EquiRadio.cz
Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Pražská oblast požaduje odvolat Výkonný výbor ČJF, uvedl Neumann

Ve čtvrtek 9. března proběhla konference pražské oblasti ČJF. Dle informací od Cyrila Neumanna zástupci subjektů odhlasovali usnesení, v němž žádají zvolené delegáty na celostátní konferenci, aby iniciovali odvolání členů Výkonného výboru.

11:09

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Dnes 21:57

Barbora Miksánková: Dostihy mi příliš chyběly. Je skvělé být zpátky

Bývalá překážková jezdkyně Barbora Miksánková Málková se v poslední době věnovala hlavně svému jezdeckému kroužku. Letos se na dostihovou scénu vrací jako asistentka Martiny Růžičkové. "Vždy se snažím myslet pozitivně," shrnuje své krédo v podcastu.

Včera 09:47

Drezura na OH? Bláznivý nápad, ale pojďme to zkusit, říká Vášáryová

Na červnové olympijské kvalifikaci skupiny C v drezuře by v Maďarsku nemělo chybět české družstvo. O jeho sestavení se snaží vedoucí reprezentace Hana Vášáryová. „Jen dát dohromady ten tým, je pro českou drezuru obrovský úspěch,“ uvedla v rozhovoru.

Včera 04:14

Count Me In má lví podíl na posunu Conora Swaila. Vznikl silný tandem

Irský jezdec Conor Swail se dal dohromady s hnědákem jménem Count Me In teprve v sezoně 2021 a vznikl hned velmi silný tandem. Ir patří do pětice nejlepších parkurových jezdců na světovém žebříčku a jeho spolupráce s talentovaným valachem funguje.

Před dvěma dny 04:32

Dinja van Liere má světový bronz v drezuře. Využívá reinigový trénink

V roce 2022 vybojovala při drezurním mistrovství světa v Herningu jednu z medailí Dinja van Liere. Nizozemská reprezentantka se tak dostala do nejužší špičky. Pomohla jí k tomu i poněkud netradiční tréninková spolupráce s reiningovou šampionkou.

Před pěti dny 04:40

All In chtěl skákat výš a cválat rychleji, vzpomínal Peder Fredricson

Hvězdná parkurová dvojice All In a Peder Fredricson byla nejen při olympiádě v Tokiu pilířem švédského týmu. Valach All In spolu se Švédem nasbíral úctyhodnou kolekci trofejí v průběhu kariéry a stal se celebritou v reprezentaci i doma ve stáji.

Před šesti dny 26:30

Kateřina Muchová: Láska k chlapci mě dovedla k mé životní klisně Freně

Společně s klisnou Frenou si Kateřina Muchová vyzkoušela nejen soutěže spřežení, ale také parkury či všestrannost a v minulosti zkusila i drezuru. V podcastu EquiRadia prozradila, že její sportovní příběh je srdeční záležitostí ovlivněný láskou.

Před týdnem 05:12

Tereza Svobodová je v Young Riders Academy. Máme hektický plán, uvedla

Parkurová jezdkyně Tereza Svobodová upěla ve výběru do Young Riders Academy 2023 a bude moci absolvovat edukativní program doplněný o tříměsíční trénink s některým špičkovým trenérem. Jak prozradila v rozhovoru, nyní ji čeká velmi rušné jaro.

Před týdnem 29:44

Tomáš Vraj: Hongkong se mi líbil, ale v Americe se chci posunout dál

Bývalý úspěšný žokej Tomáš Vraj působí už řadu let v zahraničí jako respektovaný pracovní jezdec. Po zkušenostech z Austrálie a Hongkongu se nyní chystá do Spojených států. V podcastu EquiRadia vypráví o svých dostihových zážitcích a dalších plánech.

Před týdnem 24:43

Sviežená: Začínala jsem v kategorii Pidilidi. Dalo mi to dobrý základ

Do westernového podcastu EquiRadia si Jitka Kynclová tentokrát pozvala úspěšnou juniorskou jezdkyni Viktorii Svieženou. Vyprávěla o jezdeckých začátcích i postupu od showmanshipu přes horsemanship, ranch riding až po reining u Kláry Šalkové.

Před týdnem 06:27

Markan Cosmopolit dopomohl Jensi Fredricsonovi k návratu mezi elitu

Jens, jakožto starší bratr hvězdného Pedera Fredricsona, býval na přelomu milénia členem národní reprezentace. Dvakrát vyhrál mistrovství Švédska, v poslední dekádě se ale víc věnoval výcviku a chovu. S hnědákem Markan Cosmopolit se vrátil na špičku.