Podnikatel+
Sezóna 1Epizoda 9Před týdnem

Poslechněte si podcast: Privátní značky jsou na vzestupu, i díky inflaci

Jak ušetřit? Jednoduchou cestu nabízejí privátní značky obchodníků, kteří si kvalitu značek pod vlastním názvem ostře sledují a přitom nabídnou nižší cenu. Nahlédněte pod pokličku kamenného obchodu a e-shopu a zjistěte, jak funguje byznys privátních značek.  Hosty podcasty jsou vedoucí oblasti čerstvého zboží Kaufland ČR Blanka Bogel, obchodní ředitel Košík.cz Tomáš Jeřábek [https://www.linkedin.com/in/tomas-jerabek-57557b45/] a obchodní ředitel Fairy Tailors Ondřej Tyleček [https://www.linkedin.com/in/ondrejtylecek/]. Moderuje Michael Hovorka [https://www.podnikatel.cz/autori/michael-hovorka/] a produkci zajišťuje Jana Langerová [https://www.podnikatel.cz/autori/jana-langerova/]. Související článek najdete na Podnikatel.cz [https://www.podnikatel.cz/clanky/kup-ted-a-zaplat-pozdeji-na-cem-je-postaven-byznys-odlozenych-plateb/]. Sledujte nás na Instagramu [http://instagram.com/podnikatel.cz/] a TikToku [https://www.tiktok.com/@podnikatel.cz]. Všechny díly jsou k dispozici na podnikatelplus.cz [http://podnikatelplus.cz/]. Tipy a náměty pro natáčení můžete zasílat na adresu: plus@podnikatel.cz [plus@podnikatel.cz].

33:45

Podnikatel+

Vydává: Internet Info

🔥 PODNIKATELPLUS.CZ - aktuální a trendy témata v byznysu. Přináší Podnikatel.cz

Web

Sezóna 1Epizoda 10Před třemi dny 29:51

OSA vs. podnikatelé: Kdo po změně zákona vyjde jako vítěz?

Novela autorského zákona přináší změny v platbách pro kolektivní správce autorských práv. Některým podnikatelům povinnost platit poplatky zanikne. Kterých se to bude týkat?  Hosty podcasty jsou právník Integramu Václav Hodonický, poslanec Jakub Michálek (Pirátská strana) a advokát Petr Molnár.  Moderuje Michael Hovorka [https://www.podnikatel.cz/autori/michael-hovorka/] a produkci zajišťuje Jana Langerová [https://www.podnikatel.cz/autori/jana-langerova/]. Související článek najdete na Podnikatel.cz [https://www.podnikatel.cz/clanky/kup-ted-a-zaplat-pozdeji-na-cem-je-postaven-byznys-odlozenych-plateb/]. Sledujte nás na Instagramu [http://instagram.com/podnikatel.cz/] a TikToku [https://www.tiktok.com/@podnikatel.cz]. Všechny díly jsou k dispozici na podnikatelplus.cz [http://podnikatelplus.cz/]. Tipy a náměty pro natáčení můžete zasílat na adresu: plus@podnikatel.cz [plus@podnikatel.cz].

Sezóna 1Epizoda 8Před 2 týdny 39:56

Black Friday pohledem dvou největších e-shopů

Budou slevy pro zákazníky magnetem, nebo budou vůči nabídce imunní, protože šetří? To si žádný obchodník netroufne odhadnout. Jisté je jedno, slevy letos budou férové.  Hosty podcastu jsou marketingová ředitelka Alza.cz Klára Blažková [https://www.linkedin.com/in/klára-blažková-pravdová-40690767/], marketingový ředitel Mall.cz Martin Komora [https://www.linkedin.com/in/martin-komora/] a Jakub Křenek [https://www.linkedin.com/in/cenzanni/] z agentury Adison.  Moderuje Michael Hovorka [https://www.podnikatel.cz/autori/michael-hovorka/] a produkci zajišťuje Jana Langerová [https://www.podnikatel.cz/autori/jana-langerova/]. Související článek najdete na Podnikatel.cz [https://www.podnikatel.cz/clanky/kup-ted-a-zaplat-pozdeji-na-cem-je-postaven-byznys-odlozenych-plateb/]. Sledujte nás na Instagramu [http://instagram.com/podnikatel.cz/] a TikToku [https://www.tiktok.com/@podnikatel.cz]. Všechny díly jsou k dispozici na podnikatelplus.cz [http://podnikatelplus.cz/]. Tipy a náměty pro natáčení můžete zasílat na adresu: plus@podnikatel.cz [plus@podnikatel.cz].

