NA PODLAZE
Sezóna 1Epizoda 1323. prosinec 2021

Poslechněte si podcast: Projekt stážista a ALZA zase překvapila | Na podlaze 13

Dnešní předvánoční díl byl rychlým shrnutím všeho, co jsem měl zrovna na jazyku. Pochlubil jsem se tím, že doma skládám konečně LEGO® sety. Představil jsem projekt Stážista nebo třeba to, co nás čeká v příštím dílu. Alza mě v některých věcech trápí a v jiných překvapuje, takže i o tom bylo mé dnešní povídání.  V posledních dnech mě začínají sledovat zajímaví lidé včetně např. Milana Poláka. Kvůli tomu je plán na následující rok jasný, ale nepředbíhejme! Pěkné svátky všem a příští čtvrtek opět na slyšenou! :) A málem bych zapomněl - poslouchal jsem Brocast s Vávrou a Márou - Doporučuju! :) VŠECHNY DŮLEŽITÉ ODKAZY NAJDEŠ ZDE: https://michal.saviory.eu [https://www.youtube.com/redirect?event=video_description&redir_token=QUFFLUhqa2k0NVVzSmtWeG94dGNMV0FMTnNKdWhuM0pZZ3xBQ3Jtc0ttbWxwOC14aDBvQlk1N0wzMDBRQU1xOHlZWG1hUlBTNkdDamlya0J4UUdCYmtRRW90enh1cWFqblZBREJ3dFdrX1RfTzVVelpNLVh4NjdUQmNIU3FWNzVsb1VVODNtU2JfeEo4RG5oTDJxWkltQU9zbw&q=https%3A%2F%2Fmichal.saviory.eu] Podnikání je někdy velmi nepředvídatelné a může člověku přinést spoustu radostí i starostí! Mým hlavním cílem je dokumentovat svou podnikatelskou cestu a inspirovat tak ostatní k tomu, aby se nebáli začít dělat to, co je opravdu naplňuje. 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! #podcast [https://www.youtube.com/hashtag/podcast] #podnikani [https://www.youtube.com/hashtag/podnikani] #byznys [https://www.youtube.com/hashtag/byznys] LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

37:55

NA PODLAZE

Vydává: Michal Saviory

Podcast o podnikání, investování a hlavně o LEGO® stavebnici! Na internetu si říkám Michal Saviory a moderuji podcast NA PODLAZE. Věci řeším za pochodu a vše si dělám po svém... Z toho důvodu nahrávám doslova na podlaze a na obyčejný klopový mikrofon. Podcast vychází každý čtvrtek a vždy si při něm srovnám své myšlenky. https://michal.saviory.eu

Web

Sezóna 1Epizoda 79Včera 21:53

PŘICHÁZÍ ZLOM: Buď to urveme nebo padneme! 📊 | Na podlaze 79

Z dnešního shrnujícího dílu mám fakt dobrý pocit. Celý díl jsem poslechl a nadchl jsem se z něj ještě víc než při natáčení. Je skvělý slyšet, co všechno se (ne)povedlo... 🤓🙏🏻  Veškerý obsah na sítí plánuji přes aplikaci Metricool: https://i.mtr.cool/DHJBVW 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #byznys #lego #podnikani LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 78Před týdnem 28:48

🇧🇦BOSNA: Místo plné mnoha překvapení! 😲 | Na podlaze 78

Další měsíc, další stát a my jsme tentokrát s přítelkyní navštívili Bosnu! Tato země mě opravdu hodně oslovila a ze všech ostatních východních zemí mě bavila zatím asi nejvíc! 🤩 A to i přes to, že tam toho zase tolik k vidění nebylo... 😅 Veškerý obsah na sítí plánuji přes aplikaci Metricool: https://i.mtr.cool/DHJBVW 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #cestovani #bosna #podnikani LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 77Před 2 týdny 21:22

Má cesta za prvním MILIONEM! 📈💰 | Na podlaze 77

Za poslední měsíc jsem nakoupil OBROVSKÉ množství zboží. Můj roční cíl, dosažení MILIONU LEGO® kostek v našem skladu, zvládneme za první kvartál tohoto roku! TO JE FAKT ŠÍLENÝ! 🙉🤣 Veškerý obsah na sítí plánuji přes aplikaci Metricool: https://i.mtr.cool/DHJBVW 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #byznys #podnikani LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 76Před 3 týdny 41:09

TikTok Analýza a Strategie 2023! 🔢 | Na podlaze 76

Dnes se podíváme na TikTok Analýzu od společnosti Metricool. Ve spojení s ní přidám klasicky svůj náhled a zkušenosti...  Zaujal tě Metricool a chceš mě podpořit? Registruj se ZDE: https://i.mtr.cool/DHJBVW Analýzu najdeš zde: https://metricool.com/tiktok-study/ 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #byznys #podnikani LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 752. březen 2023 16:58

Krátký a úspěšný měsíc! 📈 | Na podlaze 75

Další díl zaměřený na shrnutí února a naplánování plánů na měsíc březen. Díky za podporu! :) 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #byznys #podnikani LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 7423. únor 2023 31:01

ŽIJ(u) život naplno! 🔋 Itálie, Passenger a George Ezra! 🇮🇹 🎸 | Na podlaze 74

Další týden, další měsíc a já jsem byl opět v dalším státu! :) Tentokrát to byla Itálie, konkrétně město Benátky. Po návratu do ČR jsem se stihl zastavit na koncertu Passenger a George Ezra. Chci zažít co nejvíce věcí, CHCI ZAŽÍT VŠECHNO! :) 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #cestovani #hudba LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 7316. únor 2023 32:46

Filmy a seriály, které mě dostaly až sem! 🎬🤓 | Na podlaze 73

Další týden a já jsem tu s dalším tématem. Tentokrát jsem se podíval na filmy a seriály, které mi v určitém směru otevřely oči a tak trochu mě formovaly do osobnosti, kterou jsem dnes... Budu rád, když se do komentářů podělíš o své filmy, které ti něco daly.... :) 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #podnikani #byznys LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 729. únor 2023 05:01

Věci někdy (NE)JDOU podle plánu 😐 | Na podlaze 72

Někdy věci nejdou podle plánu, a tak jsem dnes vydal kratší díl... Nemá smysl dělat něco na sílu, když to tak necítím a není to smrtelně důležitý. Uvidíme se zase příští týden! :) 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #podnikani #byznys LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 712. únor 2023 36:34

Co se dá (ne)stihnout za 31 DNÍ 📅 | Na podlaze 71

Chci být v rámci své podnikatelské cesty co možná nejvíce otevřený... Proto jsem se rozhodl přidat na měsíční bázi do podcastu díl, který se bude zabývat shrnutím uplynulého měsíce a plánováním toho následujícího. Můžete tak alespoň okrajově vnímat, co všechno se mi (ne)povedlo a v čem se neustále snažím zlepšovat. :) 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #podnikani #byznys LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 7026. leden 2023 56:09

PODNIKÁNÍ Z GARÁŽE: O zakázkovém vyšívání 🧵 se Zdenkem Malichem | Na podlaze 70

Dnešním hostem byl podnikatel Zdenek Malich, který se zabývá zakázkovým vyšívání na textil. Něco takového zvládne dělat již od jednoho kusu a téměř na jakýkoliv textilový produkt. Taky jsme probrali jeho postoj na sociálních sítích nebo jeho kariéru florbalisty!  Mrkněte na Zdenkův web a Instagram: https://www.e-krokodylek.cz https://www.instagram.com/zdenekmalich/ 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #podnikani #byznys LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.