Klub Rádia Junior
27. říjen 2022

Poslechněte si podcast: Pracuj a potom budeš mít klid, radí otec 15leté zpěvačce Zouharové

Talentovaná Adéla Zouharová je v jednom kole. Zapojila se do mezinárodního projektu #SayHi, koncertuje, chodí do školy. Jak se vyrovnává s hejty a zažila někdy šikanu? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

30:03

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Rozhovory se zajímavými odborníky, slavnými osobnostmi i začínajícími zpěváky a herci. Jaký super host přijde tentokrát? 

Web

Včera 34:28

Marcela Vostřelová z knižního studia Pop-Pap a autorka básniček Ester Stará v Klubu Rádia Junior

Marcela napsala hravou knížku Meky Mek - skutečný svět zvířátek s vystřihovánkami a malováním foukacími fixy, a Ester knihu doplnila básničkami. Moderuje Veronika Hájková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před dvěma dny 37:10

Muzikant, zpěvák a skladatel Ondřej Pečenka se svými dcerami v Klubu Rádia Junior

Skupina Pískomil se vrací vydává nové album. Proč se jmenuje Hotovoo? Proč tahle rodinná partička pojmenovala svou formaci právě po Pískomilovi a kam se vrací? A pozor, Pískomil dorazí k nám do studia! Vyzpovídejte si i jeho! Řeč bude taky o legračních textech, bláznivých kostýmech a nejmladších členech skupiny. Těmi jsou jedenáctiletá Emilka, osmiletá Josefína a šestiletý Benjamín. Moderuje Klára Nováková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 37:36

Učitel Tomáš Benáček a učni Petr Filipovič a Martin Pouza v Klubu Rádia Junior

Dnes bude řeč o přehlídce České ručičky a o učebním oboru Obraběč kovů. Jak voní železo? Co se dá vyrobit z kovu? A může to být zábava? Moderuje Jana Rychterová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 39:22

Psycholožka Barbora Downes v Klubu Rádia Junior

Strach, vztek nebo třeba smutek - to vše může být důvod, proč někdo začne ubližovat sám sobě. Jak takové chování zastavit, nebo jak pomoci kamarádovi, který se takhle chová? Moderuje Romana Růžičková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před pěti dny 28:42

Ředitel Městských lesů Hradec Králové Milan Zerzán v Klubu Rádia Junior

I na podzim je v lese krásně. Také o něj se ale musí někdo starat. Kdo je to hajný a kdo myslivec? Co se teď před zimou v lese vlastně děje? Moderuje Zdeněk Novák. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před šesti dny 37:22

Předseda atletického klubu Petr Dubský v Klubu Rádia Junior

Jak a kde se přes zimu trénuje atletika, jak probíhá trénink juniorů a co všechno se dá v zimě zažít s lehkou atletikou? Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 32:29

Redaktor, moderátor a editor Českého rozhlasu Tomáš Černý v Klubu Rádia Junior

Dnes si budeme s Tomášem povídat o tom, jaký byl rozhlas a jeho vysílání v 60. letech minulého století. Moderuje Roman Víšek. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 36:49

Zooložka Věra Přibylová Aladzasová v Klubu Rádia Junior

Jaké to je, když máte domácího mazlíčka plaza? Hada nebo ještěra? Dá se s těmito zvířaty komunikovat? Musejí se venčit? A můžete je pár dní nechat doma samotné? Moderuje Veronika Hájková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 39:29

Popularizátor vědy Milan Halousek v Klubu Rádia Junior

Co je nového v kosmonautice a dobývání vesmíru? Spousta věcí! Věděli jste, že v říjnu bylo v kosmu nejvíc žen kosmonautek v historii? Moderuje Jana Rychterová.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 37:49

Psycholožka Barbora Downes v Klubu Rádia Junior

Vlastní a nevlastní rodina. Jak zvládnout příchod nevlastního rodiče a sourozenců? Co může pomoci naučit se spolu dobře vycházet? Moderuje Romana Růžičková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.