První dotek Zdeňka Folprechta
NejnovějšíPřed šesti dny

Poslechněte si podcast: Zdeněk Folprecht: Zápasy na zmrzlém trávníku byly horší než na blátě. Všechno mnohem víc bolelo

V dalším díle pořadu První dotek Zdeňka Folprechta přišla řeč na hru na zmrzlém trávníku, simulování, nadávky z tribuny, ale i na roli fotbalových agentů. Chtěl by někdy Folprecht zastávat funkci hráčského agenta? Na jaké kategorie dělí simulování ve fotbale? Jak maminka bývalého ligového fotbalisty vnímala nadávky na jejího syna? Užijte si celý díl.

47:12

První dotek Zdeňka Folprechta

Vydává: Český rozhlas

Aktuální fotbalová témata z domácí i zahraniční scény probírá bývalý ligový hráč Zdeněk Folprecht, který v dresu Sparty Praha vybojoval titul a se Slovanem Liberec si zahrál Evropskou ligu. Užijte si unikátní fotbalovou sportovní talkshow.

Web

Před týdnem 41:37

Folprecht o výplatách: Reakci fotbalistů Příbrami chápu. Kdysi jsem organizoval stávku na Žižkově

Čtvrteční dopoledne na Radiožurnálu Sport patří fotbalu, nejinak tomu bylo i dnes. Moderátor David Nyč si s fotbalovým expertem Zdeňkem Folprechtem povídal o zahraničních posilách Sparty Prahy před startem jarní části Fortuna ligy, ale také o tom, co říká na stávku fotbalistů Příbrami. Kolik se ve Spartě platilo zápisné, když na Letnou přicházel Folprecht? Zažil v kabině někoho, kdo nechtěl platit stanovené pokuty? Poslechněte si další díl pořadu První dotek.

Před 2 týdny 40:21

Folprecht: Vítězný pokřik je česká specialita. V zahraničí jsem nic takového nezažil

Komunikace mezi fotbalovými rozhodčími a hráči, děti jako maskoti a podavači míčů nebo přínos kanonýrů pro tým. To jsou hlavní témata pořadu První dotek Zdeňka Folprechta. Jak dopadl jeho kvíz s posluchačem Jiřím? Jaký vítězný pokřik přinesl Folprecht do kabiny Viktorie Žižkov? Pochválil někdy rozhodčího za dobře odpískaný zápas? To se dozvíte ve sportovní talkshow, která přináší fotbalové zajímavosti.

Před 3 týdny 39:07

Zdeněk Folprecht: Když se fanoušek choval slušně, tak jsem mu vždy dres rád věnoval

Ve studiu Radiožurnálu Sport si o zajímavých tématech povídali moderátor David Nyč a fotbalový expert Zdeněk Folprecht. V pořadu První dotek přišla řeč na nástrahy hry a potenciálních zranění na umělém povrchu. Dozvíte se i kolik financí stojí hráče dres, který věnuje fanouškům. Jak fotbalisté z nižších soutěží kombinují civilní zaměstnání s fotbalem? Jak Zdeněk Folprecht naložil s první výplatou, kterou dostal v mládežnickém výběru Sparty? Užijte si celý díl.

5. leden 2023 34:01

Poslechněte si novou sportovní talkshow První dotek Zdeňka Folprechta. Každý čtvrtek od 10:06

Radiožurnál Sport má novou sportovní talkshow zaměřenou na fotbal! Každý čtvrtek od 10:06 si budou o aktualitách ze světa fotbalu na domácí i zahraniční scéně povídat David Nyč a Zdeněk Folprecht. Bývalý ligový hráč, který vyhrál titul se Spartou a se Slovanem Liberec si zahrál Evropskou ligu, se těší i na vaše názory. Co říká na přestup Ronalda do arabského celku? Byla příprava pod trenérem Trpišovským opravdu tak tvrdá? Nenechte si ujít První dotek Zdeňka Folprechta.