Klub Rádia Junior
Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Jak se vychovávají děti v Norsku: Častější střídavá péče a bonbóny hlavně v pátek

Proč je v Norsku běžná střídavá péče? Co to znamená a má to pro děti nějaký přínos? A proč je v pátek den bonbónů? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

32:51

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Odpolední jízda se zajímavými moderátory, tématy, soutěžemi a hosty. Kdo přijde do studia tentokrát?

Web

Včera 38:17

Zpěváci a influenceři Ema Karpeles a Nicolas Paul v Klubu Rádia Junior

Které pohádky mají nejradši? Jak se těší na Vánoce? Co zažili na společné dovolené na Bali? V kterých divadlech a filmech je můžeme vidět? Moderuje Klára Nováková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před dvěma dny 40:12

Etnolog Petr Janeček v Klubu Rádia Junior

Kde se vzali čerti? Kdo je Lucifer a co má společného čert a anděl? Vše se dozvíte v čertovském odpolední. Moderuje Jana Rychterová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 38:30

Fyzioterapeutka Iva Bílková v Klubu Rádia Junior

Co dělá zima s naším tělem? Co se s námi děje, když prochladneme? Jaké jsou klady a zásady otužování? Jak se vyhnout úrazům na sněhu a náledí? Moderuje Klára Nováková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 31:38

Zahradník a florista František Hlubocký v Klubu Rádia Junior

Příroda nám nabízí i před Vánocemi hodně vůní a barev. Kdo jiný by je měl znát, než zahradník. S Františkem je probereme a přidáme spoustu fajn tipů. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před pěti dny 34:27

Zoolog Karel Kerouš v Klubu Rádia Junior

Živé zvíře jako dárek pod stromeček. To je parťák na pěkných pár let a ne zábava na chvíli. Jak odborně pečovat o exotická zvířata? Moderuje Veronika Hájková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před šesti dny 36:42

Organizátor a moderátor Gladiátor Race Václav Husák v Klubu Rádia Junior

Pokud vás neodradí bahno, voda, prudké výběhy, hustý les a adrenalinové výzvy, zažijete neopakovatelné sportovní zážitky. Gladiátorem se může stát úplně každý, stačí to jen vyzkoušet. Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 39:04

Sociální sítě snižují sebevědomí. Kateřina pořádá herecké kurzy, kde ho získáte zpět

Katka pomáhá hercům i nehercům s autentickým a přirozeným projevem. Co je pro účastníky kurzu největší výzva? Kdo by měl podobný kurz zkusit? Moderuje Eva Sinkovičová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 37:54

Zpěvák a kytarista Jary Tauber v Klubu Rádia Junior

Poprvé vzal kytaru do ruky ve 13 letech a od té doby jsou nerozluční přátelé. Při studiu na konzervatoři se seznámil s Petrem Jandou z legendární skupiny Olympic, a jel s ním turné po USA, Austrálii a Novém Zélandu. Kde se mu líbilo nejvíc? Kdy se rozhodl, že vedle hraní na kytaru chce i sólové zpívat? A probereme i jeho další plány a koníčky. Moderuje Klára Nováková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 43:02

Naučte se správně nastavit heslo a bránit se podvodníkům v kybersvětě

Jak žít v kyberprostoru tak, aby to bylo bezpečné? Naučíme se správně nastavit heslo, co kam posílat nebo jak se ubránit podvodníkům. Poradí nám s tím Petra Kudrna Sobková a David Kudrna – vzdělávací mikroinfluenceři. Moderuje Jana Rychterová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 39:34

Naše pomoc je překvapuje, i tak chce většina romských uprchlíků zpět na Ukrajinu, uvádí Romodrom

Jak se organizace Romodrom snaží pomáhat romským uprchlíkům z Ukrajiny? Co prožívají jejich děti? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.