Klub Rádia Junior
Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Reprezentant v ploutvovém plavání Daniel Cimburek se svým trenérem v Klubu Rádia Junior

Víte co je to ploutvové plavání? A víte, že v Klubu potápěčů Pardubice mají mnohonásobného mistra ČR a držitele českých rekordů Daniela Cimburka? Ten se nedávno vrátil z mistrovství Evropy v Maďarsku, kde vyhrál bramborovou medaili a tímto čtvrtým místem v kategorii 4x200 metrů překonal další český rekord. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

27:03

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Odpolední jízda se zajímavými moderátory, tématy, soutěžemi a hosty. Kdo přijde do studia tentokrát?

Web

Včera 40:01

Paměťový kouč René Müller v Klubu Rádia Junior

Zapomínáte? Nepamatujete si učení? Je tady změna! Mozek se dá vytrénovat a paměťový kouč prozradí osvědčené fígle, jak toho dosáhnout! Moderuje Jana Rychterová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Včera 41:11

Člověk je přizpůsobivý, říká otec influencerky na vozíčku. Ukazují, jak se dá žít po úraze

Instagramový účet Thea a táta sleduje 80 tisíc followerů. Thea s Lubošem natáčí videa z jejich každodenního života, rehabilitací a výletů. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před dvěma dny 33:48

Lichtag poprvé ve filmu ukázal setkání člověka s bílým žralokem bez klece. Viděly to milióny lidí

Jak se Steve obrnil proti strachu při potápění se žraloky? Vypravte se s námi na ostrov Aldabra. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 31:16

Lingvistka Dagmar Magincová v Klubu Rádia Junior

Dlouho jsme si nehráli s našimi křestními jmény a příjmeními. Kde se vzalo například jméno Anežka? A z čeho vzniknul Jakub? Posvítíme si na to. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před pěti dny 37:57

Cyklista Tomáš Slavata v Klubu Rádia Junior

Netrhli jsme partu, dojeli jsme k Baltu! Tak zní heslo Tomáše Slavaty a dětí z dětských domovů z Valašského Meziříčí a Vizovic Chrasťěšovská, kteří na kole dojeli až k moři. Jaká byla cesta a co všechno může mladý cyklista zažít? Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před pěti dny 36:40

Lidi na mě často sahají, potvrzuje kominík. Jak probíhá studium?

Proč je důležité, aby se o řemeslech vědělo a je zajímavé je studovat? Co vše se musí naučit kominík? A nosí kominíci vážně štěstí? Moderuje Eva Sinkovičová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před pěti dny 42:37

Děti nás berou jako plyšáky, to je na vystoupení táhne, říkají Čiperkové

Jaké byly začátky skupiny? Kolik let už Čiperkové vystupují? A jak se stát součástí dětského seskupení? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 40:44

Sprcha v délce písničky nebo kompost. Projekt Udrž to! radí, jak ulevit planetě

Kdo z moderátorů se zapojil do výzvy Udrž to! 7 dní pro planetu? Co je to námořnická sprcha? A kde jsou hranice udržitelnosti? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 38:55

Koučka zdravého životního stylu a trenérka Nordic Walking Jitka Kočová v Klubu Rádia Junior

Dnes si povídáme o dobrotách zdravých i nezdravých a o životním stylu. O tom, co máme rádi a dělá nám dobře, co bychom jíst neměli a jak nahradit v jídelníčku to, co potřebujeme, ale nechutná nám to – jednoduše o správném nastavení jídelníčku. Moderuje Denisa Kimlová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 31:51

Ropuchy mají dobrou paměť. V ČR žijí tři druhy, naučte se je rozeznat

Které tři druhy ropuch můžete potkat v České republice? Podle čeho se zbarvují? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.