Tomáš Hajzler: Vydělávat na živobytí je jako šetřit si sex na stáří

REDLINEEpizoda 48
28. červenec 2021 39:53

Tomáš Hajzler se dlouhodobě zabývá tématy dobrého života, svobody a naplnění v práci nebo slušného podnikání. Právě vydal svou dobrou knihu Dobrý život ve stínu konzumní společnosti.

REDLINE

Kamila Paličková

Spíš než o tom, jak vydělat hromadu peněz, jsou mé podcasty o udržitelném způsobu žití, o naplněném životě a hledání štěstí. Se svými hosty si povídám o udržitelném podnikání, společenské odpovědnosti firem (CSR), zvířatech, ekologii, ale i hledání sebe sama. O radostných vztazích. O všem, co vede ke zdraví. Tělo i Duše. Já i Svět. Hlavní proud i alternativní pohledy. Podcast Redline vznikl na podporu projektu Redline expedition - projektu, který spojuje zážitkové cestování a ochranu zvířat.

Web

Další epizody

Před týdnem
Epizoda 5142:00

Kateřina Bělková: I když mi přijde sebetěžší případ, nepochybuji, že to dobře zvládneme

Kateřina Bělková je mediátorka. V dnešním podcastu poradí, jak na rozchod či rozvod. Jak otupit hrany a projít tímto těžkým obdobím o něco lehčeji?

Před 3 týdny
Epizoda 5044:38

Lucie Biedermann Doležalová: Skrze andělské psaní zjistím bloky svého klienta. Můžu se tak do něj podívat

Lucie Biedermann Doležalová je lektorkou automatického psaní a kresby. Díky této metodě uvádí, že komunikuje s opravdovými anděly.

11. srpen 2021
Epizoda 4936:35

Vojtěch Chládek: Žabí medicínu KAMBO indiáni používali k znovuzískání síly k lovu

Vojtěch Chládek je prvním certifikovaným praktikantem jihoamerické medicíny Kambo v České republice.

14. červenec 2021
Epizoda 4740:47

Barbora Luna Chvátalová: Je obrovský mýtus, že cyklus u žen trvá 28 dní

Touha po dítěti je jedním z motorů ve většině vztahů. Mnoha radosti, ale i neštěstí, když se otěhotnění nedaří. Na téma plodnost hovořila dula a lektorka symptotermální metody Barbora Luna Chvátalová.

30. červen 2021
Epizoda 4648:14

Peter Hajduk: Začal jsem vnímat krásu jinak. Jsme celostní bytosti

Peter Hajduk je odborník s mnohaletými zkušenostmi v oblasti ortopedie a estetické medicíny. Je specialistou na vlasové transplantace. V posledních letech se zaměřuje zejména na celostní medicínu a antiaging.

16. červen 2021
Epizoda 4537:45

Jana Sedlmajerová: Štěstí je volba. Běž, dívej se a ciť, něco se vždy stane.

Jana Sedlmajerová je herečka, lektorka, malířka a terapeutka. "Když se vám složí život z toho, co máte rádi, a ještě máte vyrovnané a dobré vztahy, tak o čem ten život je? O procházce rajskou zahradou!" poznamenala v podcastu Sedlmajerová.

2. červen 2021
Epizoda 4439:33

Šárka Simonidesová: Tělo je továrna, co pracuje bez přestávky

Šárka Simonidesová patří mezi první certifikované lektorky hormonální jógové terapie v České republice. Sestava cviků, které učí, si hraje s lidským tělem - ať už fyzicky, emočně, tak i energeticky.

19. květen 2021
Epizoda 4336:30

Kamila Němečková: Nenáboženská spiritualita

Kamila Němečková je kulturoložka a právnička. Zaměřuje se na interdisciplinární studium spirituality v kontextu současné globální krize. Ve svých přednáškách představuje spiritualitu jako důležitou dimenzi lidské psychiky a zároveň v evolučním pojetí jako proces evoluce vyšších etap vědomí, který je součástí kulturní evoluce lidstva.

5. květen 2021
Epizoda 4234:14

Eva Toulová: Poutnictví vám pomůže být jen sám se sebou

Eva Toulová je česká režisérka, scenáristka, spisovatelka, výtvarnice a ilustrátorka, režisérka celovečerních filmů Šťastná, Camino na kolečkách, Jak se moří revizoři a Casting na lásku. Dnes si budeme povídat hlavně o jejím posledním projektu Pěšky bez hranic.