Kryptonovinky.cz
22. červenec 2022

Poslechněte si podcast: Prodeje institucí a budoucnost Ethereum

Instituce prodaly od května více jak 200 tisíc bitcoinů, BTC to na "kolena" nedostalo, Ethereum musí řešit sharding a Sam Bankman-Fried je optimistický pokud ide o závěr bearmarketu. I dnes je tu přehled top zpráv ze světa kryptoměn.

23:02

Kryptonovinky.cz

Vydává: Kryptonovinky.cz

Aktuální novinky ze světa kryptoměn

Web

Před dvěma dny 17:59

Bitcoin je no. 1.

Bitcoin je aktuálně číslo 1. podle Goldman Sachs, SEC zamítla další Bitcoin ETF a podle Edwardsa je investování do BTC v aktuální situaci skvělou příležitostí pro dlouhodobých investorů. Je tu dnešní přehled top zpráv ze světa kryptoměn.

Před třemi dny 16:21

Přijde nepříjemné období pro Bitcoin v druhem půlroku?

Cena Bitcoinu by mohla opět oslabit v druhém půlroku, varuje Lyn Aldenová. Americká politička chce udělat v Arizoně BTC zákonným platidlem a její kolegyňe Elizabeth Warrenová se zase těší tomu, že SEC šlape kryptotrhu po krku. Je tu dnešní přehled TOP zpráv.

Před čtyřmi dny 22:16

SEC vs. Grayscale a nové "krypto" pravidla pro banky v EÚ

Bitcoin ETF v USA stále není, ale podle nejnovějších zpráv by se věc mohla tento rok posunout o krok dále. V EÚ se banky dočkají nových pravidel se zacházení s kryptoměnami, Blockstream získal nové peníze v dalším kole financování a Jim Cramer porovnával BTC se zlatem. I dnes je tu přehled TOP zajímavosti ze světa kryptoměn.

Před pěti dny 19:54

BTC hodleři pevně drží, těžaři prodávají

Bitcoinoví hodleři nemění svoji strategii ani v čase růstu ceny BTC, mineři však poměrně ve velkém prodávají. Bitcoin rozzářil Berlín a Ethereum je blíže k hardfoku Shanghai. I o tom v dnešním souhrně top zpráv ze světa kryptoměn.

Před týdnem 23:21

Bankrot Genesis a vzkříšení FTX?

Kryptoměnová společnost Genesis oficiálně zbankrotovala, Arthur Hayes varuje, že BTC může padnout na nové dno tohoto cyklu a FTX by teoreticky mohla ožít. Jsou tu dnešní TOP zprávy ze světa kryptoměn.

Před týdnem 21:37

Píše se další bankrot významné krypto firmy?

Vypadá to tak, že v nejbližších dnech může společnost Genesis vyhlásit bankrot, čím se stane další velkou firmou, která nezvládne probíhající kryptozimu. Mezitím zaujaly i zprávy o vývojářích Ethereum, raste tokenu FTT, ohledem kauzy Ripple vs. SEC či o regulaci MiCA.

Před týdnem 24:53

Jak je na tom Bitcoin po růstu nad $20 000?

Bitcoin je po delší době nad cenou 21 tisíc dolarů, čím smazal všechny ztráty po kolapsu burzy FTX. Nadějně vypadají i některé onchain data a zvláštností je vytrácející se korelace s akciovým trhem.

Před 2 týdny 14:04

Bitcoin po delší době posílil nad $18 000

Cena Bitcoinu se po delší době přešvihla přes 18 000 dolarů. Pomoct mohly i dobré zprávy ohledem zkrachovalé burzy FTX nebo investice do společnosti Microstrategy. Je tu tradiční přehled top zpráv dne.

Před 2 týdny 19:25

Problémy BUSD a Digital Currency Group

Stablecoin BUSD na Binance Smart Chain ne vždy ideálně pegoval k americkému dolaru. Krize Digtral Currency Group může zásadně ovlivnit náladu na kryptotrhu a Coinbase přistupuje k dalšímu propouštění. I o tom v dnešním přehledu top zpráv ze světa kryptoměn.

Před 3 týdny 23:08

Je cena BTC v ohrožení kvůli Digital Currency Group?

Zprávy týkající se Grayscale vynořují otazníky ohledem budoucnosti jejích fondů, co by mohlo ovlivnit i cenu kryptoměn. Mezitím byla Binance označená za vítěze roku 2022 a kryptofondy zažily nevýrazný rok přílivu kapitálu.