Press klub

Frekvence 1

Pořad rádia Frekvence 1

Web

Epizody

Před třemi dny
19:07

Nakupte si termostaty, ať dobře regulují vaše vytápění, radí ekonom Petr Musil

Hostem Press klubu Frekvence 1 byl ekonom Petr Musil. V rozhovoru mimo jiné posluchačům poradil, jak snadno mohou ušetřit na stále zdražujících se energiích.

Před čtyřmi dny
18:45

Jean-Paul Belmondo vydržel 15 minut stát za neuvěřitelného aplausu. Něco takového zažije málokdo, říká v Press klubu Věra Míšková

Čtvrteční Press klub Frekvence 1 a časopisu Reflex byl věnovaný památce velikána francouzského filmu Jeana-Paula Belmonda. S Honzou Dědkem na něj vzpomínala filmová kritička Věra Míšková. Připomněla 15minutový aplaus na festivalu v Cannes v roce 2011 i to, jaký byl Belmondo sportovec. A jaké filmy má Věra Míšková s Belmondem nejraději a jak se její preference proměnily v čase? Na to odpovídá v Press klubu Frekvence 1 a časopisu Reflex.

Před pěti dny
24:36

Jana Maláčová: Za sebe nechci spolupracovat s ODS!

Jana Maláčová nepochybuje o tom, že se ČSSD dostane do poslanecké sněmovny. Kdo jiný by podle ní měl hájit spravedlnost a fungování životních jistot. Sdělila, že si nedovede představit spolupráci s ODS. Zmínila také, že lidé s příjmem nad 110 tisíc korun by měli mít vyšší daně s tím, že silnější člověk by měl pomáhat.

Před šesti dny
14:29

Papeže na Slovensko přilákalo osobní kouzlo prezidentky Čaputové, řekl v Press klubu Zbigniew Czendlik

Hostem Press klubu Frekvence 1 byl známý katolický kněz Zbigniew Czendlik. V rozhovoru mimo jiné řekl, že papež František přijel - podle něj - na návštěvu Slovenska díky osobnímu kouzlu prezidentky Zuzany Čaputové.

Před šesti dny
20:02

Jednota po 11. září se vytratila! Amerika je rozdělená, řekl v Press klubu Miroslav Konvalina

Hostem Press klubu Frekvence 1 byl šéf Českého domu v New Yorku Miroslav Konvalina. V rozhovoru promluvil především o tom, jak si město připomnělo 20 let od teroristických útoků z 11. září 2001.

Před týdnem
18:18

Důležité je se na sluníčku nespálit, řekl v Press klubu dermatolog Petr Velčevský

Hostem Press klubu Frekvence 1 byl známý český dermatolog Petr Velčevský. Mimo jiné promluvil o tom, kdy je dobré se znaménky navštívit dermatologa a také to, jak bychom se měli chovat při opalování na sluníčku.

Před týdnem
12:44

Belmondo přivedl na plátno uličníka, rošťáka a rebela, vzpomínala v Press klubu Mirka Spáčilová

Hostem Press klubu Frekvence 1 byla filmová kritička Mirka Spáčilová. V rozhovoru především vzpomínala na zesnulého herce Jeana-Paula Belmonda, který zemřel v pondělí ve věku 88 let.

Před týdnem
24:16

Roman Šmucler: Lidé umírali také na strach!

Prezident stomatologické komory Roman Šmucler v Press klubu prohlásil, že spousta starších lidí zemřela strachem. Mezi ně patřil také jeho otec. Když viděl v televizi, co se děje, ztratil chuť k životu. Není možné slyšet, že všichni umřeme. Kdyby se virus vrátil, je podle Šmuclera důležité léčit. A také naťuknul volby, které označil za volby o ničem. Více v našem Press klubu.

Před týdnem
21:52

Jan Kubáček: Prezident Zeman se dopisem pražskému primátorovi aktivně zapojil do kampaně

Hostem Heleny Šulcové v Press klubu byl politolog Jan Kubáček. Podle něj prezident Miloš Zeman aktivně vstoupil do předvolební kampaně. A to dopisem pražskému primátorovi Zdeňkovi Hřibovi ohledně problémů v pražské dopravě. Řeč byla i o předvolebních průzkumech nebo návštěvě Andreje Babiše mladšího na meetingu v Ústí nad Labem. A z dotazů posluchačů odpověděl i na to, kdo politology platí.

Před 2 týdny
18:15

Nepříjemná témata Haně Zagorové nevadila, prozradil v Press klubu spisovatel Petr Macek

Hostem Press klubu rádia Frekvence 1 byl spisovatel Petr Macek, autor nové knihy o zpěvačce Haně Zagorové. V rozhovoru mimo jiné řekl, že zpěvačce nevadilo při práci na knize mluvit i o nepříjemných tématech svého života.