Pytlíkov comedy
6. srpen 2022

Poslechněte si podcast: Pan Fiala a ministryně obrany paní Černochová utíkají před voliči. Dožene je pan Babiš?

Proč pan Babiš doběhl pana Fialu a paní ministryní obrany paní Černochovou? Rozejdou se v dobrém? Utečou v nových F16? Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov známý z vysílání České televize.

03:13

Pytlíkov comedy

Vydává: Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz

Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v nové komediální show, volně navazující na seriál Pytlíkov, vysílaný v České televizi. Satira, vycházející z reálných zpráv politického a společenského života, investigativní novinařina a skvělý vyšetřovací tým, to jsou devízy zábavného pořadu. Nekorekní zábava na www.ifilm.cz. https://www.youtube.com/channel/UCo-KxRLhLqr3i1IYPr2IPaQ https://www.stream.cz/pytlikov-aktualne

Web

Dnes 05:11

Kdo doopravdy postavil čapí hnízdo? Pravda, která bude někoho bolet!

Neschopná policie se konečně vyšvihla. Noví svědci promluvili. Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora v projektu Pytlíkov comedy, navazující na anim.seriál, známý z vysílání České televize.

Před 3 týdny 03:00

Jak se pánové Babiš a Fiala málem pozabíjeli v archívu StB. Jak to, že byli ozbrojení?

V archívech StB se potkal ozbrojený pan Babiš s panem Fialou. Proč tam šli a co tam dělali? Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu nekorektního humoru Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov a animované skeče SouthPrag z pořadu TELETELE.

27. srpen 2022 03:55

Proč pan Babiš pozvracel pana Fialu a proč nakonec pan Fiala pozvracel pana Babiše

Vládnutí pana Fialy neudělalo dobře panu Babišovi a pozvracel ho. Ale námitky pana Babiše neudělaly zase dobře panu Fialovi a taky pana Babiše pozvracel. Kdo je na tom líp? Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov známý z vysílání České televize.

1. srpen 2022 03:04

Pan Zeman poučuje pana Fialu v televizní šatně, dá se Smrtka uplatit?

Pan Fiala a pan Zeman v jedné telvizní šatně, politický matador školí premiéra. A co si myslí o nové moderátorce? Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov známý z vysílání České televize.

14. červenec 2022 03:44

Pan Fiala si vjel do vlasů s panem Babišem v televizní šatně! Co si všechno řekli?

Pan Fiala a pan Babiš v sobě! Léta nashromážděná energie dvou politiků vybuchla! A my jsme byli u toho! Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov známý z vysílání České televize.

30. červen 2022 03:52

Pan Babiš půjde na hereckou školu, Smrtka mu radí postavu Limonádového Joe.

Smrtka se otevřeně pana Babiše ptá, zda spáchal podvod s Čapím hnízdem a zda byl opravdu v STB? Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov známý z vysílání České televize.

17. červen 2022 04:23

Pan Fiala vozí papeži ukrajinskou šálu a Smrtce nabízí neprůstřelnou vestu. Jaký bude další signál?

Smrtka se nebojí zeptat. Pan Fiala se bojí odpovídat. Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov známý z vysílání České televize.

29. květen 2022 03:39

Smrtka rozmlouvá panu Babišovi kandidaturu na prezidenta.

Smrtka rozmlouvá panu Babišovi kandidaturu na prezidenta. Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov známý z vysílání České televize.

19. květen 2022 03:27

Pan Fiala přemlouvá paní Smrtku k nekalostem, kdo vyřeší stoupající bídu?

Pan Fiala vzpomíná na svou cestu na Ukrajinu. Smrtka se nebojí zeptat na cokoli. Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov známý z vysílání České televize.