Klub Rádia Junior
31. říjen 2022

Poslechněte si podcast: Psycholožka Barbora Downes v Klubu Rádia Junior

Máte někdy pocit, že si s nikým nerozumíte, nezajímá vás nebo nebaví vás to, co všechny ostatní? Zdá se vám, že jste osamělí se svými zájmy a zálibami? Jak si s tím poradit a co by mohlo pomoci zlepšit vztahy se spolužáky a kamarády? Moderuje Romana Růžičková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

32:27

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Rozhovory se zajímavými odborníky, slavnými osobnostmi i začínajícími zpěváky a herci. Jaký super host přijde tentokrát? 

Web

Včera 38:24

Spisovatel Pavel Radosta v Klubu Rádia Junior

Chcete se vypravit do pravěku? Dnes si budeme povídat o mamutech, člověku neandrtálském i o nové knížce Ztracen v zemi mamutů, ze které se můžete leccos naučit. Moderuje Jana Rychterová.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před dvěma dny 38:38

Psycholožka Barbora Downes v Klubu Rádia Junior

Co se s námi děje, pokud zlost a velký vztek cítíme hodně často? Jakou příčinu mají tyto pocity? Dá se proti vzteku něco udělat? Moderuje Romana Růžičková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 32:31

Tanečnice Linda Gaja v Klubu Rádia Junior

Tanečnice Linda má dva hady - hroznýše Honzíka a krajtu Pepíka. Vzorně se o ně stará, vypráví o nich dětem ve školách a školkách, a když je příležitost, tak si s nimi i zatančí. Jak se tančí s hady? Moderuje Jitka Slezáková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 38:25

Bloggeři a běžci z Running2 Soňa a Michal Hrabcovi v Klubu Rádia Junior

Jak láska ke sportu může člověku kompletně změnit život, najít přátele, životního partnera či prožít věci, o kterých se vám možná nikdy ani nezdálo? Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před pěti dny 31:05

Odborná poradkyně pro zdravý životní styl Kateřina Cajthamlová v Klubu Rádia Junior

Poradíme, jakým dárkem určitě uděláte radost vašim blízkým a navíc vás nebude stát ani korunu. Co to je a jak takové dárky připravit? Moderuje Roman Víšek.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před šesti dny 34:28

Marcela Vostřelová z knižního studia Pop-Pap a autorka básniček Ester Stará v Klubu Rádia Junior

Marcela napsala hravou knížku Meky Mek - skutečný svět zvířátek s vystřihovánkami a malováním foukacími fixy, a Ester knihu doplnila básničkami. Moderuje Veronika Hájková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 37:10

Muzikant, zpěvák a skladatel Ondřej Pečenka se svými dcerami v Klubu Rádia Junior

Skupina Pískomil se vrací vydává nové album. Proč se jmenuje Hotovoo? Proč tahle rodinná partička pojmenovala svou formaci právě po Pískomilovi a kam se vrací? A pozor, Pískomil dorazí k nám do studia! Vyzpovídejte si i jeho! Řeč bude taky o legračních textech, bláznivých kostýmech a nejmladších členech skupiny. Těmi jsou jedenáctiletá Emilka, osmiletá Josefína a šestiletý Benjamín. Moderuje Klára Nováková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 37:36

Učitel Tomáš Benáček a učni Petr Filipovič a Martin Pouza v Klubu Rádia Junior

Dnes bude řeč o přehlídce České ručičky a o učebním oboru Obraběč kovů. Jak voní železo? Co se dá vyrobit z kovu? A může to být zábava? Moderuje Jana Rychterová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 39:22

Psycholožka Barbora Downes v Klubu Rádia Junior

Strach, vztek nebo třeba smutek - to vše může být důvod, proč někdo začne ubližovat sám sobě. Jak takové chování zastavit, nebo jak pomoci kamarádovi, který se takhle chová? Moderuje Romana Růžičková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 28:42

Ředitel Městských lesů Hradec Králové Milan Zerzán v Klubu Rádia Junior

I na podzim je v lese krásně. Také o něj se ale musí někdo starat. Kdo je to hajný a kdo myslivec? Co se teď před zimou v lese vlastně děje? Moderuje Zdeněk Novák. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.