Host Frekvence 1
12. květen 2022

Poslechněte si podcast: Richard Tesařík: Když to baví lidi, tak to baví i mě. Na koncertech musí zaznít Karviná, Rybitví nebo Jedeme do Afriky

Dnes k nám dorazil zpěvák Richard Tesařík. Co stihnul už ráno? Jak vznikl název kapely Yo Yo Band? Dá se spočítat kolik s kapelou odehráli od sedmdesátých letech koncertů? Je nějaká písnička, kterou už nemůže slyšet? Věděli už od začátku, že Rybitví bude hit? Jak se dostal k muzikálům a co má společného s Jankem Ledeckým? Poslechněte si rozhovor.

22:22

Host Frekvence 1

Vydává: Frekvence 1

Pořad rádia Frekvence 1

Web

Včera 37:05

Vojtěch Dyk: Na koncertech DYK SOU VÁNOCE zazní moje věci, koledy a bude tam i poezie

V rámci Music Studia Live k nám na rozhovor dorazil zpěvák Vojtěch Dyk. Kolik má vlastně kapel? Kdy byl naposledy na houbách? Stále se straní digitálnímu světu? Kdy se můžeme těšit na turné? Poslechněte si rozhovor.

Před dvěma dny 11:39

Lucie Vondráčková: Herectví i zpěv mě hodně baví. Jsem jak lvice, kterou vypouští z klece

Ráno za námi do studia dorazila zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková. Prozradila nám, jaké předměty neměla ve škole ráda? Jak se jí točí v seriálu Ulice, kde hraje paní učitelku Soňu? Kde ji můžeme vidět v divadle? Poslechněte si rozhovor.

Před třemi dny 13:18

Josef Dostál: Když kanoistika člověka naplňuje, dá se dělat i do čtyřiceti

Dnes jsme se zaměřili na sport s kajakářem Josefem Dostálem. Jak vypadá jeho typický den? Co dělá, když má po sezóně? Jakou maximální rychlostí pluje? Kdy se plánuje oženit? Poslechněte si rozhovor.

Před šesti dny 12:22

Marika Šoposká: Barvu vlasů mám vždy podle role. Kdybych si měla vybrat, tak jsem blond

Tentokrát třetím moderátorem do ranní party byla herečka Marika Šoposká. Jakou barvu vlasů má nejraději? Jak se jí hraje role kapitánky Fáberové v seriálu Oktopus? Mohou se fanoušci těšit na druhou řadu? Jak vzpomíná na účinkování v taneční soutěži StarDance? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 11:00

Jakub Vadlejch: Paříž je pro mě středobodem. Všechno tomu podřídím, vrhneme se na to s celým týmem

Ráno jsme měli na Frekvenci 1 ryze sportovní. Do studia za námi dorazil český atlet, závodící v hodu oštěpem, Jakub Vadlejch. Proč ještě nemá sezónu za sebou? Vsadil si někdy na sebe? Kde trénuje oštěpař v zimě? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 13:50

Pokáč: IT mě vždycky bavilo, ale hudbu mám rád víc. Je potřeba mít zadní vrátka

Ráno s námi byl ve studiu Jan Pokorný alias Pokáč. Jak často čte svým dětem pohádky? Sportuje rád? Šel by do StarDance? Umí si představit, že by se vrátil k práci ajťáka? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 13:49

Tereza Černochová: Dceru vedu k samostatnosti, abych měla volnější ruce

Ráno za námi do studia dorazila zpěvačka Tereza Černochová. V rozhovoru nám prozradila, co ji na podzim čeká. Nedávno vydala novou desku a čeká ji koncert k nedožitým 80. narozeninám jejího tatínka Karla Černocha, v jaké fázi jsou přípravy? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 11:30

Filip František Červenka: Rád bych si zahrál boxera, myslím, že tenhle film v Česku chybí

Dnes k nám na ranní popovídání dorazil herec Filip František Červenka, známý ze seriálů Most nebo Osada. Proč má dvě jména a jak mu režiséři nejčastěji říkají? Jaká je jeho vysněná role a kdo je jeho nejoblíbenější český herec? Jaká byla jeho první role a proč dostal výjimku na natáčení seriálu Most? Poslechněte si celý rozhovor.

Před týdnem 12:33

Adam Sebastian Helcelet: Odmalička jsem věděl, že chci být sportovec. Desetiboj byla jasná volba

Dnes jsme na Frekvenci 1 sportovali. Dorazil k nám vícebojař Adam Sebastian Helcelet. Kdy atletům začínají prázdniny? Jaká je jeho nejoblíbenější disciplína a proč si myslí, že jsou Češi tak dobří v oštěpu? A jaká je jeho nejméně oblíbená? Kdo je jeho atletickým vzorem? Čím by byl, kdyby nebyl sportovec? Jak zvládá péči o dcery a proč začal pít kafe? Poslechněte si celý rozhovor.

Před 2 týdny 09:35

Ivana Chýlková: Už při prvním čtení scénáře k Osadě jsem se bavila. Byla jsem ráda, že se seriál vrací

Dnes k nám dorazila herečka Ivana Chýlková. Dovedla by si představit někdy práci v rádiu? Raději v létě pracuje nebo odpočívá? Jak vypadá její ideální dovolená? Jak se jí líbí humor Petra Kolečka a jak se jí líbí její postava v Osadě? Jaké to bylo vrátit se k natáčení Osady a jaká je ona chatařka? Poslechněte si celý rozhovor.