Sezóna 1Epizoda 71. listopad 2022 39:16

Marketingová kuchařka, jak na firemní TikTok

Firemní značky by měly začít přemýšlet o vstupu na sociální síť TikTok, než jim ujede vlak. Výkon je tam rychlý a reklama zatím i levná. Hosty podcasty jsou výkonný ředitel ZOOT.cz Milan Polák [https://www.linkedin.com/in/milan-polák-9b136061/], Head of Blueglue Pavel Paradýs [https://www.linkedin.com/in/pavelparadys/] a executive director z LCG New Media Vojtěch Lambert [https://www.linkedin.com/in/vojtechlambert/].  Moderuje Michael Hovorka [https://www.podnikatel.cz/autori/michael-hovorka/] a produkci zajišťuje Jana Langerová [https://www.podnikatel.cz/autori/jana-langerova/]. Související článek najdete na Podnikatel.cz [https://www.podnikatel.cz/clanky/kup-ted-a-zaplat-pozdeji-na-cem-je-postaven-byznys-odlozenych-plateb/]. Sledujte nás na Instagramu [http://instagram.com/podnikatel.cz/] a TikToku [https://www.tiktok.com/@podnikatel.cz]. Všechny díly jsou k dispozici na podnikatelplus.cz [http://podnikatelplus.cz/]. Tipy a náměty pro natáčení můžete zasílat na adresu: plus@podnikatel.cz [plus@podnikatel.cz].

Sezóna 1Epizoda 625. říjen 2022 29:33

Maso není třeba aneb byznys zaměřený na flexitariány

Flexitarián je pro někoho stále neznámým pojmem, pro výrobce potravin nová cílovka, kterou mohou zaujmout. Poslouchejte další díl podcastu Podnikatel+ Hosty podcastu jsou business manager Garden Gourmet [https://www.gardengourmet.cz] Zbyněk Haindl [https://www.linkedin.com/in/zbynek-haindl-bb51225/], zakladatel Vegmania.cz [https://www.vegmania.cz] Pavel Ovesný [https://www.linkedin.com/in/pavelovesny/] a partner Contexto [https://www.contexto.cz] Tomáš Vacek [https://www.linkedin.com/in/tomáš-vacek-aa22aa4a/].  Moderuje Michael Hovorka [https://www.podnikatel.cz/autori/michael-hovorka/] a produkci zajišťuje Jana Langerová [https://www.podnikatel.cz/autori/jana-langerova/]. Související článek najdete na Podnikatel.cz [https://www.podnikatel.cz/clanky/kup-ted-a-zaplat-pozdeji-na-cem-je-postaven-byznys-odlozenych-plateb/]. Sledujte nás na Instagramu [http://instagram.com/podnikatel.cz/] a TikToku [https://www.tiktok.com/@podnikatel.cz]. Všechny díly jsou k dispozici na podnikatelplus.cz [http://podnikatelplus.cz/]. Tipy a náměty pro natáčení můžete zasílat na adresu: plus@podnikatel.cz [plus@podnikatel.cz].

Sezóna 1Epizoda 518. říjen 2022 26:50

Na český trh v budoucnu dorazí maso vyrobené v laboratoři

Možná do pár let si budeme moci v supermarketu zakoupit hovězí maso, které vzniklo v laboratoři. Bude zdravější a při jeho výrobě nezemře jediné zvíře. Kolik bude stát a kdy dorazí na trh? Poslouchejte další díl podcastu Podnikatel+ Hosty podcastu jsou vědecká pracovnice Bene Meat Technologies [http://www.benemeat.com] Petra Nevečeřalová, výkonný ředitel Bene Meat Technologies [http://www.benemeat.com] Roman Kříž a Chief Executive Officer LESENSKY.CZ [https://www.lesensky.cz] Roman Kučera [https://www.linkedin.com/in/roman-kucera-lesensky-cz/].  Moderuje Michael Hovorka [https://www.podnikatel.cz/autori/michael-hovorka/] a produkci zajišťuje Jana Langerová [https://www.podnikatel.cz/autori/jana-langerova/]. Související článek najdete na Podnikatel.cz [https://www.podnikatel.cz/clanky/kup-ted-a-zaplat-pozdeji-na-cem-je-postaven-byznys-odlozenych-plateb/]. Sledujte nás na Instagramu [http://instagram.com/podnikatel.cz/] a TikToku [https://www.tiktok.com/@podnikatel.cz]. Všechny díly jsou k dispozici na podnikatelplus.cz [http://podnikatelplus.cz/]. Tipy a náměty pro natáčení můžete zasílat na adresu: plus@podnikatel.cz [plus@podnikatel.cz].

Sezóna 1Epizoda 411. říjen 2022 23:15

V Česku si razí cestu food trucky

Občerstvení na kolečkách nabízí alternativu ke stravování v restauracích nebo u stánků s připálenou klobásou. Food trucky jezdí lokálně i celorepublikově. Nabízíme pohled do dvou food trucků v dalším díle Podnikatel+ Hosty Podnikatel+ jsou provozovatel GULE food truck [https://www.gulefoodtruck.cz/] Martin Ballaty, provozovatel Mutan Fast foodu & Cateringu [https://mutantfastfood.cz/] David Kania a ředitel obchodní části Bezobalu [https://bezobalu.org/] Jiří Sedlák.  Moderuje Michael Hovorka [https://www.podnikatel.cz/autori/michael-hovorka/] a produkci zajišťuje Jana Langerová [https://www.podnikatel.cz/autori/jana-langerova/]. Související článek najdete na Podnikatel.cz [https://www.podnikatel.cz/clanky/kup-ted-a-zaplat-pozdeji-na-cem-je-postaven-byznys-odlozenych-plateb/]. Sledujte nás na Instagramu [http://instagram.com/podnikatel.cz/] a TikToku [https://www.tiktok.com/@podnikatel.cz]. Všechny díly jsou k dispozici na podnikatelplus.cz [http://podnikatelplus.cz/]. Tipy a náměty pro natáčení můžete zasílat na adresu: plus@podnikatel.cz [plus@podnikatel.cz].

