Klub Rádia Junior
Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Ředitel kanceláře Českého svazu ochránců přírody Petr Stýblo v Klubu Rádia Junior

Co dělat, když potkáte divoké zvíře? Jak se můžete postarat například o ježka na podzim? O tom, jak můžeme v tomto období pomoci přírodě nebo čím můžeme potěšit ptáčky? Moderuje Jana Rychterová.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

38:13

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Rozhovory se zajímavými odborníky, slavnými osobnostmi i začínajícími zpěváky a herci. Jaký super host přijde tentokrát? 

Web

Včera 37:22

Předseda atletického klubu Petr Dubský v Klubu Rádia Junior

Jak a kde se přes zimu trénuje atletika, jak probíhá trénink juniorů a co všechno se dá v zimě zažít s lehkou atletikou? Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před dvěma dny 32:29

Redaktor, moderátor a editor Českého rozhlasu Tomáš Černý v Klubu Rádia Junior

Dnes si budeme s Tomášem povídat o tom, jaký byl rozhlas a jeho vysílání v 60. letech minulého století. Moderuje Roman Víšek. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 36:49

Zooložka Věra Přibylová Aladzasová v Klubu Rádia Junior

Jaké to je, když máte domácího mazlíčka plaza? Hada nebo ještěra? Dá se s těmito zvířaty komunikovat? Musejí se venčit? A můžete je pár dní nechat doma samotné? Moderuje Veronika Hájková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před pěti dny 39:29

Popularizátor vědy Milan Halousek v Klubu Rádia Junior

Co je nového v kosmonautice a dobývání vesmíru? Spousta věcí! Věděli jste, že v říjnu bylo v kosmu nejvíc žen kosmonautek v historii? Moderuje Jana Rychterová.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před šesti dny 37:49

Psycholožka Barbora Downes v Klubu Rádia Junior

Vlastní a nevlastní rodina. Jak zvládnout příchod nevlastního rodiče a sourozenců? Co může pomoci naučit se spolu dobře vycházet? Moderuje Romana Růžičková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 30:51

Pardubický král perníku Pavel Janoš v Klubu Rádia Junior

Vánoce se blíží a s nimi i pečení vánočního cukroví. My si dneska v našem studiu připravíme těsto na perníčky, protože teď je ideální doba na jejich přípravu. Moderuje Jitka Slezáková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 36:23

Instruktorka studiových lekcí a speciálních tréninků Lucie Finková v Klubu Rádia Junior

Lucie se věnuje tréninkům Powerstretch, Bodyweight, Bodyattack, Coldfit a Cross. Jak vypadají studiové lekce, jak vybrat tu pravou? Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 25:51

Módní návrhářka Nina Provaan Smetanová v Klubu Rádia Junior

Budeme pokračovat v módní abecedě a tentokrát probereme módní pojmy začínající písmenkem R a taky si povíme o aktuálních zimních outfitech. Moderuje Roman Víšek.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 33:21

Psí trenérka a koučka Mili Jaňourová v Klubu Rádio Junior

Dnešní téma je pejsci se špatným startem do života, kteří si z něho přinesli obtěžující chování. Co se v tomto termínu všechno schovává? Moderuje Veronika Hájková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 33:54

Podle vítězky SuperStar Terezy Maškové je svět málo růžový

Jak se daří vítězce Česko Slovenské SuperStár roku 2018? Uvažuje o změně barvy vlasů nebo zůstanou navždy růžové? Proč své nové album nazvala Svět je málo růžový? Jak si dělá svůj svět růžovější? Proč začala pravidelně běhat? A probereme i její domácí mazlíčky! Moderuje Klára Nováková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.