Epizoda 32Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Posila Dortmundu s vážnou diagnózou. Co už zdravotní prohlídka neodhalí?

Sébastien Haller se v Dortmundu sotva rozkoukal a už čelí fatální výzvě. Lékaři mu diagnostikovali nádor varlat. Nosiči vody řeší, co to znamená pro hráče i klub a jak to běžně chodí při zdravotních prohlídkách fotbalistů.

59:03

Nosiči vody

Vydává: Seznam Zprávy

Trio Jaromír Bosák, Luděk Mádl a Karel Tvaroh každý týden o českém a světovém fotbalu. Příběhy, výkony, aféry, důležité postavy na hřišti i v zákulisí. Každé úterý na Seznam Zprávách a ve všech podcastových aplikacích.

Web

Epizoda 34Před čtyřmi dny 01:06:13

Plzeň se blíží k Lize mistrů. Podle dat na postup do skupiny má

Nosiče vody tentokrát posílil datový analytik Jakub Dobiáš. Nabídl řadu unikátních postřehů k plzeňské cestě za úspěchy, ale také k charakteristice hry Slavie, formě Kryštofa Daňka a adaptaci Erlinga Haalanda v Manchesteru City.

Epizoda 33Před týdnem 58:48

Sparta tápe, Karabec stagnuje. Pomohlo by změnit vzduch

Spartě se vstup do nové sezony hrubě nevydařil. Totéž platí také o její velké naději, tedy o Adamu Karabcovi. Nosiči vody se zaměřili na jeho roli v týmu poté, co v létě odešlo ofenzivní duo Bořek Dočkal a Adam Hložek.

Epizoda 31Před 3 týdny 01:05:50

České reprezentantky trénují až po práci. Jak nakopnout ženský fotbal?

Ženské fotbalové EURO je v plném proudu. Šampionát přesvědčuje o atraktivitě a vzrůstající popularitě ženského fotbalu. Bohužel bez Česka. Nosiči vody řeší, jak dostat ženský fotbal do popředí.

Epizoda 3012. červenec 2022 01:02:36

Evropským ligám dominují nadstavby. Tu českou mohou ztenčit peníze

Nosiči vody se pustili do hloubkové sondy napříč fotbalovou Evropou. Jakým systémem se hrají profesionální soutěže v zemích srovnatelných s Českem? Výsledek je jasný: trendům dominují nadstavby.

Epizoda 295. červenec 2022 01:02:53

Není to sci-fi, ale revoluce. Ofsajdy v Kataru odhalí umělá inteligence

FIFA si na letošní MS v Kataru schovala technologický zázrak. Ofsajdové situace posoudí umělá inteligence, která vše ihned sdělí rozhodčím i fanouškům. Nosiči vody zapátrali, jak to celé bude fungovat.

Epizoda 2828. červen 2022 01:00:41

Na Letné odpálili přestupovou bombu. Kuchtovi ale hrozí distanc

Slávisté mu nemohou přijít na jméno, sparťané triumfálně slaví. Jan Kuchta se hlásí na Letné coby superposila. Bude moct zasáhnout do úvodního duelu? Co vnese do kabiny Sparty a proč mu hrozí distanc?

Epizoda 2721. červen 2022 56:20

Fotbal musí udělat revoluci nejen v pravidlech. Jinak ztratí mladé

Pavel Nedvěd má jasno. „Fotbal se nutně musí změnit,“ řekl nedávno ve speciálu podcastu Nosiči vody. Jeho protagonisté teď v nové epizodě rozebírají, proč fotbal změny potřebuje. A hlavně jak by mohly vypadat.

Epizoda 2614. červen 2022 01:02:45

Ivan Hašek: Katar si pořádání MS zaslouží. Dauhá je jako Brno

Patří k nejvýznamnějším osobnostem českého a československého fotbalu. Má za sebou nejrůznější exotická angažmá. Ivan Hašek se exkluzivně rozpovídal o vztahu ke katarskému fotbalu, nedávné libanonské štaci či sparťanské krizi.

Epizoda 257. červen 2022 01:00:29

Barcelonský recept na výchovu hvězdy? Nechte ji hrát, střílet přihrávky a milovat klub

Barcelonská akademie je proslulá. Mezi její odchovance patří i Messi. Proti Česku se v neděli ve španělském dresu představili Gavi, Eric García, ale také 34letý Sergio Busquets. Nosiči vody řeší, jak vychovat barcelonskou hvězdu.