Sezóna 1Epizoda 327. září 2022 30:39

Zákulisí byznysu influencer marketingu

Jak probíhá spolupráce influencerů s kosmetickými firmami a jak spolupráci nastavuje agentura? Rozebíráme v dalším díle Podnikatel+ Hosty Podnikatel+ jsou influencerka Klára Jonášová [https://www.tiktok.com/@klarajonasova], Managing Director Andrea Hurychová [https://www.linkedin.com/in/andrea-hurychova/] z WeDigital a psycholog Dr. Adam Kulhánek [https://www.linkedin.com/in/dradamkulhanek/] z Kliniky adiktologie.  Moderuje Michael Hovorka [https://www.podnikatel.cz/autori/michael-hovorka/] a produkci zajišťuje Jana Langerová [https://www.podnikatel.cz/autori/jana-langerova/]. Související článek najdete na Podnikatel.cz [https://www.podnikatel.cz/clanky/kup-ted-a-zaplat-pozdeji-na-cem-je-postaven-byznys-odlozenych-plateb/]. Sledujte nás na Instagramu [http://instagram.com/podnikatel.cz/] a TikToku [https://www.tiktok.com/@podnikatel.cz]. Všechny díly jsou k dispozici na podnikatelplus.cz [http://podnikatelplus.cz/]. Tipy a náměty pro natáčení můžete zasílat na adresu: plus@podnikatel.cz [plus@podnikatel.cz].

Sezóna 1Epizoda 220. září 2022 27:22

Odložené platby ve formě kup teď a zaplať později

Odložené platby nebo  i nákup na třetinky. Pojmy, které ještě některým Čechům zůstávají neznámé a nedokážou si pod tím nic představit. Princip je ale vcelku jednoduchý. Produkt má zákazník ihned, ale celková platba proběhne později.   Hosty Podnikatel+ jsou Richard Kotrlík [https://www.linkedin.com/in/richard-kotrl%C3%ADk-45126630/] - CEO Skip Pay (dříve MallPay), Ladislav Tyll [https://www.linkedin.com/in/ladislav-tyll-26484351/] - VŠE a David Borges [https://www.linkedin.com/in/david-borges-0044a84/] - Člověk v tísni.   Moderuje Michael Hovorka [https://www.podnikatel.cz/autori/michael-hovorka/] a produkci zajišťuje Jana Langerová [https://www.podnikatel.cz/autori/jana-langerova/].  Související článek najdete na Podnikatel.cz [https://www.podnikatel.cz/clanky/kup-ted-a-zaplat-pozdeji-na-cem-je-postaven-byznys-odlozenych-plateb/]. Sledujte nás na Instagramu [http://instagram.com/podnikatel.cz/] a TikToku [https://www.tiktok.com/@podnikatel.cz]. Všechny díly jsou k dispozici na podnikatelplus.cz [http://podnikatelplus.cz]. Tipy a náměty pro natáčení můžete zasílat na adresu: plus@podnikatel.cz [plus@podnikatel.cz].

Sezóna 1Epizoda 113. září 2022 22:26

Super rychlé doručení zboží včetně toho nadměrného

Objednáte dnes a ještě dnes obdržíte. V Česku rostou raketově služby, které nabízejí same day delivery. Češi si během covidu navykli více objednávat zboží a produkty online. Konkurence v oblasti doručování je vysoká a uspěje nyní ten, kdo doveze objednávku ještě ten samý den. Hosty Podnikatel+ jsou Josef Dvořák [https://www.linkedin.com/in/josef-dvorak-585a662a/] - ředitel Wolt Drive, Ivo Velíšek [https://www.linkedin.com/in/ivo-vel%C3%ADšek-393707a/] - výkonný ředitel DODO a Ondřej Tyleček [https://www.linkedin.com/in/ondrejtylecek/] - obchodný ředitel Fairy Tailors.  Moderuje Michael Hovorka [https://www.podnikatel.cz/autori/michael-hovorka/] a produkci zajišťuje Jana Langerová [https://www.podnikatel.cz/autori/jana-langerova/]. Související článek najdete na Podnikatel.cz [https://www.podnikatel.cz/clanky/v-cesku-se-rozjizdi-super-rychle-doruceni-zbozi-vcetne-toho-nadmerneho/]. Sledujte nás na Instagramu [http://instagram.com/podnikatel.cz/] a TikToku [http://tiktok.com/@podnikatel.cz]. Všechny díly jsou k dispozici na podnikatelplus.cz [http://podnikatelplus.cz/]. Tipy a náměty pro natáčení můžete zasílat na adresu: plus@podnikatel.cz [plus@podnikatel.cz].