Epizoda 7514. prosinec 2021

Poslechněte si podcast: Radovan Vávra a Petr Mára - Investiční speciál 2

Přátelé, tak jsme tady s druhým investičním speciálem! Jak už jistě víte, první epizodu jsme věnovali popisu aktuální makroekonomické situace a v této navazující epizodě jsme si posvítili na konkrétní typy investičních aktiv. A na pomoc jsme si přizvali dva hosty, kteří se u nás letos už jednou objevili. Jako zástupce tradičních investic k nám … #75 – Radovan Vávra a Petr Mára – Investiční speciál 2 Read More »

03:36:56

BROCAST

Vydává: Brocast

Brocast je podcastová série dlouhých konverzací se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

Web

Epizoda 85Před dvěma dny 02:26:29

Dominik Stroukal

Ahoj kamarádi, pozvání do 85. epizody našeho podcastu přijal ekonom, chodící kyborg a expert na darkweb Dominik Stroukal. Dominik patří mezi hosty, o které si píšete úplně nejvíc a není vůbec divu, protože konverzace s ním byla nadmíru báječná. Povídali jsme si o prolnutí člověka s technologií. Dominik nám ukazoval svoje čipy v ruce, které … #85 – Dominik Stroukal Read More »

Epizoda 84Před 2 týdny 03:29:23

Robert Vlach je zpět!

Ahoj kamarádi, už jsme zase tady a tentokrát přijal naše pozvání podnikatel a sériový čtenář Robert Vlach. Robert u nás není poprvé. Tehdy jsme si povídali o knižním průmyslu, protože Robert je autorem knihy pro freelancery Na volné noze. V tomto díle jsme navázali na náš první (a na naše poměry krátký) rozhovor a šli … #84 – Robert Vlach je zpět! Read More »

Epizoda 8316. květen 2022 02:21:40

Martin Jan Stránský

Ahoj kamarádi, jsme zpět a tentokrát s rozhovorem, který jednoznačně patří mezi ty nejlepší, které jsme kdy natočili. Naše pozvání totiž přijal doktor a neurolog Martin Jan Stránský. Pana Stránského si možná pamatujete z rozhovoru u Jana Krause, kde měl za úkol nejdřív složit maketu mozku a pak z ní vyndat části, které chybí našemu … #83 – Martin Jan Stránský Read More »

Epizoda 8226. duben 2022 03:43:10

Ondřej Tesárek aka Bratříček

Ahoj kamarádi, vítejte u dalšího rozhovoru. Naším hostem byl brotříček od jiné maminky – Ondřej Tesárek aka Bratříček. Pokud Bratříčka už nějakou dobu sledujete, jistě víte, že se často vyjadřuje k tématům, které hýbou celou společností. A tak jsme zabrousili nejen na jeho začátky tvorby a smazaný profil na Facebooku, ale bavili jsme se především … #82 – Ondřej Tesárek aka Bratříček Read More »

Epizoda 818. duben 2022 02:23:49

MUDr. Filip Tylš

Ahoj kamarádi, jsme opět tady a pokud jste si už stihli přečíst nadpis, tak víte, že naším hostem byl psychiatr, neurovědec a psychledelický psychoterapeut MUDr. Filip Tylš. A pokud nás už nějakou dobu sledujete, tak jistě víte, že téma psychedelik je jednomu z bratrů Dunovských velmi blízké. Tentokrát jsme se ale nebavili o jejich rekreačním … #81 – MUDr. Filip Tylš Read More »

Epizoda 8022. březen 2022 02:29:36

Jaroslav Brychta - Investiční speciál 3

Ahoj kamarádi, vítejte u dalšího epizody našeho nekonečného seriálu investiční speciály od Brocastu. Tahle epizoda vznikla ve spolupráci s naším partnerem podcastu a tím je společnost XTB, která provozuje stejnojmennou investiční aplikaci. A povedlo se nám dotáhnout na rozhovor jednoho z největších expertů na trhy a investora – Jaroslava Brychtu. Jarda má letité a bohaté … #80 – Jaroslav Brychta – Investiční speciál 3 Read More »

Epizoda 7910. březen 2022 03:18:36

Josef Vrtal je zpět!

Čau, lidi, sorry už jsme zase tady. Nadešel čas, na který se spousta automobilových nadšenců netěšila, ale nedá se nic dělat. Naším hostem byl opět Josef Vrtal aka Expert Pepa z Autosalonu. No a o čem jsme se tak mohli asi bavit? Teďka je taková divná doba a tak jsme si s Pepou povídalo o … #79 – Josef Vrtal je zpět! Read More »

Epizoda 7811. únor 2022 02:45:09

Martin Konečný je zpět!

Zdravíčko kamarádi, tak jsme opět tady a tentokrát s hostem, který byl dloooouhé měsíce tím nejposlouchanějším v historii našeho podcastu. A tím je náš kamarád a expert na vyjednávání Martin Konečný. Ještě před začátkem natáčení jsme ho poprosili, zda bychom nemohli tento díl pojmout co nejvíc prakticky. Abychom si mohli z rozhovoru odnést praktické techniky … #78 – Martin Konečný je zpět! Read More »

Epizoda 773. únor 2022 02:59:09

Tomáš Sedláček je zpět!

Přátelé, tak jsme opět zpět i v tomto roce a začínáme pěkně zostra, protože nás podruhé navštívil kecací ekonom a praktický filozof Tomáš Sedláček. Jak to tak s Tomášem bývá, nedrželi jsme se žádného z připravených témat, ale zabrušovali jsme neustále do všeho, co se zdánlivě týkalo tématu, které jsme řešili před minutou. Ale opravdu … #77 – Tomáš Sedláček je zpět! Read More »

Epizoda 7631. prosinec 2021 05:45:14

Silvestrovská Estráda s Bartošem, Paličkou, Váchou a Vlašicem

Dámy a kmáni, nonbinární a nonhexadecimální entity a obecně všichni lidé dobré vůle, kromě komunistů, kteří nejsou dobré vůle, ale jen zasraní. Uranus vstupuje do obratníku kozohrocha s ascendentem v ublížencích, ještírci z pekel chystají novolunární ofenzívu a zástupci Aštarovy flotily pro oblast Prahy, středních Čech a Ústeckého kraje s výjimkou varen pervitinu na Chomutovsku … #76 – Silvestrovská Estráda s Bartošem, Paličkou, Váchou a Vlašicem Read More »