc těším, vloni to bylo úžasné, vzpomíná Tretera

„Na závody, jako je Prague Playoffs, se těžko dostává. Moc děkuji, že mohu být u toho,“ vzkázal v rozhovoru Vladimír Tretera. Je jedním ze tří českých reprezentantů, kteří obdrželi v letošním roce divokou kartu pro start v O2 areně na úrovni CSI5*.

Před 2 týdny 08:07

Strnadlová: Na fanoušky v O2 areně se těším. Při parkuru mám ráda klid

Jedinou jezdkyní, která obhájila zlatou vstupenku zajišťující bezplatnou účast s jedním koněm v soutěžích CSI2* při GC Prague Playoffs v O2 areně je mistryně ČR mezi ženami Lucie Strnadlová. Cíl má jasný: „Užít si to a udělat hezký výsledek,“ uvedla.